Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 13, 13:56)
Ne. Keletą daigų sėsiu jau ryt. Kokius 6 vnt. Va jų derlių ir valgysiu gegužės pabaigoje-birželio pradžioje smile.gif Kitus, apie 100 vnt, sėsiu vasario pabaigoje smile.gif

Gal ir man ryt reikia pasėt kokius tris Polfast rolleyes.gif
Sėja irgi užkrečiama: jei Ex darys, ir kitos jungiamės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 13, 14:13)
jo g.gif neišstypsta labai....niekad taip anksti nesu sėjusi...kokias veisels sėji taip anksti?

Reik aplink tokius anksti sėtus daug tūpčioti. Iš anksto perspėju, kad nelengva augint neturint laiko ir sąlygų.

Sakysim, darau taip: sudygusius ir sustiprėjusius išpikiuoju į atskirus indelius, jei truputų pastypsta - dapilu žemių. Stebiu, jei šaknyčių greit daugėja, persodinu į litrinius vazonėlius. Kovo mėnesi, jei lauko temperatūra yra bent +1, tai šiltnamyje bus tikrai apie +18, tada kasdien išnešu į šiltnamį - vakarop parnešu, nakčiai nepalieku... Ir toks maratonas kasdien iki nuolatinio palikimo šiltnamyje. Tai užima maždaug mėnesį laiko.... Reikalui esant vėl persodinu į didesnius vazonėlius. Balandžio viduryje nuolatinai palieku šiltnamyje...

Sėju Delfin veislę. Šiemet sėsiu ir Polfast. Abiejų veislių po tris daigus ankstyvam derliui - kirmiui numalšint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 13 vasario 2011 - 13:31
as tai ryt gal situos cherry falls grazuolius bandysiu

Atsakyti
QUOTE(Rituliukas777 @ 2011 02 13, 12:55)
Ar pernai kuri auginot pomidorus aukštyn "kojom"? l. įdomu kaip sekėsi?


as auginau pomidorus ,kaip mano vyras sake "aukstyn papais " ax.gif nu ,bet kad gal nemokejau juos priziuret ,tai nieko ypatingo ,labai greitai isdziudavo zeme ,as buvau pasodinus i plasmasinius kibirus ,dugne buvau skyle padarius ir i ta skyle idejau nupjauta 5l "bambalio" puse ,ir pasodinus pomidorus ,o kibirus buvau sukabinus sode ant obelu saku.tai vyras zadejo augalu apsaugai paskust ,kad augalus taip narvoju g.gif na prinoko pomidorai ,bet kad nieko ypatingo ir greitai susirgo .
Atsakyti
Na,mergos,jus pavarot! Net garsu juokiausi kai apie dieduka paskaiciau, tikiuosi jis SM forumo neskaito. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O Marfos uzsakymo "traukinukas" thumbup.gif Buvau jau ir as besigundanti bet dar laikausi,tikiuosi mane sis siauciantis virusas aplenks,vis delto naujoke dar esu. biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magic_girl: 13 vasario 2011 - 14:04
QUOTE(toskana @ 2011 02 13, 12:59)
Jasia, jei liks atliekamu, tai ir man keleta seklyciu galetum gal perleisti smile.gif?

Manau tikrai uzteks visoms.Svarbu tik sulaukti g.gif As pati trypiu is nekantrumo,kad tik greiciau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 02 13, 14:02)
Buvau jau ir as besigundanti bet dar laikausi,tikiuosi mane sis siauciantis virusas aplenks,vis delto naujoke dar esu. biggrin.gif  tongue.gif

Nu jau naujieną pasakei hihihi.gif
Greit prisipažystat kiek naujokių virusą pasigavot čia apsilankiusios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 13, 15:23)
Greit prisipažystat kiek naujokių virusą pasigavot čia apsilankiusios lotuliukas.gif

Manau užteks tau žvirgtert į Marfos traukinį ir sužinosi biggrin.gif
Atsakyti

1. dzigitas - 20 s.
2. vardė - 10 s.
3. Agatha Gray - 10 s
4. hugutel22 - 10 s.
5. Aušrytė - 10s.
6. AUSRONE - 20 s.
7.satanele-20s
8.blakstiena5- 10 s
9.GREISI - 30 sėklų
10. A.d. -100sėklų
11. Saulyte8 - 10 seklu
12. daivasen-20 seklu
13 valleria -10 seklu,busiu labai dekinga
14. Lady Dy - 10 s.
15. ievakata - 10
16.zebrina-20 s
17. aaagnex 20s
18. varnales@ - 10 s
19. Saintlina 30 s.
20. Dzhine - 20s
21. Astaite1 - 10 sėklų
22. mamadonata - 20 s.
23. Laumikė - 20 sėklų
24. lolita1960 - 20 s.
25. 0_0 lina - 30 s.
26. Nome - 10 sėklų
27. siamese20 - 20s
28.hugutel22-20s
29.januxs 20s
30. Rituliukas777 - 20s
31. Rugsti bambonke- 10s.
32. vixiuke - 10s
33.Jasia-20 sekliukiu
34.ilja - 10 s
35. Toskana - 20 s.
36. Zirzi - 20 s.
37. Vėjūna - 10 s.
38. atigisa - 20s.
39. bite Majaa - 20s.
40. Ruginė - 20s.
41. Bozena83 - 10 s.
42. Jurginėlis - 10 s.
43*Viskasgerai-20s
44.Alekto-10s.
45. Avenita - 20 s.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 13, 14:29)
Reik aplink tokius anksti sėtus daug tūpčioti. Iš anksto perspėju, kad nelengva augint neturint laiko ir sąlygų.

Sakysim, darau taip: sudygusius ir sustiprėjusius išpikiuoju į atskirus indelius, jei truputų pastypsta - dapilu žemių. Stebiu, jei šaknyčių greit daugėja, persodinu į litrinius vazonėlius. Kovo mėnesi, jei lauko temperatūra yra bent +1, tai šiltnamyje bus tikrai apie +18, tada kasdien išnešu į šiltnamį - vakarop parnešu, nakčiai nepalieku... Ir toks maratonas kasdien iki nuolatinio palikimo šiltnamyje. Tai užima maždaug mėnesį laiko.... Reikalui esant vėl persodinu į didesnius vazonėlius. Balandžio viduryje nuolatinai palieku šiltnamyje...

Sėju Delfin veislę. Šiemet sėsiu ir Polfast. Abiejų veislių po tris daigus ankstyvam derliui - kirmiui numalšint smile.gif

joooo, gerokai vargo su 6 daigais g.gif nu bet aišku labai jau norisi kuo anksčiau jų turėt rolleyes.gif jaučiu reiks bandyt, nes svarbiausia yra laaabai norėt galutinio rezultato biggrin.gif tik va, nei polfasto, nei delfino neturiu doh.gif lotuliukas.gif varysiu dasipirkt lotuliukas.gif
o kažin su tais vazoniniais gal irgi taip pat daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 13, 15:58)
joooo, gerokai vargo su 6 daigais g.gif nu bet aišku labai jau norisi kuo anksčiau jų turėt rolleyes.gif jaučiu reiks bandyt, nes svarbiausia yra laaabai norėt galutinio rezultato biggrin.gif tik va, nei polfasto, nei delfino neturiu doh.gif  lotuliukas.gif varysiu dasipirkt lotuliukas.gif
o kažin su tais vazoniniais gal irgi taip pat daryt?  g.gif

Polfasto aš turiu 4u.gif Jei nerasi, rašyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 13, 15:58)
joooo, gerokai vargo su 6 daigais g.gif

Prie tų šešių daigų vėliau prisijungia ir vėlyvesni sėjinukai, na, kaip sakiau apie 100 vnt.., tai vargas beveik kaip ir vienas tongue.gif juos taip pat su dėžutėmis išnešu pasilepinti į šiltnamį. Pasigrūdina, koteliai storesni, stipresni būna. Kad su kiekviena dėžute nereiktų lakstyti, turiu "pomidorinį" dviejų aukštų vežimaitį dėžutėms susidėti - vyras sukonstravo, kad taip nesikankinčiau..mato, kad vistiek "nesveikstu" lotuliukas.gif

Bet kaaaip smagu anksti pomidorą nusiskint wub.gif
Atsakyti