Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Labusiukas

grįžtu su nauju sezonu į jūsu būri smile.gif

iš praeito sezono žinau kad penių nebesodinsiu nes skonis nepatiko o ir nervino kad ne visas vienodai sunoksta

o ir vyšninukų taip pat nes stiebai visą šiltnami užgožė o vaisių ne kažkas tebuvo...

žodžiu kaip ir jūs esu dar tų pačiausių ieškojime dar kol kas

Tiesa pasiguosiu dar kad šiltnamio plėvelė neatlaikė sniego tai tikiuosi kad kol derlių sudaiginsiu jau bus sutvarkytas naujai
Papildyta:
Tiesa dar kada planuojate pradėti sodinti savo turtelius? Na kurios čia datos palankios a?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 05, 21:53)
Na labai jau derlingi atrodo smile.gif
O ar neliko žalių neišsirpusių dėmių prie vaiskočio?


laba,kad nebeatsimenu ,kaip ten buvo tik kad dideli tai faktas
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 02 06, 13:31)
o ir vyšninukų taip pat nes stiebai visą šiltnami užgožė o vaisių ne kažkas tebuvo...


O kokia rūšį vyšninukus auginai? g.gif
Atsakyti
Va blyn kai užklausei nuėjau pasižiūrėti ale perkračiau pokučius ir neradau sad.gif turbūt išmečiau per žioplumą... na žodžiu pirkau nes ant pakučio buvo labai pilnos ir didelės kekės apvalučių raudonučių pomidoriukų... suviliojo tik ir tiek smile.gif
Papildyta:
šiemet pričiupau pamėginti Roma... gal kas auginote?

Papildyta:
rašo kad iki 60 cm tai bus galima ir lauke pakaišioti smile.gif
Atsakyti
Sakykit mergaites kokia vesle geriasia velyvuju pomidoru?Niekaip neissirenku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 06, 16:16)
Niekaip neissirenku doh.gif

O kokias veisles apžiūrinėji, kokios domina? Ir kam tau tie vėlyvieji? Normalių nenori?
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 02 06, 14:53)
šiemet pričiupau pamėginti Roma... gal kas auginote?

Papildyta:
rašo kad iki 60 cm tai bus galima ir lauke pakaišioti smile.gif


auginau. Na nepatiko man jie. Derlius labai menkas buvo, iš tiesų. Geriau sodint Kmicic. Jie augumo tokio pat kaip Roma, bet pomidorais tiesiog aplipę buvo.
Atsakyti
Na, kad giria Kmicic, tai as ju kokia 10 daigu pasisodinsiu g.gif Labai noriu pomidoru savosiose sultyse essen.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 06, 16:12)
Na, kad giria Kmicic, tai as ju kokia 10 daigu pasisodinsiu g.gif  Labai noriu pomidoru savosiose sultyse essen.gif


jie žemaūgiai, žinai?
O man pomidorams savo sultyse visi pomidorai tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 06, 12:38)
Na jūs merginos duodat.  blink.gif Nespėjau dar pasibaigusios temos perskaityti doh.gif , o jau nauja tema vėjo greičiu rutuliojasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Palauk, palauk kas dėsis kai visos pradės savo derlių čionainas nešti,rodytis,tai seilėtekis bus ne mažesnis kaip pas bokserius smile.gif paklodės reiks ir papildomų apsaugų žandikauliams kad neišnirtų smile.gif

QUOTE(egute @ 2011 02 06, 14:53)
šiemet pričiupau pamėginti Roma... gal kas auginote?

QUOTE(saintlina @ 2011 02 06, 16:08)
auginau. Na nepatiko man jie. Derlius labai menkas buvo, iš tiesų. Geriau sodint Kmicic. Jie augumo tokio pat kaip Roma, bet pomidorais tiesiog aplipę buvo.

Apie skonį nieko nepasakysiu,bet sutinku su Saintlina,derlius belekoks,man visi nunoko vienu metu,nusiskynė ir stovi pomidoras tuščias,tik vietą užima.
Antrą kartą jau nesusivilioju bandyt.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 15:49)
O kokias veisles apžiūrinėji, kokios domina? Ir kam tau tie vėlyvieji? Normalių nenori?

Noriu kelis daigus pasodinti,kad butu iki velyvo rudens vaisiu blush2.gif
Atsakyti
O man ''peniai'' thumbup.gif , vakar konservuotus valgėm patiko labai ,auginsiu ir šiemet 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 06 vasario 2011 - 16:31