Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2011 02 14, 11:56)
ale koks neapetitnas atrodo  schmoll.gif

Ale kaip apetitnai apie jį tam straipsnyje rašo, verčiu pažodžiui:"Šis sultingas pomidoras yra susietas su kai kuriomis iš seniausių įvairovių laukinių pomidorų, nuo kurių jis ima savo būdingą rudą spalvą, savo saldų skonį ir intensyvų aromatą."

QUOTE(aaagnex @ 2011 02 14, 11:56)
gal reiks pabandyt...

bet internete radau, kad jį žiemą reikia augint... Kažin augs vasarą? ax.gif

Ne, nu užteks man jau tų egzotikų, nors ir kaip niežti nagai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 11:03)
O gi dar ir Monroe, ir Buranas Alytaus prizininkai... lotuliukas.gif


aš nuoširdžiai nesuprantu kodėl, bet faktas, kad šitie tokio susidomėjimo nekelia..
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 14, 11:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 10 metų sėklų užtektų.

sėjant po 10, uzteks ir visam 100 metu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 11:05)
Kai grįši iš pardės, jau galėsi norinčias sėklų eilėn rašyt lotuliukas.gif

kaip tik mažiukų maišiukų pakavimui užsipirkau lotuliukas.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 02 14, 11:08)
jei negausi - parašyk - galėsiu kelias atidėt - gi išsiėmiau praktiškai visas, o jų ten daaaug buvo mirksiukas.gif

akei wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 14, 11:08)
Ale kaip apetitnai apie jį tam straipsnyje rašo, verčiu pažodžiui:"Šis sultingas pomidoras yra susietas su kai kuriomis iš seniausių įvairovių laukinių pomidorų, nuo kurių jis ima savo būdingą rudą spalvą, savo saldų skonį ir intensyvų aromatą."



These varieties vary in appearance from standard tomatoes and possess a much stronger aroma and taste, making them much more delicious...

It is mostly known, however, for its sweet taste which is reminiscent of how tomatoes used to taste "in the good old days".

O man kažkaip skaitant tiesiog kirba mintis, kad pripratę anie prie parduotuvinių pomidorų ir kažkokie normalūs pomidoriukai atrodo superiniai, turintys, pasirodo, ir kvapą, ir skonį..
Beje, čia kaip tik ir rašo apie stipresnį kvapą, o būtent jo Agniutė visai nerado..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 14, 12:16)
These varieties vary in appearance from standard tomatoes and possess a much stronger aroma and taste, making them much more delicious...

It is mostly known, however, for its sweet taste which is reminiscent of how tomatoes used to taste "in the good old days".

O man kažkaip skaitant tiesiog kirba mintis, kad pripratę anie prie parduotuvinių pomidorų ir kažkokie normalūs pomidoriukai atrodo superiniai, turintys, pasirodo, ir kvapą, ir skonį..
Beje, čia kaip tik ir rašo apie stipresnį kvapą, o būtent jo Agniutė visai nerado..

matai AŠ myliu pomidorą nuo daigo. iš karto - nusiskini ir valgai. neplauni, neblizgini, jokiais ten chemikalais nepurški... Toks skonis ir kvapas pomidoro man patinka... Tada neskanių pomidorų nėra. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 14, 10:46)
pernai su Raf irgi psichozė buvo...


betgi tikrai bigsmile.gif Buvo pernai pirkusių RAF. Bet po to nei vieno atsiliepimo nemačiau. Aūūūūū, prisipažinkit, kuri augino..

Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 14, 11:19)
matai AŠ myliu pomidorą nuo daigo. iš karto - nusiskini ir valgai. neplauni, neblizgini, jokiais ten chemikalais nepurški... Toks skonis ir kvapas pomidoro man patinka... Tada neskanių pomidorų nėra.  mirksiukas.gif


taigi ir aš labai myliu tokius thumbup.gif
Norėjau tik pasakyt, kad MAN atrodo, jog tai tiesiog skanus pomidoras, bet kaži ar mums, užkietėjusioms pomidorų augintojoms, jis atrodys kažkoks išskirtinis.
Na, lauksim įspūdžių ir gal kitais metais urmu pirksim sėklas iš tavęs, o Agrimatco paliksim bankrutuot.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 14, 12:24)
Na, lauksim įspūdžių ir gal kitais metais urmu pirksim sėklas iš tavęs, o Agrimatco paliksim bankrutuot.

biggrin.gif lotuliukas.gif
Šiaip tai nemanau, kad išskirtinis kažkoks bus, bet pabandyt galima - gi ne 100 lt kainavo sėklos... cool.gif
Atsakyti
Mergikės iškilo klausimas.Jei sėti sėklytes į kiaušinių pusplasčio dėžutes,ar reikia jas dar kišti į maišelį iki sudygimo,ar užtenka,kad jos uždengtos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 14, 11:26)
Mergikės iškilo klausimas.Jei sėti sėklytes į kiaušinių pusplasčio dėžutes,ar reikia jas dar kišti į maišelį iki sudygimo,ar užtenka,kad jos uždengtos? g.gif


užtenka, kad uždengtos, nebekišk į maišiuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2011 02 14, 12:26)
Mergikės iškilo klausimas.Jei sėti sėklytes į kiaušinių pusplasčio dėžutes,ar reikia jas dar kišti į maišelį iki sudygimo,ar užtenka,kad jos uždengtos? g.gif

O kokia mintis, niekad nebučiau sugalvojusi, į kiaušinių dėžutes bigsmile.gif Čia ko gero jokia naujiena jums, o man atradimas biggrin.gif Gaila, nesilankiau čia anksčiau, daug praradau.
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 14, 12:08)
Ale kaip apetitnai apie jį tam straipsnyje rašo...

Baaaaik.. mad.gif censored2.gif
Atsakyti