Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 19:27)
Blogumas tik tame,kad visos seklos rusiskos.Ir gaut ju sudetingiau. Tai ar verta erzinti?

čia tokia smulkmena, kuri visai netrukdytų ne kuriom ir iki pat Sank Peterburgo nusitrenkti biggrin.gif Ai dar yra toks stebuklingas Kalvariju turgus su dieduku, pas kurį matyt kitais metais su čemodanu važiuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 05, 19:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o man tai tie pomidorai, kuriuos aaagnex į pirmą žinutę įdėjo, sudomino savo tokiom šakotom ir aplipusiom kekėm wub.gif Kaži kokia veislė jų? g.gif  ax.gif

http://www.suttons.c...mpaign=webgains
Atsakyti
jokių bėdų gaut tikreikia pavadinimą žinot
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 05, 19:01)
as jau tyliu,turiu netoli 40 rusiu

Nu tai tu pas mus pažengusi augintoja, o vas pas pradedančiuosius (cia as apie save), kurie turi tik vieną šiltnamį, kuriame telpa 40 daigu, veisliu jau 22 susikaupe blink.gif doh.gif ir man dar vis reikia ir reikia ir reikia, kaip kokia markuciu kolekcija rinkciau doh.gif paranoja visiska unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 05, 19:34)

Jetau, galvojau, kad vel kokia gera nauja veisle idejai, tai net apsidziaugiau, kad turiu biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temelę 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu 25 ir pasižadejau sau, kad cia jau viskas biggrin.gif
Atsakyti
as tai visai tokiu neatsisakyciau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 05, 19:41)
as tai visai tokiu neatsisakyciau  blush2.gif
[



Koks grožis biggrin.gif , rodos, žemuogės kabo blush2.gif
Atsakyti
Čia apie auginimą tabletikėse buvo kalbėta,esu auginus man tai patiko,laistyt patogu,pagirdai ir tiek,tik kad brangokai gaunasi tas malonumas.šiemet auginsiu iš Ugnužės gautas sėklytes.
Atsakyti
Na tai rasau.Zalatoi zapas,samocvet sacharnyi f1,rozovyi car,rozovyi miod,tomat novogodnyi,jaucio sirdis oranzine,greifrutas,burzui f1,robin f1,cunami,vinteidz vain,ciuhloma,hohloma,gigant limonyi,nuznyi razmer,pipiriniai,spartak f1,rozovyi lider,sprut f1,bon apetit,zolotaja rybka,samurai,kitaiskyi rozivyi,rozovyi gigant,balkonoje ciudo,medovyi spas,karalius londonas,mandarinka,slavianskyi sedevr,vladimir f1,kenigsberg,juodasis princas,grusa[kriause] krasnaja,barmalei,damskyi ugodnik,maiskaja roza,nk-sonata f1,dzina,cernomor,kirzac f1,grusa rozovaja,de barao gigant,grusa ciornaja,rozamarin f1,rozovyi korol,zagatka prirody,izumrudnoje jabloko,zolotoi kenigsberg,japoniskas krabas-2rusys,krasnobai f1,japoniskas triufelis-raudonas,juodas,oranzinis,renetocka,poll robson,de-barao juodas,don kihot,cio cio san,arbuzinis,brendi-raudonas,auksinis,sosulka rozovaja,princ limonyi f1,iziuminka,mikado rozovyi,tiutceskyi,alyi mustang,apelsin,mazarini,visnia zoltaja,oranzinis bananas,juodas mauras,laima f1,pink,kish-mish,sladkaja grozd,artist f1,sans f1,sokoladiniai,juodasis cigonas,sweet millions,armonika.
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 05, 20:11)
Na tai rasau.Zalatoi zapas,samocvet sacharnyi f1,rozovyi car,rozovyi miod,tomat novogodnyi,jaucio sirdis oranzine,greifrutas,burzui f1,robin f1,cunami,vinteidz vain,ciuhloma,hohloma,gigant limonyi,nuznyi razmer,pipiriniai,spartak f1,rozovyi lider,sprut f1,bon apetit,zolotaja rybka,samurai,kitaiskyi rozivyi,rozovyi gigant,balkonoje ciudo,medovyi spas,karalius londonas,mandarinka,slavianskyi sedevr,vladimir f1,kenigsberg,juodasis princas,grusa[kriause] krasnaja,barmalei,damskyi ugodnik,maiskaja roza,nk-sonata f1,dzina,cernomor,kirzac f1,grusa rozovaja,de barao gigant,grusa ciornaja,rozamarin f1,rozovyi korol,zagatka prirody,izumrudnoje jabloko,zolotoi kenigsberg,japoniskas krabas-2rusys,krasnobai f1,japoniskas triufelis-raudonas,juodas,oranzinis,renetocka,poll robson,de-barao juodas,don kihot,cio cio san,arbuzinis,brendi-raudonas,auksinis,sosulka rozovaja,princ limonyi f1,iziuminka,mikado rozovyi,tiutceskyi,alyi mustang,apelsin,mazarini,visnia zoltaja,oranzinis bananas,juodas mauras,laima f1,pink,kish-mish,sladkaja grozd,artist f1,sans f1,sokoladiniai,juodasis cigonas,sweet millions,armonika.

huh.gif einasau kokie rusu lobynai mega_shok.gif jauciu kitais metais tik rusiskus reiks augint biggrin.gif
linagele, o cia paminetus visus esat augine? gal gali koki desimtuka ar dvidesimtuka sudaryti paciu paciu geriausiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 05 vasario 2011 - 19:32
Ankstesnese zinutese rasiau,kad tai mano tecio lobynas,o man tik siais metais leista juo pasinaudot.
Atsakyti