Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 11:02)
Tada pasiimk ne daugiau kaip du litus - paūmės liga kai ten nueisi.. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kokios veislės sėklas parduodad,gal ir aš noriu,jei dar yra atliekamų
Atsakyti
QUOTE(meškinija96 @ 2011 02 15, 10:10)
o kokios veislės  sėklas parduodad,gal ir aš noriu,jei dar yra atliekamų


nu boba ir devintines blink.gif

Cia jau vaikus savo suvadinom Marfom o ji nezino biggrin.gif

Griebk jei tik yra dar.
Atsakyti
tai jei dar yra atliekamų 10 paimčiau,esu iš pakaunės,bet būnu ir kaune,nors man geriau paštu gauti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškinija96: 15 vasario 2011 - 09:15
Nu va ir aš tiek pražiopsojau su savo reikalais blink.gif doh.gif
Jei liks sėklyčių norėčiau ir aš 10 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 10:02)
Tada pasiimk ne daugiau kaip du litus - paūmės liga kai ten nueisi.. lotuliukas.gif

tu gal juokauji, bus tik blogiau, jeigu užmatysiu ką vertingo ir neturėsiu, gi ramybės visai neturėsiu, kankinsiuosi dieną naktį, kad tiek mažai pasiėmiau... biggrin.gif ar taip ar taip jau liga toli pažengusi ir nebepagydoma tease.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 15, 10:59)
tu gal juokauji, bus tik blogiau, jeigu užmatysiu ką vertingo ir neturėsiu, gi ramybės visai neturėsiu, kankinsiuosi dieną naktį, kad tiek mažai pasiėmiau...  biggrin.gif ar taip ar taip jau liga toli pažengusi  ir nebepagydoma  tease.gif


sakykit o kas seka is po pomidorliges, jau kad cia mane iklampinot biggrin.gif noriu zinoti kas dar gresia lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 11:10)
sakykit o kas seka is po pomidorliges, jau kad cia mane iklampinot biggrin.gif  noriu zinoti kas dar gresia lotuliukas.gif  blink.gif  lotuliukas.gif

Pas mus Žemaitijoj Švėkšnon veža 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 11:10)
sakykit o kas seka is po pomidorliges, jau kad cia mane iklampinot biggrin.gif  noriu zinoti kas dar gresia lotuliukas.gif  blink.gif  lotuliukas.gif

Nu paprastai prie čiliamanijos prieinama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 11:10)
sakykit o kas seka is po pomidorliges, jau kad cia mane iklampinot biggrin.gif  noriu zinoti kas dar gresia lotuliukas.gif  blink.gif  lotuliukas.gif

nuo daržovių ligų, pereinama prie gėlių ligų..................... lotuliukas.gif Tai va pasirūpink gydimu iš anksto, nes po to jau niekas nebepadės g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti