Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

SsKAITAU SKAITAU Kokiu jus cia veisliu sodinsit pomidorus mirksiukas.gif O niekur nemaciau FAVORITAS thumbup.gif thumbup.gif Maniskiai neleidzia jokiu kitokiu veisliu sodinti kai paragavo situ Pernai biski isidurem su pomidorais ne ta veisle buvo doh.gif blush2.gif mirksiukas.gif Tai kaip ir supuvo nieks nevalge isponeja mirksiukas.gif O uspernai tai pamidoras vienas svere 900g thumbup.gif Labai skanu mesingi primena senoviskus pamidorus thumbup.gif Gal primena tokius kaip VYTENU DIDIEJI senoviska veisle ,sako kad ju jau nera O Favorita pirkau zalioi stoteliai Kas ivairius auginat siulau pabandyti MUms visiems labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
FAVORIT

auginau pernai . Tikrai geri . Auginsiu ir siemet . Vienintelis trukumas ,kad zemaugis .
Atsakyti
Tuoj ne tik siltnamy, bet ir darze netilps man pomidorai doh.gif

Mano pernyksciai daigeliai. Dar iki sodinimo koks menesis doh.gif

user posted image

O va pomidorai. Nuo karscio suraitytais lapais doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 08 vasario 2011 - 14:18
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 08, 15:03)
... Taigi lieku prie savo nuomonės kad sėt reikia taip kad kenkėjai nepamatytų  lotuliukas.gif

Tai sėji naktimis ar vilki maskuojantį kombinezoną g.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 02 08, 16:25)
Tai sėji naktimis ar vilki maskuojantį kombinezoną  g.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 02 08, 14:25)
Tai sėji naktimis ar vilki maskuojantį kombinezoną  g.gif

Būtinai bigsmile.gif Ir dar apsidairau atidžiai ar neseka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Statistinis vienetas: 08 vasario 2011 - 15:34


morku ant juosteles po 3Lt.


papasakokit kas cia per morkos ant juosteles ,gal ir man jau reik g.gif as is eseklu parsisiunciau zirniu be lapu, jie leidzia uglius ir vyniojas vienas prie kito kad nereik ir vyteliu prilaikymui ,gal kas bandet? doh.gif


Papildyta:
paganykit akishttp://www.ncsemena.ru/shop/list176.html?W=%F2&SECTION_ID=176%3FW%3D%F2
Atsakyti
man tai tos seklos ant juosteles nepasiteisino schmoll.gif visai nieko is ju neisaugo.tik veltui ismesti pinigai.o galvojau brangiau reiskia geriau.nifiga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 08, 15:34)
Būtinai  bigsmile.gif  Ir dar apsidairau atidžiai ar neseka  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(dzigitas @ 2011 02 08, 16:26)
man tai tos seklos ant juosteles nepasiteisino schmoll.gif visai nieko is ju neisaugo.tik veltui ismesti pinigai.o galvojau brangiau reiskia geriau.nifiga schmoll.gif

man irgi ax.gif nors gal ką ne taip dariau, bet prastai nuo tos juostelės dygo, tai dabar senoviniu būdu sėju blush2.gif Dabar dar kartais apie sėjamąją pagalvoju, kaip kažkurioj temoj viena supermamytė buvo rašiusi blush2.gif na, bet čia tema apie pomidorus, o pomidorus sėju tikrai senoviškai, su rankytėm, juostelių nenaudoju, sėjamosios tuo labiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 02 08, 15:12)
FAVORIT

auginau pernai . Tikrai geri . Auginsiu ir siemet . Vienintelis trukumas ,kad zemaugis .


Jo jie skaitosi vidutinio didzio ,bet man nereike austu man patinka kad jie i dangu nelipa biggrin.gif
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 15:15)
Tuoj ne tik siltnamy, bet ir darze netilps man pomidorai  doh.gif 

Mano pernyksciai daigeliai. Dar iki sodinimo koks menesis  doh.gif

user posted image

O va pomidorai. Nuo karscio suraitytais lapais  doh.gif

user posted image

Oho daigeliai blink.gif bigsmile.gif Prasom greit isduot paslapti kaip laistot kur laikot ir panasiai?? Mano tai tris kartus nupeze pries jusu

QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 08, 16:34)
Būtinai  bigsmile.gif  Ir dar apsidairau atidžiai ar neseka  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Trotilo siemet jiems uzmeskit Geriausei antradieni mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 08, 16:23)
papasakokit kas cia per morkos ant juosteles ,gal ir man jau reik g.gif as is eseklu parsisiunciau zirniu be lapu, jie leidzia uglius ir vyniojas vienas prie kito kad nereik ir vyteliu prilaikymui ,gal kas bandet? doh.gif


o, ir aš gal tokių žirnių noriu bigsmile.gif Einu pasiskaitinėti.
Morkos ant juostelės man labai patiko. Retint nereikėjo, užaugo gražios ir didelės.
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 08, 13:08)
Mano viena kaimynė žirnių niekada nesėja tomis savaitės dienomis kurių pavadinime yra raidė r,na kad kirmiai nesuėstų žirnių doh.gif  biggrin.gif


tfu, čia pas jus pakliuvęs žmogus ne tik kad prisipirksi kalnus to, be ko iki šiol puikiai gyvent galėjai, bet po visko dar nerasi dienos, kada pasodint fool.gif Tai r raidė dienoj, tai kirmėlės už kampo laukia patogaus momento puolimui, tai mėnulis spokso blink.gif doh.gif
Atsakyti
Morkos ant juosteles ir man aptiko, ir zirnius auginau tokius kurie vienas uz kito laiketi, ir neauksti buvo, labai patogu.
Atsakyti