Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 11, 10:43)

Nieko nieko,po kiek laiko svajosi apie didžiūūūlį šiltnamį ir SB ramybės neduosi,kol neįgyvendinsi savo svajonės  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Visos Tau pritarsime doh.gif
Atsakyti
Labai išsamūs aprašymai apie veisles pomidorų www.sekluva.lt. Šiemet aš rinksiuosi iš čia. 4u.gif
Atsakyti
Aš kasmet iš jų tik ir perku sėklas
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 10, 19:08)
nu tikrai 7 men baigiasi galiojimas, bet nemanau,kad nuo to labai jau nukentes kokybe
O svogunus pirkau ExhibitionSvogunai

ne į temą, bet pasėjau pipirnes kūrių galiojimas baigesi 2007 metais.... daigumas - 100 proc. thumbup.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 10, 22:05)
gal dar kam ko?biggrin.gif siandien atejo sios forumietes seklytes,esu patenkinta smile.gif

Nu ot ačiū doh.gif Užrodė. Jau sakiau pomidorų daugiau nebereikia doh.gif

QUOTE(Karosė @ 2011 02 11, 09:41)
Aš kasmet iš jų tik ir perku sėklas

O aš neužsiciklinu vienoj vietoj... Apsiprekinu keliuose taškuose ax.gif
Atsakyti
kaip manot apie sia naujiena
http://www.seklos.lt/lt/daigyklos
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 02 11, 12:26)

Nuo sausainių lieka už dyką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 02 11, 10:26)

daigyklas? Neapsimoka visiškai.
Atsakyti
vat as pernai turejau keleta durpiniu vazonu tai seklas supudziau, na siemet tokias is Cento dezutes nuo pyrago pasilikau, sakiau pradursiu dugne skylutes ir bus gerai, beje nepasitvirtino man kiausiniu dekliukai bei pievagrybiu dezutes kazkodel blush2.gif
Atsakyti
Laba diena , praeitais metais auginau Cherrola , taigi :augo labai gražiai , kekės apie 0.5 metro , pomidoriukų ant kekės ne 20 , kaip rašo , o 30 ir daugiau . Tik skonis mano šeimynos nesužavėjo , sakė odelė storoka ir rūgštūs.Todėl šiemet bandysiu auginti sweet milion. Nors pati visai norėčiau ir cherrola , labai gražiai stiklainiukuose atrodo , o ir į salotas thumbup.gif , bet šiltnamis neguminis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 02 11, 10:44)
vat as pernai turejau keleta durpiniu vazonu tai seklas supudziau, na siemet tokias is Cento dezutes nuo pyrago pasilikau, sakiau pradursiu dugne skylutes ir bus gerai, beje nepasitvirtino man kiausiniu dekliukai bei pievagrybiu dezutes kazkodel blush2.gif

Tai durpiniuose gal mažiau laistyti reikia? g.gif O kodėl kiaušinių dėžutėse nepasiteisino? Ir ar tose popierinėse sėjai ar kur iš putplasčio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 10, 23:05)
gal dar kam ko?biggrin.gif siandien atejo sios forumietes seklytes,esu patenkinta smile.gif

Blakstiena5, bet kol negavai ir mums nerodei tongue.gif
Skaitau, berods tu ieškojai polikarbonatinio šiltnamio pakeliamu stogu smile.gif Mano toks 4u.gif
Čia pernai fotorgrafuotas:
user posted image

Atsakyti
aš pernai kiaušinių dėkluose iš putplasčio pradžiai susidaiginau... paliedavau kad žemė drėgnoka būtu bet ne per dauk tai sudygo visi...

Na o patyrusių norėčiau paklausti kurios veislės pomidorai tinka nuskynus ilgesniam laikymui? užpernai valgėm iki gruodžio vidurio bet nežinau kokios veislės buvo o pernai beveik niekas neišsilaikė...
Atsakyti