Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 13:41)
Grizau is Kalvariju turgaus..... reikejo praeit kliuciu ruoza su seklom....

Jetau, jetau, erzinasi kaip tik gali... Taip norisi į tą Kalvarijų olimpinį stadioną patekt doh.gif Taaaip g.gif sėklos - 1 litas, kelionė - 30 litukų... Gal reik ir sėklų už ne mažiau kaip 30 lt.. nuostolis mažiau matysis.. lotuliukas.gif
Jau bijau į forumą užeit.. eina peklon..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 08, 21:23)
Jetau, jetau, erzinasi kaip tik gali... Taip norisi į tą Kalvarijų olimpinį stadioną patekt doh.gif Taaaip g.gif  sėklos - 1 litas, kelionė - 30 litukų... Gal reik ir sėklų už ne mažiau kaip 30 lt.. nuostolis mažiau matysis.. lotuliukas.gif
Jau bijau į forumą užeit.. eina peklon..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš jau taip pat bijau čia užsukti, kad vėl kokios naujos veislės nenorėčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 02 08, 17:26)
man tai tos seklos ant juosteles nepasiteisino schmoll.gif visai nieko is ju neisaugo.tik veltui ismesti pinigai.o galvojau brangiau reiskia geriau.nifiga schmoll.gif


schmoll.gif ir man morkos ant juosteles nepasitvirtino, neisdygo nei viena.
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 08, 17:23)
...parsisiunciau zirniu be lapu, jie leidzia uglius ir vyniojas vienas prie kito kad nereik ir vyteliu prilaikymui ,gal kas bandet? ...

Labai patiko thumbup.gif , jie tokie tvirti , o dar ir susikabinę ax.gif

...o dabar į temą - būtinai sodinsiu Raisa, Sahel F1, Sweet Million, tikrai nebesodinsiu Arawak, Citrina irgi šiaipsau...
Nusipirkau Delizia ir Ivet - gal kas auginot? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 02 08, 23:53)
Nusipirkau Delizia  gal kas auginot? Kokie atsiliepimai?
Daug buvo tos Delizijos, bet jau tokia beskonė doh.gif Žadėjau nebaugint, bet vyras iš sėklinės parnešė. Įpiršo pardavėja kaip pusiau juoduosius (tamsi nuotrauka) pomidorus. Tas, žinodamas, kad ieškau juodų, ir paėmė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 02 09, 00:53)

Nusipirkau Delizia ir Ivet - gal kas auginot? Kokie atsiliepimai?

Ivet šiemet ir aš auginsiu - sakė, labai ankstyvi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 02 08, 23:53)
Nusipirkau Delizia ir Ivet - gal kas auginot? Kokie atsiliepimai?

Delizia - siaubingi, na, bent jau man.. net dykai jų daugiau neimčiau. Viršutinė didesnė pomidoro dalis nesunoksta, pusė pomidoro išsimeta, ir neskanus visai man.. Pernai auginau, tai vos tik derlius prasidėjo, paragavau ir išroviau lauk, kad apetito negadintų..
Atsakyti
mergaites ne tema cia bet is kur parsisiuntet zirniu be lapu, man lietuviski nepasitvirtina kelinti metai;
atsiprasau uz off topic 4u.gif
Atsakyti
Yra visokios naturalios trasos. Pvz "gumi" padaryta is slieku. Tai va su tokiu reikaliuku as ir palaistau daigelius. Bet daigams svarbu ir, kad sviesu butu. Mano placios palanges pietinej pusej, tai ir auga tie daigai. Pas mama nuolat pavesis, tai tik sprindiniai uzauga.

Morkos ant juosteles man labai pasiteisino. Nekenciu retinimo. Bet nebutinai sekla bloga, jei derlius prastas. Va, kad ir pomidorai. Vienas sakys, kad tai geriausia veisle pasaulyje, dideli, derlingi, o kitas akim klapses ir nesupras, pas ji mazi, neskanus ir nedaug ju. Ir nuo dirvos ir nuo vietos, netgi nuo darzoviu kaiminystes derlius priklauso. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 09, 05:45)
Pernai auginau, tai vos tik derlius prasidėjo, paragavau ir išroviau lauk, kad apetito negadintų..


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikrai nekokie turėjo būt, kad vos paragavus suvisam ištrenkei iš šiltnamio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 08, 14:03)
Taigi lieku prie savo nuomonės kad sėt reikia taip kad kenkėjai nepamatytų  lotuliukas.gif

QUOTE(edinka @ 2011 02 08, 14:25)
Tai sėji naktimis ar vilki maskuojantį kombinezoną  g.gif

Norėjau įterpt savo trigrašį ale nepavyko smile.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 08, 16:23)
parsisiunciau zirniu be lapu, jie leidzia uglius ir vyniojas vienas prie kito kad nereik ir vyteliu prilaikymui ,gal kas bandet? doh.gif

Turėjau tokių belapių,bet man kažkas tadu nesigavo,nelabai skanūs buvo,gal veislė nevykusi,MB brolio žmona buvo davusi,tai labai kategoriškai kažko sakyt negaliu.

QUOTE(Ex @ 2011 02 08, 19:23)
Jetau, jetau, erzinasi kaip tik gali... Taip norisi į tą Kalvarijų olimpinį stadioną patekt doh.gif Taaaip g.gif  sėklos - 1 litas, kelionė - 30 litukų... Gal reik ir sėklų už ne mažiau kaip 30 lt.. nuostolis mažiau matysis.. lotuliukas.gif
Jau bijau į forumą užeit.. eina peklon..

Tai tau pigiai išeina ,man iš viso ko gero visą čiumadaną reiktų pirkt kad nuostolis mažiau matytųsi smile.gif

QUOTE(jediara @ 2011 02 08, 19:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Aš jau taip pat bijau čia užsukti, kad vėl kokios naujos veislės nenorėčiau  doh.gif

Nebijau visiškai,tik nervoms negerai,pradeda kirmis bambą graužti wink.gif
Geras stabdis piniginės turinys,o ten pastoviai uraganas "Anatolijus" siaučia


Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 09, 09:57)
... nervoms negerai,pradeda kirmis bambą graužti wink.gif

Tai antradieniais, per kirmių dieną, neik į forumą ir nieks nieko ten tau negrauš biggrin.gif
Atsakyti