Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Argi blogai, kad vienu metu visą derlių atiduoda? SUsikonservavai viską ir ramu, o valgai kitus niolika rūšių doh.gif . Išrovei, jeigu daugiau nemezga ir jų vietoj, kad ir ridikėlių prisisėjai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 06, 16:15)
jie žemaūgiai, žinai?
O man pomidorams savo sultyse visi pomidorai tinka  biggrin.gif


Zinau.. as tik zemaugius ir galiu auginti-mano siltnamis apie metro aukscio tik... todel dar neprogresuoja si liga man.. butu normalus siltnamis-butu kaput ir cia man lotuliukas.gif Bet kuo susidomejau-tai mamai nupirkau ir daviau sodinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 06, 16:29)
Noriu kelis daigus pasodinti,kad butu iki velyvo rudens vaisiu blush2.gif


Aš auginu tik ankstyvas ir vid. ankstyvumo veisles ar hibridus (aukštaūges) ir pomidorų turiu iki vėlyvo rudens.
Pernai ilgiausiai pas mane derėjo Colibri F1, paskutiniai vaisiai šiltnamy sušalo, nespėjau nuskint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 02 06, 16:53)

šiemet pričiupau pamėginti Roma... gal kas auginote?

Papildyta:
rašo kad iki 60 cm tai bus galima ir lauke pakaišioti smile.gif

Roma pernai ir aš auginau. Kaip ir kai kuriems - nepatiko. Auga neaukšti kaip parašyta, bet pomidorų vedė tikrai nedaug ir pats skonis man nelabai (per sausi). schmoll.gif. Bet forma graži. Iš jų pagrindę pomidorų padažą viriau.
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 06, 17:29)
Noriu kelis daigus pasodinti,kad butu iki velyvo rudens vaisiu blush2.gif

Na tai sodink indeterminantinį, t.y. auštaūgį, vidutinio ankstyvumo, neriboto augimo, derės nuo pat vasaros pradžios iki lapkričio. Kol nenušals... Ir pasisodink keletą daigų žemaūgių labai ankstyvų - jie derės truputį anksčiau už tą aukštaūgį smile.gif

Oi, pasikartojau..nepamačiau, kad MARTAM panašiai jau atsakė.. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 06, 17:37)
mano siltnamis apie metro aukscio tik... 

blink.gif keturpėsčia eini? kaip čia dabar..metras.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 06 vasario 2011 - 16:45
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 16:40)
Na tai sodink indeterminantinį, t.y. auštaūgį, vidutinio ankstyvumo, neriboto augimo, derės nuo pat vasaros pradžios iki lapkričio. Kol nenušals... Ir pasisodink keletą daigų žemaūgių labai ankstyvų - jie derės truputį anksčiau už tą aukštaūgį smile.gif

Taip ir zadu daryti.Bet jau galva apsisuko nuo visu jusu siulomu pomidoru doh.gif Noriu visu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 16:42)
blink.gif keturpėsčia eini? kaip čia dabar..metras.. g.gif


ji šliaužioja ten kaip partizanas
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 06, 16:42)
Taip ir zadu daryti.Bet jau galva apsisuko nuo visu jusu siulomu pomidoru doh.gif Noriu visu lotuliukas.gif

Užėjai ir kaput,virusą pasigavai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 06, 17:05)
Užėjai ir kaput,virusą pasigavai biggrin.gif

Dar net seklu visu neturiu,bet jau visiems pasakoju kokiu turesiu pomidoru doh.gif lotuliukas.gif Jau nakti sapnuojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 16:42)
blink.gif keturpėsčia eini? kaip čia dabar..metras.. g.gif



QUOTE(saintlina @ 2011 02 06, 16:55)
ji šliaužioja ten kaip partizanas


tongue.gif vyras viena sona atkelia kai reikia... o sia vasara nuolat vienas sonas buvo pakeltas ax.gif Jei as ten ilisciau-tikriausiai neislisciau schmoll.gif Apie 13 m jis pas mus g.gif

Pernai si siltnami statem tik del papriku ir baklazanu, ale susigundziau ir pomidorus kelis pasodinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 06 vasario 2011 - 17:32
Maniskis svaigsta del Kiwiu, sako, siemet tiek rusiu pasiryzus augint, o ar Kiwiu bent bus? Bus bus, sakau, nes man jie irgi labai patiko, tokie minsti, saldus, bet jau ziemai, aisku ju nesusidesi.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 16:42)
Na tai sodink indeterminantinį, t.y. auštaūgį, vidutinio ankstyvumo, neriboto augimo, derės nuo pat vasaros pradžios iki lapkričio. Kol nenušals... Ir pasisodink keletą daigų žemaūgių labai ankstyvų - jie derės truputį anksčiau už tą aukštaūgį smile.gif

]

Na cia labai gerai paraset, nes seklu tai jau daug turiu , bet dabar atsirinkt reikia, tikrai ne visi tipls, o kaip atskirt kurie indeterminantinai g.gif turi but parasyta?
Atsakyti