Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(mamadonata @ 2011 02 07, 18:14)
Aš suspėsiu, nes tą dieną nesėsiu  tongue.gif
Šiemet antradienis - kirminų diena.



QUOTE(jediara @ 2011 02 07, 18:45)
Čia tai jau tikrai išgalvojimai  smile.gif

Neisigalvojo ir as tuo kalendoriu naudojuos mirksiukas.gif thumbup.gif Antradieni i darza nei kojos nekelti schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 07, 17:56)
Šią vasarą augs pas mani mano pačios ar patikimų forumiečių išbandyti be galo derlingi, be galo skanūs hibridai (na, ne tik jie, aišku), kuriems pofig karščiai ar šalčiai, baisios pomidorinės ligos ir t.t.

O kurioms veislems buvo pofig karsciai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 07, 18:56)
žinai, aš pernai norėjau sodint kaži kiek nematytų ir negirdėtų. Bet vis dėlto šiemet nutariau augint išbandytus arba čia merginų išrekomenduotus pomidorus, kurie puikiai auga mūsų sąlygomis. Ir ne tik auga, bet dar ir gerai dera. Kas iš to, kad trisdešimt kelių veislių pomidorai susodinti, bet dauguma nerodo noro dziugint mane gausiu ir skaniu derlium, linkę sirgt ar aplamai didžiuotis vien gausia lapija?
Šią vasarą augs pas mani mano pačios ar patikimų forumiečių išbandyti be galo derlingi, be galo skanūs hibridai (na, ne tik jie, aišku), kuriems pofig karščiai ar šalčiai, baisios pomidorinės ligos ir t.t.

Nu tai aš matyt turiu persirgti ta "pomidorų karštine", kad įsitikinčiau, kurie man labiausiai tinkami, o dar kai privaro visos ilgiausius sąrašus pačių geriausių, pačiausių ir iausiuuuuuu doh.gif

Aš tai Rasų kalendoriuje perskaičiau, kad tinkamiausias šiemet pomidorams sėti laikas - kovo 6-10 diena, o apie tuos kirminus, tai yra toks bekursis menulis, per kuri negalima nieko daryti, tai kovo 6 jis bus nuo 06:35 iki 07:15 val. (nu tai aisku, kad tokiu laiku dar visi miega biggrin.gif ), o kovo 8 - 18:05 iki 19:53 , tai va sito laiko reiketu pasisaugot mirksiukas.gif manau, kad 9-10 dienos butu geriausios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 07 vasario 2011 - 18:59
QUOTE(ausrap @ 2011 02 07, 18:54)
O kurioms veislems buvo pofig karsciai? g.gif


pvz., Marfai, Marissai, Sweet million.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 07, 13:44)
Kaip tą dieną viską suspėti? g.gif  Ir būt gražiai, ir blynų prikepti ir dar pomidorus susėti unsure.gif

Tu būk tik graži,o visa kita palik kitam kartui,nesvarbu kad užgavėnės smile.gif

QUOTE(mamadonata @ 2011 02 07, 17:14)
Aš suspėsiu, nes tą dieną nesėsiu  tongue.gif
Šiemet antradienis - kirminų diena.

Tai kiekvienas antradienis iki rudens kirminų diena?
O pomidorus kirminai ar ėda?
QUOTE(Vessta @ 2011 02 07, 18:17)
nezinau kiek cia tiesos, bet pernai galiuka svogunu ir paprikas pirmadieni, per kirminu diena susodinau. Ir suds gavosi... svogunus kirmelikes uzpuole, nors salia veliau sodinti zaliavo be vargo. Paprikas sliuzai uzpuole, nors kiekviena nakti su prozektorium rinkt eidavau, vis tiek nei vienos sveikos nuo 30 krumu nenusiskyniau. Tai siemet nusprendziau, antradienis man sventa diena, i darza nei kojos - nebent ko nors pasiskint biggrin.gif

Šliužų pernai visur buvo daug
Mb sesuo niekada nežiūrėjo į jokias kirminų ar ne kirminų dienas,ir mėnulio fazes o daržovių visuomet prisiaugindavo
Atsakyti
Lady Dy
Ne iki rudens o visus metus antradienis kirminu diena Reiskes antradienis iseigine bis.gif Pomidoru paciu gal needa bet kirminai manau puola pati kruma visokie parazitai lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2011 02 08, 00:06)
Lady Dy 
Ne iki rudens o visus metus antradienis kirminu diena Reiskes antradienis iseigine  bis.gif Pomidoru paciu gal needa bet kirminai manau puola pati kruma visokie parazitai  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Tikrai, visą gyvenimą gyvenu kaime, bet tokios nesąmonės negirdėjau lotuliukas.gif Tai kokių dar vabalų dienos būna? cool.gif
Svarbiausia gera augalų priežiūra, tuomet tikrai derliaus bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 07, 17:59)
Gal ir išsigalvojimai - taip rašo sodo spalvu sėjos kalendoriuje  ax.gif
Galima tikėti, galima netikėti, bet užtatai gražinimuisi ir blynams daugiau laiko liks  biggrin.gif Na bet Saintlina jau pasiūlė sprendimą  thumbup.gif kaip viska suspėti

Na aš tai sėju taip kad nei kirminai, nei mėnulis nematytų, tada jokios įtakos anys neturi nail.gif
Ką aš žinau... Niekad jokių prietarų nepaisiau ale derlius būdavo, o jei nebūdavo tai objektyvių priežaščių tam būdavo ax.gif Dar tarkim mėnulio įtaka galiu patikėt ale kad kažkoki neaiškūs kirminai orientuojas kada antradienis tai abejoju rolleyes.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na ir as nezinau ,bet pernai buvo pirmadienis Cia itariu ,kad kaskokios nepalankios dienos augalam tipo gal proto iseigine va kas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ir ta pat girdejau per rusu tv sake kad kirminu dienos o ka jos reiske tikrai nezinau Reiktu pasidometi mirksiukas.gif kas prie ko cia biggrin.gif

Statistinis vienetas ir as esu pagalvojus is kur kirmele zino kada antradienis lotuliukas.gif Ji ka sekmadienio nesvencia ar ka g.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif ,bet manau kad cia kaskokia reiksme turi kaskas g.gif

Na pagal menulio kalendoriu tai zinokit as vadovaujuosi mirksiukas.gif O apie kirmeles tai tam kalendoriui antrus metus jau skaitau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2011 02 08, 00:44)
:

Na pagal menulio kalendoriu tai zinokit as vadovaujuosi  mirksiukas.gif O apie kirmeles tai tam kalendoriui antrus metus jau skaitau  g.gif

Reikėtų atlikti bandymą - tą patį augalą sodinti antradienį ir kitą dieną, gal būtų skirtumas g.gif
Atsakyti
g.gif nu kazkaip nezinau ne as tu kirminu dienos, pernai kai kalba ejo tai pro ausis praleidau ir tiek.. g.gif
snd buvau seklu pardese ax.gif ir jau tikrai pomidoru seklu man nebereik smile.gif , bet juk su pasibaigusiu ar besibaigianciu galiojimu ir dar taip pigiai...neatsilaikiau,4 pakeliai isoko krepsyn blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 07, 18:14)
Aš suspėsiu, nes tą dieną nesėsiu  tongue.gif
Šiemet antradienis - kirminų diena.

as ir nekelsiu nie kojos

QUOTE(saintlina @ 2011 02 07, 22:19)
pvz., Marfai, Marissai, Sweet million.


o ka jei nie vienu neturi

mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif cray.gif

eisiu ieskot

turiu21rusi laukiu dar apie10 bet pasirodo paciu nuostabiausiau neturiu. protest.gif

o gal vienareiksmiskai kazkas gali pasakyt derlingiausius unsure.gif
Atsakyti