Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 07, 14:52)
as dar siandien "promyk" nusipirkau. kazkodel jie man labai istrige buvo jau seniai, tai galvoju nusipirksiu ir bus ramu, bet dabar jau tuo nelabai tikiu  lotuliukas.gif kazkodel...


o man jie pernai labai nepatiko nedideli iki kokiu 50 cm. ir nedaug vedė. pomidoriukai nedideli ,o gal man taip papuolė sėkla tokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 02 07, 17:17)
o man jie pernai labai nepatiko nedideli iki kokiu  50 cm. ir nedaug vedė. pomidoriukai nedideli ,o gal man taip papuolė sėkla tokia g.gif

lauke augo ar siltnamyje taip "issidirbinejo"?
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 07, 15:42)
lauke augo ar siltnamyje taip "issidirbinejo"?


plėveliniam šiltnamyje ir nieks jų neužstojo kaip karaliai gale buvo pasodinti,tai nesulaukus kol visi sunoks išroviau ir serenčių prisodinau tai nors žydėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 02 07, 18:02)
plėveliniam šiltnamyje ir nieks jų neužstojo kaip karaliai gale buvo pasodinti,tai nesulaukus kol visi sunoks išroviau ir serenčių prisodinau tai nors žydėjo biggrin.gif

aisku, bus kaip bus (ir pas mane plevelinis). tada ir as pasirupinsiu del visako serenciu seklomis lotuliukas.gif smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane šiltnamyje serenčiai po kas antru pomidoro krūmu augo ir žydėjo iki pat rudens. Kai kas net klausinėjo ką aš čia labiau auginu, pomidorus ar serenčius...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 07, 15:44)
Kaip tą dieną viską suspėti? g.gif  Ir būt gražiai, ir blynų prikepti ir dar pomidorus susėti unsure.gif

Aš suspėsiu, nes tą dieną nesėsiu tongue.gif
Šiemet antradienis - kirminų diena.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 07, 16:51)
Pas mane šiltnamyje serenčiai po kas antru pomidoro krūmu augo ir žydėjo iki pat rudens. Kai kas net klausinėjo ką aš čia labiau auginu, pomidorus ar serenčius...


aha, ir aš jų prisodinu negailėdama. Pernai kaip išsikėtojo metro dydžio krūmai, tai teko raut lauk, nes paprikų neberadau - kur pažiūri vien serenčiai. Čiut pomidorų neperaugo. Per neapsižiūrėjimą ne mažiukus, o tuos didžiuosius susodinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 07, 19:14)

Šiemet antradienis - kirminų diena.

Čia tai jau tikrai išgalvojimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 07, 13:44)
Kaip tą dieną viską suspėti? g.gif  Ir būt gražiai, ir blynų prikepti ir dar pomidorus susėti unsure.gif


laisvai. Ryte pasėji pomidorus, po to visą dieną gražiniesi. Blynais ir šventine vakariene rūpinasi vyras (jam nei būt gražiam, nei pomidorų sėt nereik).
Vis mokyk ir mokyk biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 07, 13:39)
ai, nebeklausk ph34r.gif ...kad aš jau pati nesuprantu, ko aš ten tiek laiko į tuos pomidorus vėpsau doh.gif gal tiesiog iš sportinio azarto vis daugiau noriu sužinot apie naujas veisles, skaitau jų aprašymus, analizuoju...aišku, norisi dar ir naujas kokias išbandyti... ax.gif kolekcija pas mane iki galo matyt niekada nebus pilna biggrin.gif


žinai, aš pernai norėjau sodint kaži kiek nematytų ir negirdėtų. Bet vis dėlto šiemet nutariau augint išbandytus arba čia merginų išrekomenduotus pomidorus, kurie puikiai auga mūsų sąlygomis. Ir ne tik auga, bet dar ir gerai dera. Kas iš to, kad trisdešimt kelių veislių pomidorai susodinti, bet dauguma nerodo noro dziugint mane gausiu ir skaniu derlium, linkę sirgt ar aplamai didžiuotis vien gausia lapija?
Šią vasarą augs pas mani mano pačios ar patikimų forumiečių išbandyti be galo derlingi, be galo skanūs hibridai (na, ne tik jie, aišku), kuriems pofig karščiai ar šalčiai, baisios pomidorinės ligos ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 07, 19:45)
Čia tai jau tikrai išgalvojimai  smile.gif

Gal ir išsigalvojimai - taip rašo sodo spalvu sėjos kalendoriuje ax.gif
Galima tikėti, galima netikėti, bet užtatai gražinimuisi ir blynams daugiau laiko liks biggrin.gif Na bet Saintlina jau pasiūlė sprendimą thumbup.gif kaip viska suspėti
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 07, 19:59)

Galima tikėti, galima netikėti, bet užtatai gražinimuisi ir blynams daugiau laiko liks  biggrin.gif Na bet Saintlina jau pasiūlė sprendimą  thumbup.gif kaip viska suspėti

lotuliukas.gif Sutinku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 07, 17:45)
Čia tai jau tikrai išgalvojimai  smile.gif


nezinau kiek cia tiesos, bet pernai galiuka svogunu ir paprikas pirmadieni, per kirminu diena susodinau. Ir suds gavosi... svogunus kirmelikes uzpuole, nors salia veliau sodinti zaliavo be vargo. Paprikas sliuzai uzpuole, nors kiekviena nakti su prozektorium rinkt eidavau, vis tiek nei vienos sveikos nuo 30 krumu nenusiskyniau. Tai siemet nusprendziau, antradienis man sventa diena, i darza nei kojos - nebent ko nors pasiskint biggrin.gif
Atsakyti