Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(*TAU* @ 2011 02 11, 14:52)
kokiom ligom sirgo?


pas man rudeniop apsirgo rudąja dėmėtlige. Be pomidorų visvien užderėjo pakankamai daug ir labai skanių. Būtinai auginsiu juos ir šiemet.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 11:53)
Blakstiena5, bet kol negavai ir mums nerodei  tongue.gif
Skaitau, berods tu ieškojai polikarbonatinio šiltnamio pakeliamu stogu smile.gif Mano toks  4u.gif
Čia pernai fotorgrafuotas:
user posted image

nerodziau todel,kad keistai biski tas bendravimas vyko g.gif kai gavau ir pamaciau rezultata-uzrodziau...sitas siltnamis nerealus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip as tokio noreciau....
kazin kiek kainuotu vien tas polikarbonatas g.gif audziu minti kada ateity vienam siltnamiui vietoj pleveles toki uzdet...bet ji reiktu kiek suprantu man pjaustyt ale kaip stikla tokiais gabalais, nes kiekvienam "stiklui" kaip borteliai yra g.gif

o receptas toks: smile.gif
KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9%
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru
1 arbatinis saukstelis cinamono
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami, viskas sudedama ir virinama 1 val laiko. galima ant pacio galo ideti krakmolo kad gautusi tirstesne mase , manau 1-2 saukstus.

Lady Dy nu nesisvaidik pomidorais kaaaaa? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kazkuri cia norejo juodu pomidoru, turiu dar black cherry, rasykit i az...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 11 vasario 2011 - 16:23
QUOTE(saintlina @ 2011 02 11, 15:22)
pas man rudeniop apsirgo rudąja dėmėtlige. Be pomidorų visvien užderėjo pakankamai daug ir labai skanių. Būtinai auginsiu juos ir šiemet.

dėkui už atsiliepimus 4u.gif šiemet aš juos irgi bandysiu augint ax.gif
Papildyta:
Beje, gal kam reikia Marfos?
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 11, 16:17)
Asese, o gal turi dar foto to pakeliamo stogo iš vidaus kaip ten su tuo pakeliamu mechanizmu g.gif , nu bais įdomu...anoj šiltnamių temukėj nuotraukyčių neberodo unsure.gif nu kaip norėčiau iš arčiau viską apžiūrėt biggrin.gif šaunuolis tavo meisteris 4u.gif 
ar pasiteisino Kudriumovo išradimas su tais vamzdžiais?

Gal neišmes iš temos unsure.gif , nes šiltnamis gi pomidorams unsure.gif
Iš vidaus nuleistas stogas:
user posted image
pakeltas ir pakėlimo mechanizmas 4u.gif
user posted image
Iš lauko nuleistas:
user posted image
Tie vamzdžiai nepasiteisino, bent jau aš taip manau, nes ko gero jiems reikia ventiliatoriaus; oras per mažai juda pats smile.gif
Pasiteisino nežinau kas, ar danga, ar stoginė ventiliacija, nes temperatūra aukščiau trisdešimt nepakilo net ir karščiausiom dienom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 11, 17:15)

kazin kiek kainuotu vien tas polikarbonatas g.gif audziu minti kada ateity vienam siltnamiui vietoj pleveles toki uzdet...bet ji reiktu kiek suprantu man pjaustyt ale kaip stikla tokiais gabalais, nes kiekvienam "stiklui" kaip borteliai yra g.gif


Gal geriau būtų ne pjaustyti g.gif , o dėti ant lankinio šiltnamio vietoj plėvelės, nes jis labai gerai linksta. Jo ilgis 6 metrai, o ir plėvelės berods toks plotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 16:56)
Gal neišmes iš temos  unsure.gif , nes šiltnamis gi pomidorams  unsure.gif
Iš vidaus nuleistas stogas:
user posted image
pakeltas ir pakėlimo mechanizmas  4u.gif
user posted image
Iš lauko nuleistas:
user posted image
Tie vamzdžiai nepasiteisino, bent jau aš taip manau, nes ko gero jiems reikia ventiliatoriaus; oras per mažai juda pats  smile.gif
Pasiteisino nežinau kas, ar danga, ar stoginė ventiliacija, nes temperatūra aukščiau trisdešimt nepakilo net ir karščiausiom dienom  4u.gif

Wow,nerealus siltnamis!! bigsmile.gif thumbup.gif Reikia begti man is sios temos nes visko noooriuuu ir pomidoru ir tokio fantastisko siltnamio. biggrin.gif
Atsakyti
Dėl MARFOS 4u.gif

Avenitai ir Vesstai, kurios parašėt pirmos, išsiųsiu.

Bet kadangi yra dar laabai daug norinčių ir galbūt ne visos gyvenat arti Vilniaus ir neturit galimybės atvykt į Agrimatco, tai galim ir mes nupirkt ir išsiuntinėt - nesunku gi dėl bendro reikalo ax.gif
Taigi darom sąrašiuką ir galbūt ne po 5 o po daugiau norėsit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *TAU*: 11 vasario 2011 - 18:12
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 11, 18:11)
galbūt ne visos gyvenat arti Vilniaus ir neturit galimybės atvykt į Agrimatco...


gyvenu Vilniuj ir tikrai galiu ten nuvykti. Betgi buvau aš ten, Žirmūnų 67, parduotuvės nebebuvo, o ofise man aiškiai pasakė, kad mažais kiekiais sėklų jie neparduoda.
Kurioj vietoj Jūs pirkot? Gal ne ten?.. Ar gal per tą laiką parduouvę vėl atidarė? g.gif
Atsakyti
merginos ,kazkas teiravos ARAWAK pomidoru ,kas arciau Siauliu gyvenat yra turguje prie darzoviu ,patalpoj tokia ponia prekiauja pak.7,5 lt kainuoja ,o jau kitokiu pomidoru ...visokiu rusisku...vos sirdis nesprogo ,nors man nieko nereikia ,bet 5 rusis dar pirkau ,negalejau ramiai praeit ... liga yra liga ...as cia nepreko...cia as save teisinu g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 11, 18:27)
gyvenu Vilniuj ir tikrai galiu ten nuvykti. Betgi buvau aš ten, Žirmūnų 67, parduotuvės nebebuvo, o ofise man aiškiai pasakė, kad mažais kiekiais sėklų jie neparduoda.
Kurioj vietoj Jūs pirkot? Gal ne ten?.. Ar gal per tą laiką parduouvę vėl atidarė?  g.gif

ten ten tongue.gif parduotuvės ten nėra, reikia eit į ofisą.
Paprastai, ten mažais kiekiais sėklomis neprekiauja, nebent yra atidarytas koks pokas. Šiandien kaip tik buvo Marfos pokas atidarytas, tai ir čiupo maniškis Marfą biggrin.gif

Siūlau daryt sąrašiuką ir vėl bombint tą ofisą lotuliukas.gif , pakol ten tas pokas neišparduotas cool.gif ir kol ta pardavėja dar nevaro mūsų lauk, nes labai jau ji nenori skaičiuot tų sėklyčių mažmenininkams unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 11, 18:46)
Siūlau daryt sąrašiuką ir vėl bombint tą ofisą lotuliukas.gif , pakol ten tas pokas neišparduotas  cool.gif

stoju i eile.20 sekluciu manau uzteks g.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 11, 18:46)
kol ta pardavėja dar nevaro mūsų lauk, nes labai jau ji nenori skaičiuot tų sėklyčių mažmenininkams unsure.gif


aha, šitą ir aš pastebėjau drinks_cheers.gif doh.gif Bet jei jau atidarė pakuotę, tai vistiek teks skaičiuot. Paskambinsiu aš anoms pirmadienį.. Sakysiu - viską žinau, galit nesislapstyt lotuliukas.gif
O taviškis irgi pomidorų psichoze užsikrėtė, kad šiaip praeidamas užėjo į tokią vietą sėklų pasiteiraut? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 11, 18:42)
merginos ,kazkas teiravos ARAWAK pomidoru ,kas arciau Siauliu gyvenat yra turguje prie darzoviu ,patalpoj tokia ponia prekiauja pak.7,5 lt kainuoja ,o jau kitokiu pomidoru ...visokiu rusisku...vos sirdis nesprogo ,nors man nieko nereikia ,bet 5 rusis dar pirkau ,negalejau ramiai praeit ... liga yra liga ...as cia nepreko...cia as save teisinu g.gif  blush2.gif

bigsmile.gif čia kurioj vietoj???? 4u.gif
Atsakyti