Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lady Dy @ 2011 02 07, 21:48)
Tu būk tik graži,o visa kita palik kitam kartui,nesvarbu kad užgavėnės smile.gif
Tai kiekvienas antradienis iki rudens kirminų diena?
O pomidorus kirminai ar ėda?




eda, niekaip pernai nesuprasdavau is kur ant pomidoru skylutes, tai nakcia nuejau ir radau cielus penkis riebius zalius kirminus, bet surinkau ir daugiau, kaip ir nebuvo. g.gif
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 07, 23:13)

snd buvau seklu pardese ax.gif ir jau tikrai pomidoru seklu man nebereik smile.gif , bet juk su pasibaigusiu ar besibaigianciu galiojimu ir dar taip pigiai...neatsilaikiau,4 pakeliai isoko krepsyn blush2.gif


nagi, nagi ir ka jau gero parsinesei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 02 08, 01:05)
eda, niekaip pernai nesuprasdavau is kur ant pomidoru skylutes, tai nakcia nuejau ir radau cielus penkis riebius zalius kirminus, bet surinkau ir daugiau, kaip ir nebuvo. g.gif
nagi, nagi ir ka jau gero parsinesei? g.gif

ola polka,karat,kmicic, malinowy ozarowski ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 07, 23:19)
Tikrai, visą gyvenimą gyvenu kaime, bet tokios nesąmonės negirdėjau  lotuliukas.gif

Nu aš ne visą gyvenimą kaime, bet kirminų diena tikrai yra smile.gif Bet zababonais tingiu tikėt, tai kaip ir nekreipiu dėmesio.... O kurios sėjat pagal mėnulio kalendorius, galit pasistengt išvengt ir tos kirminų dienos, ne taip jau sunku.. smile.gif
Pvz., tą dieną galima į kirpyklą nueit, pasidažyt, manikiūrą susitvarkyt... paskui vėl daržan.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 08, 09:13)

Pvz., tą dieną galima į kirpyklą nueit, pasidažyt, manikiūrą susitvarkyt... paskui vėl daržan..  biggrin.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Skaitet? doh.gif
Gigantiski pomidorai

Tai siandien, sakot, grazintis reikia g.gif Tinginyste mane puola paprasta diena...reikia savaitgali seti ax.gif

Papildyta:
Kiek patarimu sualukiau del kovo 8 lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 08, 11:04)

primena buvusią akciją su super duper braškių medžiu ar panašiai g.gif Su braškėm tai nekas buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 08, 11:04)

nezinau kiek cia teisybes,bet man tai primena loterija kur anksciau budavo.uzpildai,laimi,sumoki uz pasto islaidas ir gauni visokias korteles kuriu verte 30lt.o sudejus visus siuntimus galima butu jau senai nusipirkti gera enciklopedija.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 07, 21:19)
pvz., Marfai, Marissai, Sweet million.


sutinku su SAINTLINA ,bet kad pas mane ir kitiems pomidorams vienodai sviete kad karsta buvo ,puikiausiai mezge - MONROE ,TOYOTO,PAUL ROBESON,CHADWICK CHERRY,RED PEAR,CEILONAS,ROYALE DES GENEAUX,RAISA,OPALKA,PISA,ARAWAK,EARLY WONDER,o visi kiti vynuoginai ,tai paprasciausiai ,kaip isproteje buvo ,tai siltnamy toki tuneli buvo padare.
Atsakyti
Jei tikėt visokiais prietarais, tai nežinau kaip tuos pomidorus pasodinti, tai bloga diena pagal mėnulį, tai kirminų diena, tai žiūrėk dar moteriškos bėdos prasidėjo, o juk reik ir pasėt, ir pikiuot, paskui dar susodint lotuliukas.gif .
Nors grynai sėjos kalendoriumi nesivadovauju, bet kartais akį užmetu kokia diena. Pernai pusę pomidorų sėjau kai buvo gera diena, o kitą pusę kai kalendorius patarė prie augalų geriau nelyst, o augo ir derėjo visi neblogai, manau nuo veislės daug kas priklauso ir sąlygų. g.gif
Atsakyti
As ir nepatikejau apie ta super duper pomidora schmoll.gif Negaliu pakesti tokiu miglu putimo i akis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 08, 11:08)
primena buvusią akciją su super duper braškių medžiu ar panašiai  g.gif  Su braškėm tai nekas buvo  doh.gif

Visko gali but, pries pora metu pati isigijau tokiu braskiu,bet ne tiesiai is tos imones, bet is zmoniu kurie jau jas augino. Paguoda tiktai kame,kad uogu buvo dar iki salnu, o taip tai tas pats velnias biggrin.gif
Jau sudygo mano balkoniniai pomidorai thumbup.gif paseti 02. 01
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 08, 11:08)
primena buvusią akciją su super duper braškių medžiu ar panašiai  g.gif  Su braškėm tai nekas buvo  doh.gif


aha drinks_cheers.gif Pernai buvo reklaminė kampanija gigantiškų pomidorų, tik pateikimas buvo kiek kitoks ir įvardinta veislė, nepamenu dabar kokia. Vėliau skaičiau, kad žurnalistė darė tyrimą, atkapstė, kad tokių sėklų n kartų pigiau galima įsigyti. Vienžo - eilinė apgaulė privilioti kuo daugiau pirkėjų.
Atsakyti