Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 09, 08:57)
Geras stabdis piniginės turinys,o ten pastoviai uraganas "Anatolijus" siaučia

Prisijungiu... lotuliukas.gif

Nu ir tempai.. doh.gif labas rytas 4u.gif
Vis paskaitau, kol prisiveju ir nebespėju nieko parašyt.. lotuliukas.gif Vis to noriu, ano. Ale, kaip Lady Dy sako, viską pakoreguoja piniginė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 11:01)
Tai antradieniais, per kirmių dieną, neik į forumą ir nieks nieko ten tau negrauš biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 02 08, 23:07)
Daug buvo tos Delizijos, bet jau tokia beskonė  doh.gif Žadėjau nebaugint, bet vyras iš sėklinės parnešė. Įpiršo pardavėja kaip pusiau juoduosius (tamsi nuotrauka) pomidorus. Tas, žinodamas, kad ieškau juodų, ir paėmė  doh.gif

Velnias, ir man ja įkišo, grįžus radau keletą nekokių atsiliepimų, o dabar dar ir Ex pasisakymą paskaičiau, tai jau tikrai neauginsiu. Čia pernai kažkas rašė, kad užaugo didžiausi krūmai o pomidorų praktiškai nebuvo. blink.gif
O jei dar ir neskanūs schmoll.gif
Atsakyti
[quote=georgiana,2011 02 09, 06:51]
mergaites ne tema cia bet is kur parsisiuntet zirniu be lapu, man lietuviski nepasitvirtina kelinti metai;


http://www.e-seklos....zirniai_kudrnac

belapiai zirniai
Atsakyti
Man morkos ir ridikėliai ant juostelės netgi labai pasiteisino, labai lygiais tarpeliais viskas gražiai sudygo tik blogumas tas, kad su tom juostelėm nėra visų norimų veislių, o šiaip man buvo didelis atradimas baltic seeds morkų sėklos, kurios yra taip gerai paruoštos (tokios didelės po nubeicavimo), kad tikrai galima visai gražiai susisėt ir be didelio praretinimo vėliau smile.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 08, 19:28)
čia pas jus pakliuvęs žmogus ne tik kad prisipirksi kalnus to, be ko iki šiol puikiai gyvent galėjai, bet po visko dar nerasi dienos, kada pasodint  fool.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(edinka @ 2011 02 08, 23:53)
Nusipirkau Delizia ir Ivet - gal kas auginot? Kokie atsiliepimai?

Aš pernai Ivet auginau, bet nebeauginsiu, nors ir ankstyvas, labai derlingas, gražus ir atsparus ligoms tas pomidoras, bet man jo skonis kaip ir bruclino, į kurį jis labai panašus man nepatiko. Aišku konservavimui jis visai geras, bet ....yra geresnių. Šiemet tos firmos išbandysiu SAHEL IR ARAWAK.

QUOTE(Trakst @ 2011 02 09, 09:02)
Yra visokios naturalios trasos. Pvz "gumi" padaryta is slieku. Tai va su tokiu reikaliuku as ir palaistau daigelius.

kur tu tokias trąšas perki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 09 vasario 2011 - 09:38
Pernai pirkau "Atribute", medzio centre. Ten beja prekiauja ir berods "erfurto seklom". Bet tokiu, naturaliu trasu ir "zalioj stotelej" galima rast.
Atsakyti
[quote=lolita1960,2011 02 09, 10:32]
[quote=georgiana,2011 02 09, 06:51]
mergaites ne tema cia bet is kur parsisiuntet zirniu be lapu, man lietuviski nepasitvirtina kelinti metai;
http://www.e-seklos....zirniai_kudrnac

belapiai zirniai
[/quote]
aciukas 4u.gif
idomu uzsienio parduotuvese gal yra, mielai kooperuociausi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 09 vasario 2011 - 10:04
tai eseklose yra kam is uzsienio?gal ko reik dar ten yra visai geru prekiu...
Atsakyti
Mano pomidorų "kolekcija" vėl pagausėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 09, 17:26)
Mano pomidorų "kolekcija" vėl pagausėjo  thumbup.gif



Ka pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
Čia viena forumietė manęs pasigailėjo blush2.gif (labai jai dėkoju 4u.gif) Čiornyj maur, Rodstvenica, Great white, Black Krim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 09, 19:44)
Čia viena forumietė manęs pasigailėjo blush2.gif

lotuliukas.gif vis dėlto pritrūko keleto veislių iki chroniško ligonio požymių...

Jo, kažkaip apie tą Juodą Maurą geros kalbos sklinda.. Bet man nereik.. man nereik.. ne ne.. jau tada netilps mano numylėtiniai - Marfa, Buranas, Delfinas.. Jau jūs sėkit, ragaukit, vasarą papasakosit kaip skanu-neskanu buvo smile.gif
Atsakyti