Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 05, 22:12)
user posted image
cia ARAWAK pomidorai ,taip atrode siltnamyje, jie pradejo nokt visi kartu .

Na labai jau derlingi atrodo smile.gif
O ar neliko žalių neišsirpusių dėmių prie vaiskočio?
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 05, 21:51)
Vakar prasisukau po pard. ten man visai NIEKO nereikejo ,bet pirkau "KELETA TAIP NETYCIA "  JASMINA H ,DUO ,GRUSA CERNAJA ,TOMAT ARBUZNYJ ,KOSTROMA F1 ,BERLIOKA F1 ,,VENUS dar dukra is UK atsiunte is www.realseeds.co.uk  KORALIK ,PURPLE UKRAINE ,REISETOMATE ,PURPLE TOMATILLO .

Nu irgi gerai pamidorlige pažengusi biggrin.gif neauginau nei vienos, bet labai arbuzny norečiau doh.gif
ačiū už ARAWAK nuotraukytes 4u.gif jeigu į mišraines dėjai, tai gal visai nieko tas skonis g.gif o šiaip ta veislė kaip tau pasirodė?
Atsakyti
Nu fainai jūs čia mergiotės papirkusios sėklų thumbup.gif Žiūriu LOLITOS "traukinys" irgi gerai įsivažiavęs biggrin.gif , AUŠRONĖ skinasi kelią per brūzgynus... lotuliukas.gif O LINAGĖLĖS, kaip "pomidorų muziejininko" dukters, laukia smagus degustacijos laikotarpis..
Žinok, mes, ligonės, lauksim pomidorų ragavimo rezultatų ir atsiliepimų. Atsiskaitymas - rūšių pagyrimas, papeikimas - forume privalomas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 05, 22:38)
Atsiskaitymas - rūšių pagyrimas, papeikimas - forume privalomas biggrin.gif  4u.gif

Man ne tongue.gif aš ypatingas ligonis tease.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 06, 00:16)
Man ne  tongue.gif aš ypatingas ligonis tease.gif  hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 05, 20:51)
Kam reikia SWEET MILLION yra BAUHOFO pard.

pažiūrėjau, kad artimiausios parduotuvės Ukmergės rajone arba Alytuje, tai verysad.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 05, 23:16)
Man ne  tongue.gif aš ypatingas ligonis tease.gif  hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif



4u.gif O linagele ir jos tėvukas mane sužavėjo wub.gif wub.gif wub.gif Čia aš tikrai sutinku su Ex, kad reiktų pomidorų ragavimo ir atsiliepimų temoje - bus lengviau kitiems metams išsirinkt tarp tokios gausybės rusiškų veislių blink.gif
Atsakyti
Čia kad tema sekmadienį neužmigtų...

http://www.reimersee...tomato_711.aspx
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 11:57)
Čia kad tema sekmadienį neužmigtų...

http://www.reimersee...tomato_711.aspx

Vajei doh.gif

kartais pagalvoju - gerai, kas daro neturiu ir siltnamio rolleyes.gif O tai ko gero irgi 70 rusiu pomidoru auginciau doh.gif

Kazkaip ir taip spaudzia sirdi, kad tik 5 rusis balkoniu turiu biggrin.gif o iki sekleles nullekt neiseina niekaip unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 06 vasario 2011 - 11:32
QUOTE(Ex @ 2011 02 06, 11:57)
Čia kad tema sekmadienį neužmigtų...

http://www.reimersee...tomato_711.aspx

Nu tu čia įdėjai doh.gif
Sėdėsim dabar ten visos liežuvius pakabinusios biggrin.gif
Atsakyti
Čia kad numatytumėt kokių pomidorų sėklų jums dar reik... smile.gif
Receptukas iš interneto.

Pyragas su mazais pomidoriukais

4 asmenims

250g trapios teslos
20g sviesto
1 trynys
125g melynojo surio
100ml grietineles
aitriu garstyciu
1 kiausinio
cesnaklaiskiu
350g mazu pomidoriuku
druska pipirai

Gaminame:
I apskrita skarda iklojam iskociota tesla, aptepam ja kiausinio tryniu, apklojam tesla kepimo popierium ir uzpylus zirniu ar pupu ant virsaus kepam 15min orkaitej 180laipsniu

suri sumaigom sakute ir ismaisom su grietinele, garstyciom, kiasiniu, cesnaklaiskiais sukapotais smulkiai

nuo iskepusios teslos nuimam zirnius su popierium, supilam surio mase. pomidoriukus sudedam ant virsaus surio mases, kepam orkaitej karstesnej 220laipsniu, 15min.

patiekiam karsta pyraga.....labai tinka vynas prie sio pyrago...

skanaus
Papildyta:
Pomidorai įdaryti duona. Receptas iš interneto.

200 g duonos
700 g pomidoru
150 g surio
100 g aliejaus
4 skilteles cesnako
petrazoliu lapeliu
druskos
Nupjauti virsutine pomidoru dali, isskobti vidu ir pasudyti.Duona ir suri sutarkuoti, smulkiai supjaustyti petrazoliu lapelius ir cesnaka. Viska ismaisyti ir idara deti i pomidorus. Virsu apslakstyti aliejum, ant virsaus uzdeti nupjautas kepureles ir kepti orkaitej apie 10 min. Tiekiami karsti.
Atsakyti
Jau tikrai geriau apie valgių receptus kalbėti, o ne apie naujas rūšis biggrin.gif
Atsakyti
Na jūs merginos duodat. blink.gif Nespėjau dar pasibaigusios temos perskaityti doh.gif , o jau nauja tema vėjo greičiu rutuliojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti