Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 10, 08:58)
tai isduokit kur tokios kainos buna? gal ir kitokio gerio galima pigiai isigyti g.gif

leksiu siandien miestan, tad dar karta reikia perbegt per seklu stendus tongue.gif

Man Zalioje stoteleje perkant kitas seklas,dovanu uz 1ct dave pomidoru svara ir karat seklu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 02 10, 00:46)
thumbup.gif nei vienu dar nebandzius, tik karat - 3 pokelius po 1 cnt. siemet nusipirkau, tai bandysiu kelis daigelius pasodint blush2.gif

man jau siemet irgi nieko nebereikia, jau suplanavau ka sodinsiu, tik silnamin niekaip netelpa schmoll.gif

Nežinau kaip kitoms bet man karat patiko, pernai labai daug derėjo per tuos karščius ax.gif
Atsakyti
galkam įdomu bus http://sianie.ucoz.r...voikh/11-1-0-21
Atsakyti
Labas rytas , man irgi Karat patiko , pernai kelis auginau irgi dovanų Žaloj stotelėj gavau.Ir lauke gerai augo .
Atsakyti
sveikutes,na gal kas auginot "japonskyj krab"?kazkaip nieko apie ji neradau.dukra nupirko,idomu paliko
Atsakyti
Merginos,
mano mama baigia mane užgraužt, kad surasčiau jai kur Vilniuj BIRSEN F1 pomidorų sėklų... Gal žinot, kur anų rast? Pernai lyg Kėdainių šiltnamiai turėjo, bet jie, atrodo, bankrutavo... Net neįsivaizduoju.
Būsiu be galo dėkinga už pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 02 10, 09:54)
Labukas mergikes... sakykit iš kokio internetinio psl jūs daugiausiai sėklas perkate wink.gif



Aš prikau per ebay.co.uk Kai pradėjau rinktis, tai taip užsikabliavau..... Kadangi esu naujokė šitame, tai rinkausi tiesiog kas man patiko ir labai daug pirmais eksperimentiais metais derliaus nesitikiu smile.gif
Jau gavau visas sėklytes:
Ponderosa Pink
Blak Truffle
Tigerella
Currant sweet pea
Purple Cherokee
Blak Cherry
ir dar pasiemiau Tumbler
. Jeigu gerai sudygs, tai padalinsiu draugėm kurios daržų neturi smile.gif

Visų sėklų po 100 vnt tik Tumblerių 50. Mokėjau po 1 svarą plius siuntimas 1 svaras g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 10, 10:22)

Nu kam taip ligotą žmogų erzint biggrin.gif,vėl recidyvas gavosi biggrin.gif o jau truputį kaip ir aprimęs noras buvo rolleyes.gif nu visai visai truputį ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 02 10, 12:02)
Merginos,
mano mama baigia mane užgraužt, kad surasčiau jai kur Vilniuj BIRSEN F1 pomidorų sėklų... Gal žinot, kur anų rast? Pernai lyg Kėdainių šiltnamiai turėjo, bet jie, atrodo, bankrutavo... Net neįsivaizduoju.
Būsiu be galo dėkinga už pagalbą.

kedainiu siltnamiai nebankrutavo, pardavineja seklas, bet tokio pavadinimo nepaciau lyg tais.
Atsakyti
Norėčiau pasiteirauti, gal kas auginote pomidorus "Citrina"? Išvaizdžiai atrodo, bet įdomu kaip skonis ir derlingumas, nes ant pakelio visiems rašo, kad jie super duper rolleyes.gif
Atsakyti
ir dar paklausiu, kokius pomidorus auginat, zemaugius ar zemaugius?
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 10, 13:33)
Norėčiau pasiteirauti, gal kas auginote pomidorus "Citrina"? Išvaizdžiai atrodo, bet įdomu kaip skonis ir derlingumas, nes ant pakelio visiems rašo, kad jie super duper  rolleyes.gif


Nors čia kažkas juos peikė, man jie visai patiko, derlingi, skonis neblogas (nors kaip sako dėl skonio nesiginčijam), šiemet ir vėl kelis sėsiu.
Atsakyti