Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(dizzy___ @ 2011 02 04, 17:44)
Keberiokst, tokiu atveju reiktu kalt 6 mg estrofemo, progesterono padidint, bet aisku ta daryt reiktu su gydytoju palaiminimu...saugok save, gulek, o aspirinas - didina kraujavima...



Estrofemo neturiu,ikaliau papildomai duphastono,o nuo aspirino kuri laika susilaikysiu.Gal apstos?

Buvau ligoninej,ilga istorija kaip ten papuoliau,bet nuleido krauja hcg.(bijo negimdinio jie,tai sake biski pastebes).Ryt gal turesiu atsakymus.Netikiu,kad negimdinis,nes ju turejau minimum 3,tikrai ne taip jausdavosi.Anyway....


Pireja,valiooooooooooooooo!! Tas testas nuo 25 jautrumo,berods iki 1-2 weeks rodydavo,veliau versdavosi i 2-3,ir tada labai greit i 3+.As ryt toki sugadinsiu.
Kaip dziaugiuosi uz tave wub.gif Ryt HCG laukia?
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 08:28)
Vis pasiziuriu i ta testa, ir ten vis dar parasyta, kad as nescia. Netikiu, po sitiek laukimo...

Vis pagalvoju apie Pireja... Koks geras jausmas turi buti po tiek laukimo ir vilciu... Ech.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano hcg 21,super greit atejo atsakymai,as apsalus.
Gydytoja nuteike optimistiskai,sake buna taip,o tokie skaiciukai labai optimalus,ir pirmadieni tikisi apie 50.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 10:06)
Mano hcg 21,super greit atejo atsakymai,as apsalus.
Gydytoja nuteike optimistiskai,sake buna taip,o tokie skaiciukai labai optimalus,ir pirmadieni tikisi apie 50.

Nu merginos kaip uz jus dziaugiuosi!!!! clap.gif clap.gif
Kazkokia liudna nata pradejom, bet sitaip dziaugsmingai artejam link pabaigos, kada visos busit nestuke.gif ir laimingos laimingos...
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 20:06)
Mano hcg 21,super greit atejo atsakymai,as apsalus.
Gydytoja nuteike optimistiskai,sake buna taip,o tokie skaiciukai labai optimalus,ir pirmadieni tikisi apie 50.



friends.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 20:06)
Mano hcg 21,super greit atejo atsakymai,as apsalus.
Gydytoja nuteike optimistiskai,sake buna taip,o tokie skaiciukai labai optimalus,ir pirmadieni tikisi apie 50.



clap.gif clap.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
Keberiokst, o kokius tu testus dareisi? Jie turetu buti labai jautrus g.gif O 21 - tai super gerai, juk praejo nepilna savaite po isodinimo. Tau pirmadieni testas paskirtas?
Nedirba rytoj mano labo, tai kraujo nenuleisiu. Bet rytoj gadinsiu kita testa.

Reginiukas, o kada tu galvoji testuotis? Isodino tai mums ta pacia diena... ax.gif
Atsakyti
First Response ir paprastus juostelinius.Man FR labai patinka,negrybauja niekada,o su juosteliniais ivairiai buna.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 20:06)
Mano hcg 21,super greit atejo atsakymai,as apsalus.
Gydytoja nuteike optimistiskai,sake buna taip,o tokie skaiciukai labai optimalus,ir pirmadieni tikisi apie 50.

Super thumbup.gif Taip ir toliau!! Tik aukštyn su HCG skaičiukais, tik aukštyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 21:06)
Mano hcg 21,super greit atejo atsakymai,as apsalus.
Gydytoja nuteike optimistiskai,sake buna taip,o tokie skaiciukai labai optimalus,ir pirmadieni tikisi apie 50.

Oi Keberiokst ir Pireja, net susigraudinau wub.gif Laikykites merginos!!!
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 16:28)
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa beigi ji apsisiojau. Tik kadangi pas mane dabar galvoj ne kas, nusipirkau pati gudriausia  doh.gif Vietoj to, kad jis man nubreztu viena ar du bruksniukus, jis man parase "1-2 savaites nescia"  blink.gif As nezinau, ar cia kabinosi kas nors, ar dar tik kabinasi, nezinau, kaip traktuoti pasirodziusi kraujuka... Bet as pirma karta is 125 bandytu pamaciau teigiama testa  biggrin.gif
Einu traukt is siuksliadezes pakuote, gal bus parasyta, nuo kiek vienetu HCG testas buna teigiamas. Ir turbut dar viena nusipirksiu testa, tik ieskosiu elementaraus juostelinio.
Jetus, man dabar taip geda blush2.gif Masinoje vaziuodama net kalba repetavau, kaip nelaimingaja naujiena pasakysiu savo vyrui  doh.gif
Vis pasiziuriu i ta testa, ir ten vis dar parasyta, kad as nescia. Netikiu, po sitiek laukimo...


O va cia tai ***** daykas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laikysiu kumscius vis dar juk sakiau kad uz jus laikau ir koju ir ranku..ranku dar laikysiu o va kojas jauciu teks atpalaiduoti lotuliukas.gif sunku vaiksciot tongue.gif

Keberiokst puikios naujienos,va cia tai bent! thumbup.gif thumbup.gif

O as va nei nezinau..nieko nejauciu net bijau...noriu testuotis bet negaliu schmoll.gif baime stipresne uz mano norus blush2.gif

Kaip tau Keberiokst ar tu kai isidedi cycloghest ar tau nepradeda mausti nugaros?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 04 vasario 2011 - 22:32
Keberiokst, Pireja, nuostabios naujienos, taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti