Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 10:53)
Čia pernai fotorgrafuotas:
user posted image

Nuuuu čia jooo ohmy.gif wacko.gif thumb_yello.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 02 11, 10:41)
Aš kasmet iš jų tik ir perku sėklas

Gal gali papasakoti kokias rūšis bandei, kurios labai patiko? As vaziuosiu siandiena pirkti. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 11:53)
Čia pernai fotorgrafuotas:
user posted image

o jūs tą šiltnamį patys darėtės ar pirkot? mane labiausiai tai stogas sužavėjo thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 12:01)
nuotraukoje Anna Russian:
user posted image
kitus mažiukus - labai patiks vaikams ir patiems užkrimsti. Superiniai Black Cherry, Sweet Milion (ačiū mamytei, kuri pasidalino sėklytėm  thumbup.gif )
user posted image
Ir dar gal porą ankstyvų smile.gif

Jau vaizdelis wub.gif
O Anna Russian prie vaiskočio normaliai prinokdavo? netrukinėjo?
Atsakyti
Aš ne Asese , bet skaičiau ,kad patys statė thumbup.gif . Gal Asese neužpyks , kad už Ją atsakiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(graazke @ 2011 02 11, 14:35)
Aš ne Asese , bet skaičiau ,kad patys statė  thumbup.gif . Gal Asese neužpyks , kad už Ją atsakiau 4u.gif

drinks_cheers.gif Pernai kažkurioje temoje (gal šiltnamių) pasakojo apie šio šiltnamio statybą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 11, 13:36)
drinks_cheers.gif Pernai kažkurioje temoje (gal šiltnamių) pasakojo apie šio šiltnamio statybą  ax.gif

Nu va, pernai aš čia net nosies dar nebuvau įkiškus. O gal nuorodą kokią turit, labai tas pakeliams stogas sudomino g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 11, 14:41)
Nu va, pernai aš čia net nosies dar nebuvau įkiškus. O gal nuorodą kokią turit, labai tas pakeliams stogas sudomino  g.gif

Keletą puslapių perskaityk Čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Jediara 4u.gif , ačiū Graazke 4u.gif , kad pagelbėjot man su atsakymais 4u.gif Jūs vai teisios smile.gif
Mažas žmogutis atima dabar daug laiko smile.gif , vos spėju perskaityt savo mėgstamas temas, o dar sėklas klijuoju laisvu laiku, kaip daro mamytės daržo temoj smile.gif

Jūs visiškai teisios: darėm patys, tiksliau - vyras 4u.gif Dydis gal 3,5 x 7 m, tiksliai nebepamenu. Kainavo su visais smulkiausiais šriūbukais apie 2300 berods.

Kažko beeškodama radau, kad panašiais šiltnamiais jau prekiauja, tik gal vėdinimo tokio nėra ir nežinau, ar jie tvirtai suręsti smile.gif Tiesiog nebuvo aktualu, bet įmetu nuorodėlę pasižvalgymui:

ŠILTNAMIAI


Anna Russian turėjo nedidelių žalių dėmių prie vaiskočio, trūkinėjo man kaip ir visi tie didieji skanieji wub.gif Skonis viską atpirko, taigi auginsiu jų dar smile.gif

Kiek prisiminiau klausimų - atsakiau ax.gif
Atsakyti
Asese, Tu šaunuolė - turi mažus vaikučius, o visur spėji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 11, 14:11)
Keletą puslapių perskaityk Čia mirksiukas.gif

4u.gif

QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 14:24)
ŠILTNAMIAI
Anna Russian turėjo nedidelių žalių dėmių prie vaiskočio, trūkinėjo man kaip ir visi tie didieji skanieji  wub.gif  Skonis viską atpirko, taigi auginsiu jų dar smile.gif

Kaip tik šitą puslapiuką jau ir buvau susiradus biggrin.gif
Matyt visi tie jaučiaširdžiai turi tokias pat savybes, bet skanūs labaiii biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 11, 06:38)
Pritarčiau SAINTLINAI, skanūs ir mėsingi yra Corazon, vidutinio ankstyvumo, aukštaūgiai, dera iki pat rudens, tačiau ligoms nelabai atsparūs. Bet savo geru skoniu atperka visus nesklandumus.


kokiom ligom sirgo?
Atsakyti
Asese, o gal turi dar foto to pakeliamo stogo iš vidaus kaip ten su tuo pakeliamu mechanizmu g.gif , nu bais įdomu...anoj šiltnamių temukėj nuotraukyčių neberodo unsure.gif nu kaip norėčiau iš arčiau viską apžiūrėt biggrin.gif šaunuolis tavo meisteris 4u.gif
ar pasiteisino Kudriumovo išradimas su tais vamzdžiais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 11 vasario 2011 - 15:20