Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 20:43)
Ankstesnese zinutese rasiau,kad tai mano tecio lobynas,o man tik siais metais leista juo pasinaudot.

o kokius pati iš to sąrašo esi auginusi? kas patiko ar nepatiko? vis tiek gal tetis kažkokius rekomenduoja augint ar pačiai duoda atrast kažką naujo?
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 20:11)
Na tai rasau.Zalatoi zapas,samocvet sacharnyi f1,rozovyi car,rozovyi miod,tomat novogodnyi,jaucio sirdis oranzine,greifrutas,burzui f1,robin f1,cunami,vinteidz vain,ciuhloma,hohloma,gigant limonyi,nuznyi razmer,pipiriniai,spartak f1,rozovyi lider,sprut f1,bon apetit,zolotaja rybka,samurai,kitaiskyi rozivyi,rozovyi gigant,balkonoje ciudo,medovyi spas,karalius londonas,mandarinka,slavianskyi sedevr,vladimir f1,kenigsberg,juodasis princas,grusa[kriause] krasnaja,barmalei,damskyi ugodnik,maiskaja roza,nk-sonata f1,dzina,cernomor,kirzac f1,grusa rozovaja,de barao gigant,grusa ciornaja,rozamarin f1,rozovyi korol,zagatka prirody,izumrudnoje jabloko,zolotoi kenigsberg,japoniskas krabas-2rusys,krasnobai f1,japoniskas triufelis-raudonas,juodas,oranzinis,renetocka,poll robson,de-barao juodas,don kihot,cio cio san,arbuzinis,brendi-raudonas,auksinis,sosulka rozovaja,princ limonyi f1,iziuminka,mikado rozovyi,tiutceskyi,alyi mustang,apelsin,mazarini,visnia zoltaja,oranzinis bananas,juodas mauras,laima f1,pink,kish-mish,sladkaja grozd,artist f1,sans f1,sokoladiniai,juodasis cigonas,sweet millions,armonika.

as ,apsimeciau, kad nematau ax.gif ax.gif ax.gif jau vien permetus akimis, zinau ko noriu, o jei isigilinciau tai turbut visu prireiktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ausrone liuks,kad taip greit atejo laiskas 4u.gif


dar parupo...kaip ten pernai bebuvo?ar kuri auginot tuos svyrancius pomidorus? ir kaip aukstyn kojom ar sodinot kuri ir kaip augo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 05 vasario 2011 - 19:58
Ačiū už temutę 4u.gif
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 05, 18:40)
Nu tai tu pas mus pažengusi augintoja, o vas pas pradedančiuosius (cia as apie save), kurie turi tik vieną šiltnamį, kuriame telpa 40 daigu, veisliu jau 22 susikaupe blink.gif  doh.gif ir man dar vis reikia ir reikia ir reikia, kaip kokia markuciu kolekcija rinkciau doh.gif paranoja visiska unsure.gif

Tą patį ir apie save galiu pasakyt - veislių 25, dar kaimynka daigų keitimuisi atneša, šiltnamin telpa koks 60 g.gif

Nematau aš to lobio sąrašo, nematau.......... ( Čia saviįtaiga ) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 05, 18:40)
Jetau, galvojau, kad vel kokia gera nauja veisle idejai, tai net apsidziaugiau, kad turiu biggrin.gif

O aš Sweet Million neturiu verysad.gif šiemet bandysiu augint gal kiek panašius, bet ne tokius ax.gif t.y. Super sweet 100. Rašo, kad super saldūs, vieno kąsnio, tai pamaniau, salotoms turėtų puikiai tikt rolleyes.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 02 05, 18:41)
as tai visai tokiu neatsisakyciau  blush2.gif
user posted image

gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
LINAGĖLE, tavo tėtis tikrai pomidorinis, retas egzempliorius thumbup.gif Kolekcija įspūdinga. Viskam susisėt reiktų puskilometrinio šiltnamio rolleyes.gif
Aha.. tikrai, o klausimėlis.. kur jis viską susisodina? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 20:11)
Na tai rasau.Zalatoi zapas,samocvet sacharnyi f1,rozovyi car,rozovyi miod,tomat novogodnyi,jaucio sirdis oranzine,greifrutas,burzui f1,robin f1,cunami,vinteidz vain,ciuhloma,hohloma,gigant limonyi,nuznyi razmer,pipiriniai,spartak f1,rozovyi lider,sprut f1,bon apetit,zolotaja rybka,samurai,kitaiskyi rozivyi,rozovyi gigant,balkonoje ciudo,medovyi spas,karalius londonas,mandarinka,slavianskyi sedevr,vladimir f1,kenigsberg,juodasis princas,grusa[kriause] krasnaja,barmalei,damskyi ugodnik,maiskaja roza,nk-sonata f1,dzina,cernomor,kirzac f1,grusa rozovaja,de barao gigant,grusa ciornaja,rozamarin f1,rozovyi korol,zagatka prirody,izumrudnoje jabloko,zolotoi kenigsberg,japoniskas krabas-2rusys,krasnobai f1,japoniskas triufelis-raudonas,juodas,oranzinis,renetocka,poll robson,de-barao juodas,don kihot,cio cio san,arbuzinis,brendi-raudonas,auksinis,sosulka rozovaja,princ limonyi f1,iziuminka,mikado rozovyi,tiutceskyi,alyi mustang,apelsin,mazarini,visnia zoltaja,oranzinis bananas,juodas mauras,laima f1,pink,kish-mish,sladkaja grozd,artist f1,sans f1,sokoladiniai,juodasis cigonas,sweet millions,armonika.

Bandžiau skaičiuot, skaičių pamečiau, bet kažkur virš 80 karsta.gif Tavo tavo tėvas...gal koks botanikas? Ar irgi infekuotas pomidorlige; gal jis kokius kursus veda? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 05, 19:56)
Nematau aš to lobio sąrašo, nematau.......... ( Čia saviįtaiga )  cool.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif kad kartais ir ta saviįtaiga nebepadeda lotuliukas.gif
Atsakyti
Deja dave tik meskere,zuvi pasigaut reiks paciai.O tai reiskia reikes augint ir atsirinkt man.Tik,kad labai maza dalis telpa ju pas mane,o tai nervina.
O dar norisi tokiu kuriu dar neturiu.
Papildyta:
Ne,ne botanikas,bet kai pamato seklas negali atsilaikyt,o rusisku seklu tai galybe.Gal ziurejot nuoroda tomato-perez.ru
Papildyta:
Nesuseja jis visu iskarto,bet pirkti tai ir as matau,kad megsta. Nors daug pokuciu,isbandyta,praplesti.
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 21:08)
Deja dave tik meskere,zuvi pasigaut reiks paciai.O tai reiskia reikes augint ir atsirinkt man.Tik,kad labai maza dalis telpa ju pas mane,o tai nervina.
O dar norisi tokiu kuriu dar neturiu.
Papildyta:
Ne,ne botanikas,bet kai pamato seklas negali atsilaikyt,o rusisku seklu tai galybe.Gal ziurejot nuoroda tomato-perez.ru
Papildyta:
Nesuseja jis visu iskarto,bet pirkti tai ir as matau,kad megsta. Nors daug pokuciu,isbandyta,praplesti.

tai rasyk kokie siltnamiu plotai tiek tavo tiek tecio g.gif
Atsakyti
Mano tai mazi plotai,o tevas statosi nauja,tai ir nezinau kiek pas ji telpa, niekad nesigirdavo.Tai ir seklas gi nesenai parode.Jau geriau butu nerodes,nes vistiek nedaug telpa,o issirinkau tai apie 50rusiu.Sake rinkis kokias nori,pasidalinsim,nu tai ir pasirinkau.Tik kai pribrendo laikas mintimis sodinti,tai pamaciau,kad netelpa. Nes as savu seklu 17rusiu turiu.O dar is Maskvos siuntinukas turi ateiti su 15rusiu.
Atsakyti
Labukas ,auginau as pernai ARAWAK na man visai nieko, gerai i misraines det ,dideli kriauses formos ,tik vidus tustokas ,kaimynes ejo apziuret kas per ciudas ,nes buvo l.dideli pomidorai ir su didelem kekem .Vakar prasisukau po pard. ten man visai NIEKO nereikejo ,bet pirkau "KELETA TAIP NETYCIA " JASMINA H ,DUO ,GRUSA CERNAJA ,TOMAT ARBUZNYJ ,KOSTROMA F1 ,BERLIOKA F1 ,,VENUS dar dukra is UK atsiunte is www.realseeds.co.uk KORALIK ,PURPLE UKRAINE ,REISETOMATE ,PURPLE TOMATILLO .Gal kas auginot ,prasom komentaru?Kam reikia SWEET MILLION yra BAUHOFO pard.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 05 vasario 2011 - 20:55
user posted image



cia ARAWAK pomidorai ,taip atrode siltnamyje, jie pradejo nokt visi kartu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 05 vasario 2011 - 21:13