Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

[quote=bum,2011 02 04, 18:20]
Keistas išsireiškimas - endometrinė kiaušidė. Manau tai reiškia kad endometriozė ant kiaušidės įsitaisius ir tiek. Pas mane irgi per LP rado ant kiaušidės tai patvarkė. Keista kad nesiūlo LP, bent jau paaiškėtų kelinta ten stadija, o ir šiaip galvoju gali trukdyti pastojimui ji g.gif
[/q
tai taip ir yra kad endo ant kiausides isitaisiusbet ant visos o pas mane kaip dare pries pusantu metu LP tai kairej pusej rado endo 4,5 taskucius ir kurie atrode kaip savaime uzsidegine ir nieko nedare as jau manau tada ja man turejo uzdegyt ir tos kuri operavo pasaymas galejom uzdegyt bet butu reikeje hormoninius vaistus vartot doh.gif doh.gif doh.gif o ka as dar darau ir iki ko mane veliau nuves tik prarasti metai bus ir viskas sunkiasnia forma
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 04, 18:48)
Va va kiausintakiai nereikalingi sumaisiau.
Nu jo bet jeigu viena gera tai koks skirtumas tada juk ir vienoj kiasidej gali pakankamai folikulu uzauginti..

cia esme kad reikia rimtesnio gydymo nes jei po vieno IVF siprogresavo tai po antro gali but dar didesnis progresas ir su kiekvienu kartu maziau sansu pastot...o dar maziau sansu isnesiot....va sitas dalykas gasdina...folikula siais laikais ir donores galima nusipirkt...kritiniu atveju
Atsakyti
Pireja, nu apsisiok gi tu ta testa, nes galbut visiskai be reikalo nurasei si karta. Juk testas nebutinai rytinis turi but, kiek esu darius nei vienas is ju toks nebuvo, ir kuo puikiausiai rode. Maziausiai tikeciau visokiais pojuciais, nes taip save stebint kaip po ivf, galima tiesiog juos isikalbet.
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 04, 16:52)
Bet krutine tai siaubas issiputus ir tokia skaudi kad net rankos neina pakelti... unsure.gif



Tai kvepia nestuke.gif.O kada NT gadinsi? ax.gif
Atsakyti
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa beigi ji apsisiojau. Tik kadangi pas mane dabar galvoj ne kas, nusipirkau pati gudriausia doh.gif Vietoj to, kad jis man nubreztu viena ar du bruksniukus, jis man parase "1-2 savaites nescia" blink.gif As nezinau, ar cia kabinosi kas nors, ar dar tik kabinasi, nezinau, kaip traktuoti pasirodziusi kraujuka... Bet as pirma karta is 125 bandytu pamaciau teigiama testa biggrin.gif
Einu traukt is siuksliadezes pakuote, gal bus parasyta, nuo kiek vienetu HCG testas buna teigiamas. Ir turbut dar viena nusipirksiu testa, tik ieskosiu elementaraus juostelinio.
Jetus, man dabar taip geda blush2.gif Masinoje vaziuodama net kalba repetavau, kaip nelaimingaja naujiena pasakysiu savo vyrui doh.gif
Vis pasiziuriu i ta testa, ir ten vis dar parasyta, kad as nescia. Netikiu, po sitiek laukimo...
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 18:28)
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa beigi ji apsisiojau. Tik kadangi pas mane dabar galvoj ne kas, nusipirkau pati gudriausia  doh.gif Vietoj to, kad jis man nubreztu viena ar du bruksniukus, jis man parase "1-2 savaites nescia"  blink.gif As nezinau, ar cia kabinosi kas nors, ar dar tik kabinasi, nezinau, kaip traktuoti pasirodziusi kraujuka... Bet as pirma karta is 125 bandytu pamaciau teigiama testa  biggrin.gif
Einu traukt is siuksliadezes pakuote, gal bus parasyta, nuo kiek vienetu HCG testas buna teigiamas. Ir turbut dar viena nusipirksiu testa, tik ieskosiu elementaraus juostelinio.
Jetus, man dabar taip geda blush2.gif Masinoje vaziuodama net kalba repetavau, kaip nelaimingaja naujiena pasakysiu savo vyrui  doh.gif
Vis pasiziuriu i ta testa, ir ten vis dar parasyta, kad as nescia. Netikiu, po sitiek laukimo...



clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif
NT siaip sau nieko neraso
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 20:28)
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa beigi ji apsisiojau. Tik kadangi pas mane dabar galvoj ne kas, nusipirkau pati gudriausia  doh.gif Vietoj to, kad jis man nubreztu viena ar du bruksniukus, jis man parase "1-2 savaites nescia"  blink.gif As nezinau, ar cia kabinosi kas nors, ar dar tik kabinasi, nezinau, kaip traktuoti pasirodziusi kraujuka... Bet as pirma karta is 125 bandytu pamaciau teigiama testa  biggrin.gif
Einu traukt is siuksliadezes pakuote, gal bus parasyta, nuo kiek vienetu HCG testas buna teigiamas. Ir turbut dar viena nusipirksiu testa, tik ieskosiu elementaraus juostelinio.
Jetus, man dabar taip geda blush2.gif Masinoje vaziuodama net kalba repetavau, kaip nelaimingaja naujiena pasakysiu savo vyrui  doh.gif
Vis pasiziuriu i ta testa, ir ten vis dar parasyta, kad as nescia. Netikiu, po sitiek laukimo...

Pireja wub.gif wub.gif wub.gif Taip ir galvojau.... clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 19:28)
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa beigi ji apsisiojau. Tik kadangi pas mane dabar galvoj ne kas, nusipirkau pati gudriausia  doh.gif Vietoj to, kad jis man nubreztu viena ar du bruksniukus, jis man parase "1-2 savaites nescia"  blink.gif As nezinau, ar cia kabinosi kas nors, ar dar tik kabinasi, nezinau, kaip traktuoti pasirodziusi kraujuka... Bet as pirma karta is 125 bandytu pamaciau teigiama testa  biggrin.gif
Einu traukt is siuksliadezes pakuote, gal bus parasyta, nuo kiek vienetu HCG testas buna teigiamas. Ir turbut dar viena nusipirksiu testa, tik ieskosiu elementaraus juostelinio.
Jetus, man dabar taip geda blush2.gif Masinoje vaziuodama net kalba repetavau, kaip nelaimingaja naujiena pasakysiu savo vyrui  doh.gif
Vis pasiziuriu i ta testa, ir ten vis dar parasyta, kad as nescia. Netikiu, po sitiek laukimo...

sveikinam thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip faina ir kaip smagu skaityt atsigauk po to malonaus soko ir saugok savo ir savo zirniuka ar ziurniukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Keberiokst, tokiu atveju reiktu kalt 6 mg estrofemo, progesterono padidint, bet aisku ta daryt reiktu su gydytoju palaiminimu...saugok save, gulek, o aspirinas - didina kraujavima...
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 08:28)
Paklausiau jusu, protinguju, ir nusipirkau testa

aaaaaaaaaa clap.gif clap.gif clap.gif
You just made my day!!!! Nepaprastai dziaugiuosi uz tave!!!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 18:28)
Vis pasiziuriu i ta testa, ir ten vis dar parasyta, kad as nescia. Netikiu, po sitiek laukimo...


wub.gif

Laikau stipriai suspaustus kumscius 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos wub.gif Labai labai, ir ypatingai uz paprotinima wub.gif
Atsakyti
nu bet ir x-failai pas mus cia vyksta,Pireja,kaip dziaugiuos,kad jau pagaliau bigsmile.gif .
Idomu kaip Keberiokst su Reginiuku laikosi? g.gif
Atsakyti