Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Magic_girl @ 2011 02 10, 09:55)
Man Zalioje stoteleje perkant kitas seklas,dovanu uz 1ct dave pomidoru svara ir karat seklu. 4u.gif

Va kaip bigsmile.gif o as nusipirkau siandien uz 0.59 ct tongue.gif

QUOTE(vija @ 2011 02 10, 11:02)
Merginos, bigsmile.gif
mano mama baigia mane užgraužt, kad surasčiau jai kur Vilniuj BIRSEN F1 pomidorų sėklų... Gal žinot, kur anų rast? Pernai lyg Kėdainių šiltnamiai turėjo, bet jie, atrodo, bankrutavo... Net neįsivaizduoju.
Būsiu be galo dėkinga už pagalbą.

Paziuret Taikos g.1 esancioj seklu parduotuvej, ten didelis pasirinkimas smile.gif

Be laimikio negrizau namo lotuliukas.gif Partempiau Zloty Ozarovski, Karat ir Cherrola H (patiko paveiksliukas).
Tuo pacius ciupau tuos belapius zirnius, tiktai parduortuvej truputi brangiau nei interneto pard., ir issvajotu svogunu bigsmile.gif
Labai patiko ta parduotuve Taikos gatvej,labai didelis pasirinkimas ivairiausiu seklu
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 02 10, 16:18)
Nors čia kažkas juos peikė, man jie visai patiko, derlingi, skonis neblogas (nors kaip sako dėl skonio nesiginčijam), šiemet ir vėl kelis sėsiu.


Dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 10, 15:53)
Va kaip bigsmile.gif  o as nusipirkau siandien uz 0.59 ct tongue.gif
Paziuret Taikos g.1 esancioj seklu parduotuvej, ten didelis pasirinkimas smile.gif

Be laimikio negrizau namo lotuliukas.gif  Partempiau Zloty Ozarovski, Karat ir Cherrola H (patiko paveiksliukas).
Tuo pacius ciupau tuos belapius zirnius, tiktai parduortuvej truputi brangiau nei interneto pard., ir issvajotu svogunu bigsmile.gif
Labai patiko ta parduotuve Taikos gatvej,labai didelis pasirinkimas ivairiausiu seklu

Kokiu issvajotu svogunu g.gif , sorry , kad ne i tema,gal i draza persikraustom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 02 10, 16:12)
Kokiu issvajotu svogunu g.gif , sorry , kad ne i tema,gal i draza persikraustom mirksiukas.gif

ok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 10, 15:53)
Va kaip bigsmile.gif  o as nusipirkau siandien uz 0.59 ct tongue.gif

As agurkus ir petrazoles is to stendo pirkau,tokie balti pakeliai. Galiojimas ju baigiasi uztat taip pigiai isparduoda. Tikiuosi neliksiu be agurku siemet.smile.gif
Papildyta:
Soriukas uz offtopica. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 10, 16:48)


pasakok kokie ten ciuda juda svogunai ,nenervink ligoto zmogaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2011 02 10, 18:17)
As agurkus ir petrazoles is to stendo pirkau,tokie balti pakeliai. Galiojimas ju baigiasi uztat taip pigiai isparduoda. Tikiuosi neliksiu be agurku siemet.smile.gif
Papildyta:
Soriukas uz offtopica. 4u.gif

nu tikrai 7 men baigiasi galiojimas, bet nemanau,kad nuo to labai jau nukentes kokybe

QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 10, 18:43)
pasakok kokie ten ciuda juda svogunai ,nenervink ligoto zmogaus g.gif

O svogunus pirkau ExhibitionSvogunai
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 06:45)
Delizia - siaubingi, na, bent jau man..

Kad ir kokie blogi atsiliepimai - pabandysiu kelis daigus pasisodint ax.gif

QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 09, 10:36)
....Aš pernai Ivet auginau, bet nebeauginsiu, nors ir ankstyvas, labai derlingas, gražus ir atsparus ligoms tas pomidoras, bet man jo skonis kaip ir bruclino, į kurį jis labai panašus man nepatiko. Aišku konservavimui jis visai geras, bet ....yra geresnių. Šiemet tos firmos išbandysiu SAHEL IR ARAWAK.

Bandysiu ir šituos, gal mano skonis kitoks blush2.gif

Sshel labai patiko - gražūs pomidorai, derlingi.

O aš Arawak roviau velniop vidury vasaros - vos po 1-2 pomidorus ant krūmo, tik vietą užėmė, o jau stiebų vešlumas ir tvirtumas, vos trūkio negavau ir šiltnamio nenuverčiau kol ištempiau lauk doh.gif

QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 10, 14:33)
Norėčiau pasiteirauti, gal kas auginote pomidorus "Citrina"? Išvaizdžiai atrodo, bet įdomu kaip skonis ir derlingumas, nes ant pakelio visiems rašo, kad jie super duper  rolleyes.gif

Gražūs, gausiai derėjo, bet labai jau vandeningi ax.gif

QUOTE(Obė @ 2011 02 10, 14:34)
ir dar paklausiu, kokius pomidorus auginat, zemaugius ar zemaugius?

Ir tuos, ir tuos hihihi.gif ir dar aukštaūgius biggrin.gif
Atsakyti
Citrina ir as turejau,man patiko,ant vienos kekes buvo virs 20pomidoru.Geltonu skonis visada buna savotiskas.Jie tikrai labai derlingi,karsta vasara nudegino labai daug ziedu. Koncervuot gal ir minkstoki,bet as dejau. Sodinciau ir vel,tik vietos neliko.
Papildyta:
Kaip gaila,kad nemoku idet nuotrauku,parodyciau ir Citrina ir Arawak ir Sahel. Sahel tikrai derlingas,ka tik nuotraukas perziurejau,Arawak po 4,5,6 vaisius ant sakos,atrodo graziai tik skonis ju nepatiko.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
patarkit man neismanelei blush2.gif siemet pirma karta noriu uzsiauginti pati pomidoru bigsmile.gif ir net neisivaizduoju, kokia veisle rinktis doh.gif sodinti ruosiuos stikliniame siltnamyje manau kokiu 2 rusiu (labai ankstyvu ir vidutinio ankstyvumo). Gal galetumete patarti, kokias veisles rinktis? noreciau, kad butu derlingi, atsparus ligoms (kad neputu dar ant krumo kabedami) ir mesingi blush2.gif sodinsiu tik valgymui, salotoms ir pan., nekonservuosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 02 10, 21:15)
Sveikos merginos  4u.gif
patarkit man neismanelei  blush2.gif  siemet pirma karta noriu uzsiauginti pati pomidoru  bigsmile.gif  ir net neisivaizduoju, kokia veisle rinktis  doh.gif  sodinti ruosiuos stikliniame siltnamyje manau kokiu 2 rusiu (labai ankstyvu ir vidutinio ankstyvumo). Gal galetumete patarti, kokias veisles rinktis? noreciau, kad butu derlingi, atsparus ligoms (kad neputu dar ant krumo kabedami) ir mesingi  blush2.gif  sodinsiu tik valgymui, salotoms ir pan., nekonservuosiu  blush2.gif


vieni iš jų galėtų būti Corazon
http://www.e-seklos....orai_corazon_f1
Atsakyti
Gerą vakarėlį 4u.gif

Man tokia mintis atėjo į galvą, tai įlindau pasikonsultuoti biggrin.gif . Mano daržas tokioje vietoje, kur visą vasarą rūkas neišvengiamas. Kaip apsaugoti lauko pomidorus? Ar padėtų agro plėvele nakčiai pridengt, artik blogiau padaryčiau?
Atsakyti