Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Ir aš palieki ta pati seklu skaičių 20 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzi: 14 vasario 2011 - 21:46
Aš 20s 4u.gif
Atsakyti
As pasilieku tas pacias 20 sėklu. Man tinka susitikt prie Megos 4u.gif
Atsakyti
man taip pat 10 kaip ir buvo
Atsakyti
Jungiuosi prie dėkojančių *TAU* 4u.gif . Nekeičiu savo norų - 20 sėklų.
Atsakyti
Man lai irgi lieka tos pačios 10 sėklų smile.gif
Aš iš Vilniaus, tik nelabai ir spėjau "susekt" kur TAU gyvena, todėl nežinau-ar atsiimti man reikės, ar paštu laukti
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 14, 17:20)
Sakai nedygo unsure.gif  g.gif o iš kur sėklos buvo? Dabar tai jau rūpės pasėt cool.gif
Tai kad neatsimenu mastau.gif Aš pernai daug visokių parduotuvinių bandžiau sėt - ir kumato, RAF, visokių vyšninių, bet man nieks neišdygo schmoll.gif
Marfos skaičiaus nekeičiu 4u.gif
Atsakyti
Labas, kadangi nespejau prisijungti prie sarasiuko,. o GREISI dabar sumazino seklyciu skaiciu, tai gal as galeciau 10 vnt. uzsisakyti?
Papildyta:
Esu is Vilniaus, tai seklytes atsiimciau asmeniskai...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Lieku prie tu paciu 10 seklu. O kaip su vilnietem? siusiu SB atsiimti jeigu bus galima ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
TAU, aš pasilieku prie 20 s. ir laukiu nurodymu i az mirksiukas.gif

Važiuosiu vėliau į Žaliąją stotelę profilaktiškai pasižvalgyt biggrin.gif Šiaip planuoju tik Polfastą pirkt biggrin.gif
Man tai dar kankina toks klausimas, ar sėklos, kurios siunčiamos paštu ir praguli pašto dėžutėje kurį laiką prie -20 dar lieka daigios g.gif nes kur registruota siunta, tai viskas ok, bet jeigu paprastu g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 15, 09:54)
Važiuosiu vėliau į Žaliąją stotelę profilaktiškai pasižvalgyt biggrin.gif..... Šiaip planuoju tik Polfastą pirkt biggrin.gif

Tada pasiimk ne daugiau kaip du litus - paūmės liga kai ten nueisi.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

jungiuosi prie dėkavonių. TAU - tu nuostabi, labai ačiū 4u.gif Pasilieku prie 10s.
Atsakyti