Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 18:59)
mano numylėtiniai - Marfa, Buranas, Delfinas.. Jau jūs sėkit, ragaukit, vasarą papasakosit kaip skanu-neskanu buvo smile.gif

priminkit,prasau,kur galima isigyti siu seklu?visi shetelige parsiduoda? mastau.gif
jau galvojau man bus gana,bet pasigavau virusa doh.gif noooriu user posted image.
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 02 09, 20:06)
priminkit,prasau,kur galima isigyti siu seklu?visi shetelige parsiduoda? mastau.gif

Gal dar pavardint keletą numylėtinių? lotuliukas.gif
Delfino, tai daug kur yra, nedeficitas. Žalioj stotelėj turėtų būt. O Marfas ir Buranus pernai pirkau ten, kur šiemet nėra.. unsure.gif reik pas SAINTLINĄ klaust, ji ten knysliukas, kažkur knisa ir šiuo metu randa... tongue.gif Gal užsuks į forumą ir apšvies...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 19:15)
Gal dar pavardint keletą numylėtinių? lotuliukas.gif
Delfino, tai daug kur yra, nedeficitas. Žalioj stotelėj turėtų būt. O Marfas ir Buranus pernai pirkau ten, kur šiemet nėra.. unsure.gif reik pas SAINTLINĄ klaust, ji ten knysliukas, kažkur knisa ir šiuo metu randa... tongue.gif Gal užsuks į forumą ir apšvies...


lotuliukas.gif arteja 'atlyginimo'diena,tai lyga progresuoja doh.gif ko dazniau lankausi floros forume,tuo labiau.noriu visko,o yra tik 6 arai.neisivaizduoju,kur viska sukist reikes.nes jauciu,kad dar anytele pomidoru daigais aprupins cool.gif
o delfina tai tikrai zalioj stotelej maciau drinks_cheers.gif
gal reikia kokio antigripino ikalt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
o man iki pilnos laimės trūksta tik ORANŽINIO FINIKO ax.gif (bent jau kolkas)
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 18:59)
lotuliukas.gif vis dėlto pritrūko keleto veislių iki chroniško ligonio požymių...

Jo, kažkaip apie tą Juodą Maurą geros kalbos sklinda.. Bet man nereik.. man nereik.. ne ne.. jau tada netilps mano numylėtiniai - Marfa, Buranas, Delfinas.. Jau jūs sėkit, ragaukit, vasarą papasakosit kaip skanu-neskanu buvo smile.gif

O is kur Marfa??????
As jau netekus vilties, kad marfos negausiu, nusipirkau 5 seklas marissa.
Keičiu Juodo mauro sėklas į marfos ir dar ko nors magryčių pridedu. 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif eilini karta pasidziaugiu, kad neturiu didelio ir auksto siltnamio...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 19:15)
Delfino, tai daug kur yra, nedeficitas. Žalioj stotelėj turėtų būt. O Marfas ir Buranus pernai pirkau ten, kur šiemet nėra.. unsure.gif reik pas SAINTLINĄ klaust, ji ten knysliukas, kažkur knisa ir šiuo metu randa... tongue.gif Gal užsuks į forumą ir apšvies...


aha, randa. Marfa, pvz, radau voke pašto dėžutėje thumbup.gif Tokia viena nematyto gerumo angel.gif paskutines savo sėklytes atsiuntė wub.gif
O Buran'ui užsakymą čia forume rinko viena mergina. Dabar jau šaukštai po pietų, per vėlu.
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 18:59)
Bet man nereik.. man nereik.. ne ne.. jau tada netilps mano numylėtiniai - Marfa, Buranas, Delfinas.. Jau jūs sėkit, ragaukit, vasarą papasakosit kaip skanu-neskanu buvo smile.gif


drinks_cheers.gif aš irgi nebenoriu jokių nematytų nebandytų. Turiu pačius pačiausius ir jokie kiti nebegundo.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 09, 09:02)
Yra visokios naturalios trasos. Pvz "gumi" padaryta is slieku. Tai va su tokiu reikaliuku as ir palaistau daigelius. Bet daigams svarbu ir, kad sviesu butu. Mano placios palanges pietinej pusej, tai ir auga tie daigai. Pas mama nuolat pavesis, tai tik sprindiniai uzauga.

Morkos ant juosteles man labai pasiteisino. Nekenciu retinimo. Bet nebutinai sekla bloga, jei derlius prastas. Va, kad ir pomidorai. Vienas sakys, kad tai geriausia veisle pasaulyje, dideli, derlingi, o kitas akim klapses ir nesupras, pas ji mazi, neskanus ir nedaug ju. Ir nuo dirvos ir nuo vietos, netgi nuo darzoviu kaiminystes derlius priklauso.  mirksiukas.gif


Aciukas jau zinosiu mirksiukas.gif Bandysiu ir as statyti i pietu pusia
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 10:01)
Tai antradieniais, per kirmių dieną, neik į forumą ir nieks nieko ten tau negrauš biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ale vakar apie zirnius paskaiciau ir visvien griauze man Matyt nesvarbu bambos kirmiams ar antradienis ar ne Cia tik augalu kirmiai zino kur antradienis o kur ne lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 08, 00:22)
ola polka,karat,kmicic, malinowy ozarowski ax.gif


thumbup.gif nei vienu dar nebandzius, tik karat - 3 pokelius po 1 cnt. siemet nusipirkau, tai bandysiu kelis daigelius pasodint blush2.gif

man jau siemet irgi nieko nebereikia, jau suplanavau ka sodinsiu, tik silnamin niekaip netelpa schmoll.gif
Atsakyti
Labukas mergikes... sakykit iš kokio internetinio psl jūs daugiausiai sėklas perkate wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 02 09, 23:46)
thumbup.gif nei vienu dar nebandzius, tik karat - 3 pokelius po 1 cnt. siemet nusipirkau, tai bandysiu kelis daigelius pasodint blush2.gif

man jau siemet irgi nieko nebereikia, jau suplanavau ka sodinsiu, tik silnamin niekaip netelpa schmoll.gif

tai isduokit kur tokios kainos buna? gal ir kitokio gerio galima pigiai isigyti g.gif

leksiu siandien miestan, tad dar karta reikia perbegt per seklu stendus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2011 02 09, 23:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ale vakar apie zirnius paskaiciau ir visvien griauze man Matyt nesvarbu bambos kirmiams ar antradienis ar ne Cia tik augalu kirmiai zino kur antradienis o kur ne  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti