Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

drinks_cheers.gif aš irgi, ir dar visa laisva diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 14, 15:16)
čia aš su naujienom smile.gif
dar tą pirmąjį reikia nupirkt tongue.gif Agrimatco ofisiuko durys uždarytos  blink.gif , vadybininkės mobiliakas visa gerkle rėkia "Su adresatu nėra galimybės susisiekti" blink.gif Kiba jie ten visi vasario 14-ąją švenčia? mastau.gif  ar kaip pradinukai dėl šalčio į darbą neišėjo? g.gif bet kad savaitgalį SM neskaitė, tai faktas  lotuliukas.gif  Žodžiu, jei šiandien nerasim, rytoj reiks bandyt - jau kai tiek norinčių yra, tai Agrimatco ramybėj nepaliksim schmoll.gif    biggrin.gif

lotuliukas.gif Šaunuolė , mes su tavimi !
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 14, 15:19)
Aš tai sėsiu vasario 16 , dviejuose kalendoriuose perskaičiau, kad palanki diena sėjai smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As ir skaiciau, kad ta diena palanki sejai... Kelis pomidorus ankstyvam derliui tada pasisesiu bigsmile.gif

Dziaugiuosi, kad Marfu pagundai nepasidaviau biggrin.gif
Atsakyti
Merginos o jei toli nuo sodybos daigus daiginat, kaip grudinat, g.gif , mes bute gyvenam , net balkono neturim, ar pavyks man gerus daigus uzaugint blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 14, 16:19)
Aš tai sėsiu vasario 16 , dviejuose kalendoriuose perskaičiau, kad palanki diena sėjai smile.gif

Nuo šiandien irgi palanki diena nuo 7.48 val. ryto iki vasario 16d. 11.13 val. pagal sėjos mėnulio kalendorių. Netikiu paistalais, bet šįkart pažiūrėjau į kalendorių tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(ievakata @ 2011 02 14, 16:34)
Merginos o jei toli nuo sodybos daigus daiginat....
... ar pavyks man gerus daigus uzaugint  blink.gif

Tada sėk ne anksčiau kaip kovo mėnesio pradžioje. Bute tikrai bus problemų su ankstyvais daigais. Paprasčiausiai jie užskurs belaukdami pavasario.
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 14, 16:22)
drinks_cheers.gif aš irgi, ir dar visa laisva diena  thumbup.gif


QUOTE(madmuazele @ 2011 02 14, 16:23)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif As ir skaiciau, kad ta diena palanki sejai... Kelis pomidorus ankstyvam derliui tada pasisesiu bigsmile.gif

Nu tai gerai, galėsim aptarinėt savo daigelius 4u.gif
Ai dar perskaičiau, kad yra tokios vaisių dienos (labai tinkamos pomidorams sėti), t.y. kai mėnulis būna Avino, Liūto ar Šaulio ženkle, ir dar būtinai turi būti priešpilnis, tai žinokit vasario 16 atitinka visus reikalavimus biggrin.gif

QUOTE(ievakata @ 2011 02 14, 16:34)
Merginos o jei toli nuo sodybos daigus daiginat, kaip grudinat,  g.gif , mes bute gyvenam , net balkono neturim, ar pavyks man gerus daigus uzaugint  blink.gif

Manau, kad viskas bus gerai, esu mačiusi kai gyvenau bute, kaip mano kamynka toookius daigus vilkdavo į savo sodą, kad net pavydu būdavo žiūrėt, aišku, gal ji mokėdavo labai gerai prižiūrėt, bet...vadinasi įmanoma 4u.gif
svarbu neperlaistyk, nes pradės pūti šaknys ir neaugink pernelyg derlingoje žemėje, nes nuo azoto pertekliaus pomidorai ištįsta ir susilpnėja, o kai išpikiuosi, tai jiems reikia kuo daugiau šviesos 4u.gif
ir būtinai sėk kovo pabaigoje ar net balandžio pradžioje mirksiukas.gif
nepastebėjau, bet ex jau atsakė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 16:44)
Nuo šiandien irgi palanki diena nuo 7.48 val. ryto iki vasario 16d. 11.13 val. pagal sėjos mėnulio kalendorių. Netikiu paistalais, bet šįkart pažiūrėjau į kalendorių tongue.gif

Tai dabar tų kalendorių tiek, kad tik spėk skaityt biggrin.gif aš labiausiai pasitikiu Rasų kalendoriumi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 14 vasario 2011 - 16:01
Parašykite kokias veisles vasario 16 d. sėsite. Aš sėsiu Polfast ir dar galvoju gal sėti Tigerella, juk jie irgi ankstyvi.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 15:44)
Tada sėk ne anksčiau kaip kovo mėnesio pradžioje. Bute tikrai bus problemų su ankstyvais daigais. Paprasčiausiai jie užskurs belaukdami pavasario.



QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 14, 16:03)
Manau, kad viskas bus gerai, esu mačiusi kai gyvenau bute, kaip mano kamynka toookius daigus vilkdavo į savo sodą, kad net pavydu būdavo žiūrėt, aišku, gal ji mokėdavo labai gerai prižiūrėt, bet...vadinasi įmanoma 4u.gif
svarbu neperlaistyk, nes pradės pūti šaknys ir neaugink pernelyg derlingoje žemėje, nes nuo azoto pertekliaus pomidorai ištįsta ir susilpnėja, o kai išpikiuosi, tai jiems reikia kuo daugiau šviesos 4u.gif
ir būtinai sėk kovo pabaigoje ar net balandžio pradžioje mirksiukas.gif
nepastebėjau, bet ex jau atsakė biggrin.gif
Papildyta:




Aciu, gaila kad dabar negaliam, pakentesiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 14, 12:24)
betgi tikrai  bigsmile.gif  Buvo pernai pirkusių RAF. Bet po to nei vieno atsiliepimo nemačiau. Aūūūūū, prisipažinkit, kuri augino..
Tai, kad net neišdygo... ax.gif
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 14, 15:45)
uff karsta.gif na, pagaliau susisiekėm su vadybininkės kolega, tai sakė, kad vadybibninkė susitikime, bet šiandien dar turėtų būt ofise, tai bandysim laimę dar kartą  smile.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 02 14, 17:18)
Tai, kad net neišdygo... ax.gif
thumbup.gif

Sakai nedygo unsure.gif g.gif

o iš kur sėklos buvo? Dabar tai jau rūpės pasėt cool.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal kas auginote vysninius pomidorus RED ROBIN,raso kad idealiai tinka augti ant virtuves palanges,krumai labai kompaktiski,uzima mazai vietos.
Atsakyti
viskas nusikelia rytojaus dienai - nespėjo grįžt iš susitikimo..

"pagerintas" Beso anot vadybininkės yra va šitas, neseniai jam priskirtas pavadinimas da vinci, bet internete dar neradau jo blush2.gif gal dar ir anksti ieškot, jei neseniai priskyrė ax.gif
Atsakyti