Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 12:37)
Baaaaik.. mad.gif  censored2.gif

tau dėl visa ko atidėsiu kelias sėklas... gal apsigalvosi iki kol dar sėt reiks cool.gif

Gal dar kam reik? Casual - nenori pabandyt? Kas čia dar žinot kelią į mano namus biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 14, 12:39)
tau dėl visa ko atidėsiu kelias sėklas... gal apsigalvosi iki kol dar sėt reiks cool.gif

Gal dar kam reik? Casual - nenori pabandyt? Kas čia dar žinot kelią į mano namus biggrin.gif  g.gif

gerai jau.. praskydau.. palaikyk iki vasario pabaigos tongue.gif

Nebijok, greit visos kelią sužinos - Savanorių prospektas kaip per demonsraciją atrodys.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 14, 11:34)
užtenka, kad uždengtos, nebekišk į maišiuką  4u.gif

Ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(atigisa @ 2011 02 14, 11:35)
O kokia mintis, niekad nebučiau sugalvojusi, į kiaušinių dėžutes  bigsmile.gif Čia ko gero jokia naujiena jums, o man atradimas biggrin.gif Gaila, nesilankiau čia anksčiau, daug praradau.

Kiek skaičiau ne visoms jos pasiteisino.Kitoms pradėjo pelyti,bet aš pabandysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 12:43)
gerai jau.. praskydau.. palaikyk iki vasario pabaigos tongue.gif

Nebijok, greit visos kelią sužinos - Savanorių prospektas kaip per demonsraciją atrodys.. biggrin.gif

OK rolleyes.gif

tai meet`a darysim mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 14 vasario 2011 - 11:46
QUOTE(jasia @ 2011 02 14, 11:44)
Kiek skaičiau ne visoms jos pasiteisino.Kitoms pradėjo pelyti,bet aš pabandysiu blush2.gif


pravėdint reik karts nuo karto ir šiltai laikyt, tada nepelys.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 14, 11:47)
pravėdint reik karts nuo karto ir šiltai laikyt, tada nepelys.

Šitą tai žinau,taip ir darysiu ax.gif
Atsakyti
čia aš su naujienom smile.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 14, 10:56)
t.y. tos, kurios nespėjo į traukinį, pradės rinkt antrą tūkstantėlį..


dar tą pirmąjį reikia nupirkt tongue.gif Agrimatco ofisiuko durys uždarytos blink.gif , vadybininkės mobiliakas visa gerkle rėkia "Su adresatu nėra galimybės susisiekti" blink.gif Kiba jie ten visi vasario 14-ąją švenčia? mastau.gif ar kaip pradinukai dėl šalčio į darbą neišėjo? g.gif bet kad savaitgalį SM neskaitė, tai faktas lotuliukas.gif Žodžiu, jei šiandien nerasim, rytoj reiks bandyt - jau kai tiek norinčių yra, tai Agrimatco ramybėj nepaliksim schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
uff karsta.gif na, pagaliau susisiekėm su vadybininkės kolega, tai sakė, kad vadybibninkė susitikime, bet šiandien dar turėtų būt ofise, tai bandysim laimę dar kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 14, 16:45)
uff karsta.gif na, pagaliau susisiekėm su vadybininkės kolega, tai sakė, kad vadybibninkė susitikime, bet šiandien dar turėtų būt ofise, tai bandysim laimę dar kartą  smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 14, 15:45)
uff karsta.gif ....vadybibninkė susitikime...

Normalu, kad būtent vasario 14-ąją vadybininkė šnibždasi su kokiu "valentinu-apsėklintoju".. Susitvarkys reikalus ir pareis.. Dzvangini mobiliaką, trukdai, susikaupt šventą dieną neduodi.. tongue.gif
Papildyta:
Beje, pasėjau šiandien keletą pomidorų sėklų ankstyvam derliui. Kam kirmis bambą graužt pradės - galit irgi pasisėt, kartu derlių skinsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 16:01)
Beje, pasėjau šiandien keletą pomidorų sėklų ankstyvam derliui. Kam kirmis bambą graužt pradės - galit irgi pasisėt, kartu derlių skinsim smile.gif

Jau ir aš pasėjau POLFAST keturias sėklytes wub.gif
Atsakyti
Aš tai sėsiu vasario 16 , dviejuose kalendoriuose perskaičiau, kad palanki diena sėjai smile.gif
Atsakyti