Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

sejau putplasty, tikrai, nelabai sudygo, kai kkurios supelijo, tad gal tikrai dezutes nuo sausainiu ar tortu dezutes tiks g.gif
Atsakyti
Blyn kaip vyriškio prizysti tokio šiltnamio sad.gif vistiek visą rekonstruoti po žiemos siaubų teks...
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 02 10, 22:15)
Sveikos merginos  4u.gif
patarkit man neismanelei  blush2.gif  siemet pirma karta noriu uzsiauginti pati pomidoru  bigsmile.gif  ir net neisivaizduoju, kokia veisle rinktis  doh.gif  sodinti ruosiuos stikliniame siltnamyje manau kokiu 2 rusiu (labai ankstyvu ir vidutinio ankstyvumo). Gal galetumete patarti, kokias veisles rinktis? noreciau, kad butu derlingi, atsparus ligoms (kad neputu dar ant krumo kabedami) ir mesingi  blush2.gif  sodinsiu tik valgymui, salotoms ir pan., nekonservuosiu  blush2.gif

Aš pernai auginau pirmą kart, suprantu, kaip sunku išsirinkti smile.gif
Aš irgi nekonservuoju, tik valgymui auginau. Bet nepajėgėm visų suvalgyt, tai pomidorų padažo pagal Blakstienos5 receptą pridariau - super žiemą ant picų thumbup.gif
Augink vienus didelius - jie labai skanu su grietine. Kažką iš jaučiaširdžių šeimos. Pernai Greisi mane aprūpino, šiemet auginsiu Corazon, Anna Russian. Čia nuotraukoje Anna Russian:
user posted image
kitus mažiukus - labai patiks vaikams ir patiems užkrimsti. Superiniai Black Cherry, Sweet Milion (ačiū mamytei, kuri pasidalino sėklytėm thumbup.gif )
user posted image
Ir dar gal porą ankstyvų smile.gif
Atsakyti
Man iki pilnos laimes trusta sweet milion ir kokiu nors juodu .Kurie juodi jums labiausiai patiko ? O gal kuri kaunete galetu pasidalinti - man reikia tik po kelias seklas ?Galetume pamainyti .
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 13:01)
Aš pernai auginau pirmą kart, suprantu, kaip sunku išsirinkti smile.gif
Aš irgi nekonservuoju, tik valgymui auginau. Bet nepajėgėm visų suvalgyt, tai pomidorų padažo pagal Blakstienos5 receptą pridariau - super žiemą ant picų  thumbup.gif


Koks tai receptas blush2.gif
Atsakyti
Asese , aš jau pernai seiles varvinau pamačius Jūsų šiltnamį wub.gif .Na nieko ateis šventė ir į mano kiemą...Tikiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(graazke @ 2011 02 11, 10:45)
Laba diena , praeitais metais auginau Cherrola , taigi :augo labai gražiai , kekės apie 0.5 metro , pomidoriukų ant kekės ne 20 , kaip rašo , o 30 ir daugiau . Tik skonis mano šeimynos nesužavėjo , sakė odelė storoka ir rūgštūs.Todėl šiemet bandysiu auginti sweet milion. Nors pati visai norėčiau ir cherrola , labai gražiai stiklainiukuose atrodo , o ir į salotas thumbup.gif  , bet šiltnamis neguminis  verysad.gif

nu pabandysiu viena daigeli, paziuresiu, kaip mano mergiotes ivertins g.gif

QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 11:01)
Čia nuotraukoje Anna Russian:



jetau, kaip man patraukliai ana atrodo. O per karscius mezge?
Atsakyti
Priminkit mergikės kuo skiriasi determinantai ir indeterminantai
Atsakyti
Assie o kas ten per trubos plastikines kyso g.gif prasom placiau, o mulcas smulki zole nuo pievutes gal?
user posted image
na pasirodau ir as dar kol neistryniau visko, bet siemet sakiau kitokius auginsiu su mamytemis Edexa , lolita pasikeitem - dekoju
beje o kur Edexa dingus g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 02 11, 11:53)

Skaitau, berods tu ieškojai polikarbonatinio šiltnamio pakeliamu stogu smile.gif Mano toks  4u.gif

O kokio jis dydžio - domina ilgis ir plotis, kiek maždaug kainavo...

nes mano tėvai ruošiasi statytis šiltnamį, aš jiems rekomendavau tokį, tai sakė, kad jie labai maži ir brangūs g.gif

Šiaip pas mano tėvus planuojamas šiltnamis lyg ir 4mx15m biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egute @ 2011 02 11, 12:26)
Priminkit mergikės kuo skiriasi determinantai ir indeterminantai

determinantiniai - žemaūgiai,
indeterminantiniai - aukštaūgiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 02 11, 12:19)
nu pabandysiu viena daigeli, paziuresiu, kaip mano mergiotes ivertins g.gif
jetau, kaip man patraukliai ana atrodo. O per karscius mezge?

Aš čia pernai auginau, pirmą kartą išvis šiltnamį turėjau, nesu auginus tokią vasarą, kai nebuvo karščių, tai nežinau, ar čia jų daug, ar turėjo dar daugiau būti blush2.gif
Atsakyti
Jei neklystu "triūbos " čia kaip Kurdiumovo aprašyto vegiatariumo. T.y.kad dirva atiduotų šilumą naktį , sukauptą per dieną .Asese ar gerai supratau?
Atsakyti