Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Na, jau du atsiliepimai nėra blogi... reikia pačiai išbandyti-tada žinosiu ar skanūs ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 06, 21:10)
Lankai uzmauti ant pagaliu, kad tvirtai stovetu. Per visa ilgi virsuje lankai sutvirtinti lenta, tuomet dedam plevele ir ant tos lentos dedam kita lentute ir pritvirtinam plevele... Sonuose, prie pleveles krastu pritvirtintas medis, kad tvirtai guletu ant zemes, o krastuose plevele prispaudziu dideliu akmeniu. Nezinau ar aiskiai parasiau g.gif 

Labai aiškiai biggrin.gif Ačiū, bandysim šiemet kažką panašaus meistraut 4u.gif Man tokie tineliai dar labai geri agurkams iki žydėjimo ir pekino kopūstams smile.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 06, 22:38)
GREISI pernai rašė, kad šitie Berry F1 nieko ypatingo - skonis šiaip sau, yra skanesnių, kietoki. Konservaimui tinka.

Dėkui, vadinasi šita atkrenta 4u.gif

Aš tai niekaip nesuprantu, kodėl ebejuj rašo svarai, o kai atidarai patį aprašymą doleriai pasidaro, tai kaip ten iš tikrųjų yra g.gif kaip čia skaičiuot g.gif
Papildyta:
Gak kas pernai auginot ORANGE BANANA ar SUNRAY pomidorus?
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 07, 13:04)

Dėkui, vadinasi šita atkrenta 4u.gif

O tai kokių pomidorų vis dar ieškai? Kažko "tokio", "nežinia ko", keistenybių ar tiesiog kolekcija neišbaigta g.gif
Atsakyti
Sveikos pomidorietes .Ar kai sejat visus kartu , t.y vienu laiku , ar ankstyvas veisles anksciau , o velyvas veliau ?As visad vienu metu sedavau , bet dabar pagalvojau kad gal reiketu ir i tai atsizvelgt .O kaip darot jus ? smile.gif
Atsakyti
karsta.gif prisivijau. Jau ana tema damuset ir sitos 10 puslapiu prisnekejot. Tai kazkaip ir dekavot uz nauja temele ir rasyt, kad registruojuos kazkaip nelabai gaunas. lotuliukas.gif

Bet taip beskaitant supratau, kad mano siltnamis ne guminis. Tai iskeldint paprikas ir baklazanus i kakoki neauksta, dar viena siltnamiuka - visai realu. g.gif Bais baltu uzsinorejau ir tie kiviai visai idomus... g.gif Bet su tais peniais manes nesugundysit, dar ir sausi jie ten kazkokie. lotuliukas.gif Siemet atsisakiau visokiu ten sirdziu. Man kliuna situ pomidoru prastas derlingumas. Kazkaip ne daug ju pas mane uzsimezga. Taip dideli, taip skanus, bet labai nedaug ju lyginant su kitais dideliais, mesingais.


As visus seju vienu metu. Kas met vis spirgu kuo anksciau. Sodindama su ziedais, spjaudausi ir sakau reiks veliau. Siemet planuoju per tarptautine pomidoru sejimo diena - kovo 8 set. biggrin.gif Visus vienu kartu. Mat esu isitikinus, kad aplamai man nelabai yra tinkami kazkokietai velyvi pomidorai. Siltnamis - politileninis, tai derlius labai priklauso nuo gamtiniu salygu. Jei vasara bus prasta - tai yra tikimybe velyvu aplamai nesulaukti. Tai renkuosi ankstyvas arba pusiau ankstyvas veisles. Dar daznai atsizvelgiu i parasyma " geras derlius net ir nepalankia vasara" arba "skirta auginti vesesnio klimato salyse". Bet tai nebutinai as teisingai darau. Del to ir maluosi cia, kad ne viska ismanau ir gaunu cia geru patarimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 07 vasario 2011 - 12:56
QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 14:54)
Dar daznai atsizvelgiu i parasyma " geras derlius net ir nepalankia vasara" arba "skirta auginti vesesnio klimato salyse". Bet tai nebutinai as teisingai darau. Del to ir maluosi cia, kad ne viska ismanau ir gaunu cia geru patarimu.

renkames visi kaip ismanom, tik kad tos musu vasaros paskutiniu metu nera labai jau vesios, o pavasaris ir ruduo kaip kada, tai gana sudetinga. bet gi pabandyti galima, o ir norisi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 07, 13:11)
O tai kokių pomidorų vis dar ieškai? Kažko "tokio", "nežinia ko", keistenybių ar tiesiog kolekcija neišbaigta g.gif

ai, nebeklausk ph34r.gif ...kad aš jau pati nesuprantu, ko aš ten tiek laiko į tuos pomidorus vėpsau doh.gif gal tiesiog iš sportinio azarto vis daugiau noriu sužinot apie naujas veisles, skaitau jų aprašymus, analizuoju...aišku, norisi dar ir naujas kokias išbandyti... ax.gif kolekcija pas mane iki galo matyt niekada nebus pilna biggrin.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 13:54)
Siemet planuoju per tarptautine pomidoru sejimo diena - kovo 8 set.  biggrin.gif Visus vienu kartu.

Tiesiog šauni diena pasisėt pomidorus biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tą dieną viską suspėti? g.gif Ir būt gražiai, ir blynų prikepti ir dar pomidorus susėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 07, 14:54)
... Sodindama su ziedais, spjaudausi ir sakau reiks veliau. ...



Man neaišku, o kodėl su žiedais sodinti blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 07, 15:44)
Kaip tą dieną viską suspėti? g.gif  Ir būt gražiai, ir blynų prikepti ir dar pomidorus susėti unsure.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as dar siandien "promyk" nusipirkau. kazkodel jie man labai istrige buvo jau seniai, tai galvoju nusipirksiu ir bus ramu, bet dabar jau tuo nelabai tikiu lotuliukas.gif kazkodel...
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 07, 14:52)
as dar siandien "promyk" nusipirkau. kazkodel jie man labai istrige buvo jau seniai, tai galvoju nusipirksiu ir bus ramu, bet dabar jau tuo nelabai tikiu  lotuliukas.gif kazkodel...

Sveikos 4u.gif
Namo grizau su Money Maker pomidorais, reikia susirast atsiliepimus apie juos,bet va prisimenu,kad jie cia buvo nagrinejami,tai ir uzstrigo tas pavadinimas.
O taip tai,visus seklu stendus apziurejau parduotuvese. Dar norejau uzsukti i Taikos g.1 esancia sodininku parduotuve,bet va MB ne tuo keliu vaziavo, tai jau neprasiau, kad spacialiai vaziuotu. Gal esat ten buvusios? Gal ten kitoks asortimentas nei Zalioj stotelej?
Atsakyti