Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

[quote=madmuazele,2011 02 08, 11:04]
Skaitet? doh.gif
[url=http://www.pomidorai.lt/Pradzia/LT.aspx]Gigantiski pomidorai[/u

gigantiski pomidorai "BEEFMASTER'- pard pernai buvo po 20lt 10sekl. as internete pirkau daug pigiau cia Lietuvoj ,tik neatsimenu is kur ,gal is eseklu ,siemet auginsiu bus matyyt kas per ciudas g.gif pas mus babces kaime sako ,kad agurkus reik set butent tik ketvirtadieni ...

eseklose " BEEFMASTER F "-6.99LT,jei ka domina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 08 vasario 2011 - 11:26
QUOTE(saintlina @ 2011 02 08, 13:20)
aha  drinks_cheers.gif  Pernai buvo reklaminė kampanija gigantiškų pomidorų, tik pateikimas buvo kiek kitoks ir įvardinta veislė, nepamenu dabar kokia. Vėliau skaičiau, kad žurnalistė darė tyrimą, atkapstė, kad tokių sėklų n kartų pigiau galima įsigyti. Vienžo - eilinė apgaulė privilioti kuo daugiau pirkėjų.

Taip, nemėgstu tokių aferistų schmoll.gif
Atsakyti
Grizau is Kalvariju turgaus. Iki dieduko tycia nejau, bet reikejo praeit kliuciu ruoza su seklom. Geriau buciau pro ten nejus - prisipirkau rusisku pomidoru
Po 1Lt
Ruskij skorospelyj - auginsiu lauke, nes jau i siltnami nebetelpa
Peremoga - ikalbejo bobule, kuri seklom prekiavo. Sake, jau 100 metu situos tik ir augina - geresniu nera. smile.gif
Kapija rozovaja - laukui (grazus pailgi, su nosytem)(5 lt)
Samosvet izumrudnyj - uzbure vaizdas ant pokelio. Beveik be lapu, didziules kekes zaliu pailgu pomidoru. wub.gif Raso irgi lauke tinka. Tai situ bent viena daiga ir i siltnami bandysiu dar ikist
ColibriH - mama liepe nusipirkt biggrin.gif Pas jos sese iki spalio men derlius tipo buvo siltnamy. g.gif

Dar agurku papirkau ir morku ant juosteles po 3Lt.
Atsakyti
Laba diena
Kreipiuos į jus kaip profes su pagalbos prašymu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Niekai negaliu užsiauginti naminių pomidorų daigų doh.gif Pasėju sėkliukas sudygsta gražučiai. Auga. Išleidžia po 3,4 lapuką jau pomidorinį ir pradeda džiūt verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Ką ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 14:41)
Grizau is Kalvariju turgaus. Iki dieduko tycia nejau, bet reikejo praeit kliuciu ruoza su seklom. Geriau buciau pro ten nejus - prisipirkau rusisku pomidoru
Po 1Lt


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Greitai į turgų negalėsi eiti.
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2011 02 08, 13:47)
Laba diena
Kreipiuos į jus kaip profes su pagalbos prašymu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Niekai negaliu užsiauginti naminių pomidorų daigų doh.gif  Pasėju sėkliukas sudygsta gražučiai. Auga. Išleidžia po 3,4 lapuką jau pomidorinį ir pradeda džiūt verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Ką ne taip darau?



g.gif na nudziuvimo priezasciu buna ivairiu. As ilgai pomidorus laikau mini siltnamiukuose. Kai ispikuoju, ibedu i vazoniuka 4 bambukinius iesmelius ir uzdedu celofanini maiseli. Bet gali pomidorai nunykt ir nuo per didelio vandens kiekio. Pamidorai megsta, kad ne istisai butu slapia. Geriau laistyt karta ar du i savaite, bet gausiai, nei kasdien. Bet, kai jau koki balandi pabaigoj saule daugiau pakepina ir zeme isdziuva, reikia gal ir dazniau. Na as darau taip, man pavyksta uzsiaugint daigus, bet as ne profe. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 07, 22:19)
Svarbiausia gera augalų priežiūra, tuomet tikrai derliaus bus  thumbup.gif

Taip,dar kartais koją pakiša oro sąlygos

QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 08, 11:08)
primena buvusią akciją su super duper braškių medžiu ar panašiai  g.gif  Su braškėm tai nekas buvo  doh.gif

Buvau pirkusi tas super duper stebuklingas vijoklines braškes,š.... gavosi.taip yra kai pinigas kišenę drasko
Mano viena kaimynė svogūnus visada sodina tik paskutinį gegužės sekmadienį,o žirnių niekada nesėja tomis savaitės dienomis kurių pavadinime yra raidė r,na kad kirmiai nesuėstų žirnių doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 08 vasario 2011 - 13:11
QUOTE(Trakst @ 2011 02 08, 13:41)
Grizau is Kalvariju turgaus. Iki dieduko tycia nejau, bet reikejo praeit kliuciu ruoza su seklom. Geriau buciau pro ten nejus - prisipirkau rusisku pomidoru
Po 1Lt
Ruskij skorospelyj - auginsiu lauke, nes jau i siltnami nebetelpa
Peremoga - ikalbejo bobule, kuri seklom prekiavo. Sake, jau 100 metu situos tik ir  augina - geresniu nera.  smile.gif
Kapija rozovaja - laukui (grazus pailgi, su nosytem)(5 lt)
Samosvet izumrudnyj - uzbure vaizdas ant pokelio. Beveik be lapu, didziules kekes zaliu pailgu pomidoru.  wub.gif  Raso irgi lauke tinka. Tai situ bent viena daiga ir i siltnami bandysiu dar ikist
ColibriH - mama liepe nusipirkt  biggrin.gif Pas jos sese iki spalio men derlius tipo buvo siltnamy.  g.gif 

Dar agurku papirkau ir morku ant juosteles po 3Lt.

Aš irgi tokių norėčiau,kaip dasigauti iki Vilniaus doh.gif .Kažin ar Kaune nėra?
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 08, 15:08)
o žirnių niekada nesėja tomis savaitės dienomis kurių pavadinime yra raidė r,na kad kirmiai nesuėstų žirnių doh.gif  biggrin.gif

Šitai esu girdėjusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 08, 14:29)
Šitai  esu girdėjusi  smile.gif

biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 08, 15:41)

Bet niekada sodindama į tai nekreipiau dėmesio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 08, 13:08)
Taip,dar kartais koją pakiša oro sąlygos
Buvau pirkusi tas super duper stebuklingas vijoklines braškes,š.... gavosi.taip yra kai pinigas kišenę drasko
Mano viena kaimynė svogūnus visada sodina tik paskutinį gegužės sekmadienį,o žirnių niekada nesėja tomis savaitės dienomis kurių pavadinime yra raidė r,na kad kirmiai nesuėstų žirnių doh.gif  biggrin.gif

Pirkom kartu su kaimyne po 5 daigus. Pirmais metais pas mane 4 iš 5 daigų derėjo ir ūglius leido, nu ne taip kaip nuotraukose, ale sakau ko norėt - pirmi metai. Pas kaimynę - nė vienos uogos nebuvo doh.gif Antrais metais - ir pas mane nė vienos doh.gif

Ale žiūrau vis pataikydavau tuos žirnius laiku pasėt bo niekad žiauriai neapipuolė jokios kirmėlės... bigsmile.gif Taigi lieku prie savo nuomonės kad sėt reikia taip kad kenkėjai nepamatytų lotuliukas.gif
Atsakyti