Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

auginau citrina, vieni kazkodel buvo viduj sausi,kiti normalus, virtuvej kabedami issilaike iki sausio pabaigos smile.gif auginsiu
zalioj stotelej yra papigiai seklu po 0,59 ct, verta manau pirkt smile.gif g.gif pati ir nepirkus negalejau iseit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 02 10, 21:15)
sodinti ruosiuos stikliniame siltnamyje manau kokiu 2 rusiu (labai ankstyvu ir vidutinio ankstyvumo).

Tiek mažai veislių doh.gif nu nieko pataikei ten kur reikia mirksiukas.gif pasilankysi čia dažniau užsinorėsi daugiau veislių augint hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 10, 22:53)
Tiek mažai veislių doh.gif nu nieko pataikei ten kur reikia mirksiukas.gif pasilankysi čia dažniau užsinorėsi daugiau veislių augint  hihihi.gif


tikra tiesa atejau cia turedama7 ir noredama dar 3 turiu dabar 27 blink.gif ir bajau beateit o vis dar reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 10, 23:53)
Tiek mažai veislių doh.gif nu nieko pataikei ten kur reikia mirksiukas.gif pasilankysi čia dažniau užsinorėsi daugiau veislių augint  hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal dar kam ko?biggrin.gif siandien atejo sios forumietes seklytes,esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 10, 23:05)
gal dar kam ko?biggrin.gif siandien atejo sios forumietes seklytes,esu patenkinta smile.gif


nu ir kaip dabar pasislept

noriuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 10, 23:44)
nu ir kaip dabar pasislept

noriuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wacko.gif

nesislepk,o rasyk jai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 10, 22:23)
vieni iš jų galėtų būti Corazon
http://www.e-seklos....orai_corazon_f1


Aciu 4u.gif cia kaip supratau vidutinio ankstyvumo pomidorai? blush2.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 10, 22:53)
Tiek mažai veislių doh.gif nu nieko pataikei ten kur reikia mirksiukas.gif pasilankysi čia dažniau užsinorėsi daugiau veislių augint  hihihi.gif


tai kad ir vietos auginimui ne per daugiausia verysad.gif tik 1 lysve blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 10, 08:58)
tai isduokit kur tokios kainos buna? gal ir kitokio gerio galima pigiai isigyti g.gif

leksiu siandien miestan, tad dar karta reikia perbegt per seklu stendus tongue.gif

zaliam centre uzsipirkau seklu, ir pasiule tu pomidoriuku tris pokiukus rolleyes.gif nu tai kaip gi neimsi...

QUOTE(Militux @ 2011 02 10, 10:13)
Nežinau kaip kitoms bet man karat patiko, pernai labai daug derėjo per tuos karščius ax.gif


na va, pasirodo, dar ir gerus dovanoja bigsmile.gif


QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 10, 15:53)


Be laimikio negrizau namo lotuliukas.gif  Partempiau Zloty Ozarovski, Karat ir Cherrola H (patiko paveiksliukas).



situs del to pacio pirkau, bandysiu simet viena daigeli ikist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 02 10, 20:28)
Kad ir kokie blogi atsiliepimai - pabandysiu kelis daigus pasisodint  ax.gif
Bandysiu ir šituos, gal mano skonis kitoks  blush2.gif

EDINKA, pabandyk, kitaip tikrai nesužinosi, aš pasakiau tik savo asmeninę nuomonę. Gal per daug išgąsdinau, na, bet taip yra..nusivyliau ta veisle.. unsure.gif

Aš darau taip: jei pomidorų veislė "neaiški", negirdėta ar atsiliepimai migloti, tai sodinu 1-2 daigus TIK paragavimui.
Jei atsiliepimai neblogi, sodinu 5 vnt. pabandymui.
Daugiausiai sodinu jau savo ASMENIŠKAI išbandytų, išragautų, mylimiausių.... kuriuos kartais nukonkuruoja mano pačios atrastos arba "neblogų atsiliepimų" veislės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(DaivaVe @ 2011 02 10, 22:15)
.... sodinti ruosiuos stikliniame siltnamyje manau kokiu 2 rusiu......
Gal galetumete patarti, kokias veisles rinktis? noreciau, kad butu derlingi, atsparus ligoms (kad neputu dar ant krumo kabedami) ir mesingi

Taip, kaip tik čia pataikei užeit su dviem veislėm 4u.gif Sveika atvykusi.

Pritarčiau SAINTLINAI, skanūs ir mėsingi yra Corazon, vidutinio ankstyvumo, aukštaūgiai, dera iki pat rudens, tačiau ligoms nelabai atsparūs. Bet savo geru skoniu atperka visus nesklandumus.

Labai ankstyvi pomidorai dažniausiai būna žemaūgiai, trumpos vegetacijos, t.y. greit prasideda, greit ir baigiasi. Taigi iš tokių yra Polfast, Esmeralda. Mėsingi, laaaabai ankstyvi.
Atsakyti


Sshel labai patiko - gražūs pomidorai, derlingi.

O aš Arawak roviau velniop vidury vasaros - vos po 1-2 pomidorus ant krūmo, tik vietą užėmė, o jau stiebų vešlumas ir tvirtumas, vos trūkio negavau ir šiltnamio nenuverčiau kol ištempiau lauk doh.gif

nu nezinau kodel tau taip nemezge ARAWAK man tai tikrai laabai mezge ,dideli grazus pomidorai uzaugo ir daug ant steibo buvo vaisiu ,patys stiebai sutinku buvo dideli ir tvirti,as dargi papildomai risau pomidoru kekes kad nenulustu.
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 10, 22:05)
gal dar kam ko?biggrin.gif siandien atejo sios forumietes seklytes,esu patenkinta smile.gif

Rauniesi mergyna,nervini,ania wink.gif
Palauk užmetysiu aš tave pomedorais wink.gif

QUOTE(DaivaVe @ 2011 02 10, 23:18)
Aciu  4u.gif  cia kaip supratau vidutinio ankstyvumo pomidorai?  blush2.gif
tai kad ir vietos auginimui ne per daugiausia  verysad.gif  tik 1 lysve  blush2.gif

Mmmm tai jei gali tik vieną lysvę turėti,tai bent ilgink ją smile.gif
Nieko nieko,po kiek laiko svajosi apie didžiūūūlį šiltnamį ir SB ramybės neduosi,kol neįgyvendinsi savo svajonės biggrin.gif
Atsakyti