Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

sveikos mergytes o kaip gaila Mai-ja kad tau nepasiseke 4u.gif 4u.gif laikykis saulele....o as gryzau is konsultacijos...dziaugiuosi antradieni gausiu 2 snaigutes atgal bet dar kita medalio puse kaire kiauside endometrine po IVF,nes pries dar nebuvo o dar jau matosi kaip ekoskopavo,vadinasi tie sansai pastot dar labiau sumazeja nes endo pleciasi o klausiu ka daryt kokiu vaistu,ar ka ...paaiskino daro operacija bet man nesiulo jis jos...ir nieko nedaryt tai ant galo bus 4 stadijos endo ir pastojimu O, o metai bega ir ne i mano nauda visai galva susisuko....ar turit kas kiauside endo?nes man labai idomu ji bus dar veikni ar jau nebe?papasakokit kas jei kas turit tokia problema
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 04, 14:02)
O kas buvo jei ne paslaptis... blush2.gif


Nepaslaptis,tik kiauside skaudejo ar gimdos kakleli nelabai supratau pati g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 04, 17:36)
Nepaslaptis,tik kiauside skaudejo ar gimdos kakleli nelabai supratau pati  g.gif


Man irgi karts nuo karto taip neaiskiai paskaudena.. g.gif Bet krutine tai siaubas issiputus ir tokia skaudi kad net rankos neina pakelti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 15:15)
Turejau, bet man rodos, kad nelaukiamuju data skaiciuojama nuo ovuliacijos. Pas mane buvo daug folikulu, vienas savo dydziu buvo pranokes kitus, ir manau, kad jis ir ovuliavo po paskutines echo (kuri ir buvo lygiai pries 2 sav. pries). Pas mane tos O buna su vos vos pakraujavimais ir pamaudinejimais. Visuomet po sio fakto konstatavimo pridedavau 2 sav., ir mmm pasirodydavo numatyta diena.

Ruošiantis IVF tikrai niekas neovuliuoja. schmoll.gif Tam yra leidžiamas Cetrotide ar kas panašaus, kad neovuliuotų, nes ovuliavus vienam imtų ir kiti, tada jokios punkcijos nebebūtų. schmoll.gif Taip kad ta pakraujavimas gal tik koks implantacinis ir tiek.
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Paskaiciau viska, tai taip negera paliko... 4u.gif Laikysiu kumscius uz visas... Pireja, Keberiokst... Taip tikiuosi, kad visoms viskas bus gerai
O as siryt susitariau pirmam susitikimui su daktaru... Iskart ir startuosim, jei viskas gerai. Kovo 17d.. 4u.gif Dabar tik beliko sulaukti...
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 14:56)
Nu man viskas pagal pozymius labai aisku. Nieko naujo, nieko kitaip (gal tik pamaudenimu daugiau buvo), viskas taip, kaip visada.

As taip pagal pozymius maniau,kad tuoj ateis mmm. Prisimenu,kol nepasidariau HCG ,vis guosdavausi telefonu sesei,kad nepavyko... Tai kad i tuos pojucius nekreipk demesio(na,tiesa,man nekraujavo) ir pries geriant vyno taure pasidaryk testa nono.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 04, 18:23)
sveikos mergytes o kaip gaila Mai-ja kad tau nepasiseke 4u.gif  4u.gif laikykis saulele....o as gryzau is konsultacijos...dziaugiuosi antradieni gausiu 2 snaigutes atgal bet dar kita medalio puse kaire kiauside endometrine po IVF,nes pries dar nebuvo o dar jau matosi kaip ekoskopavo,vadinasi tie sansai pastot dar labiau sumazeja nes endo pleciasi o klausiu ka daryt kokiu vaistu,ar ka ...paaiskino daro operacija bet man nesiulo jis jos...ir nieko nedaryt tai ant galo bus 4 stadijos endo ir pastojimu O, o metai bega ir ne i mano nauda visai galva susisuko....ar turit kas kiauside endo?nes man labai idomu ji bus dar veikni ar jau nebe?papasakokit kas jei kas turit tokia problema

Sveika Vilmosa:) Ppasakok-naturaliam cikle tau des snaigutes ar kaip? Ir keliu lasteliu buvo uzsalde ir kokiu budu? mirksiukas.gif
O del endometrines kiausides tai nieko nesuprantu... g.gif Ten cista ar kaip? g.gif Ir kodel butent po laparaskopijos pasidarys sansai 0? mirksiukas.gif Nesupratau... g.gif
Papildyta:
Ai, soriukas, perskaiciau antrakart, tai supratau apie laparaskopija... Tik idomu kodel nesiulo jos daryti? Ir ka daktaras apskritai tada siulo tokiu atveju-jei iseitis laparaskopija, bet jis jos nesiulo, ar mano, kad kazkaip pati sunyks? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 04, 16:23)
sveikos mergytes o kaip gaila Mai-ja kad tau nepasiseke 4u.gif  4u.gif laikykis saulele....o as gryzau is konsultacijos...dziaugiuosi antradieni gausiu 2 snaigutes atgal bet dar kita medalio puse kaire kiauside endometrine po IVF,nes pries dar nebuvo o dar jau matosi kaip ekoskopavo,vadinasi tie sansai pastot dar labiau sumazeja nes endo pleciasi o klausiu ka daryt kokiu vaistu,ar ka ...paaiskino daro operacija bet man nesiulo jis jos...ir nieko nedaryt tai ant galo bus 4 stadijos endo ir pastojimu O, o metai bega ir ne i mano nauda visai galva susisuko....ar turit kas kiauside endo?nes man labai idomu ji bus dar veikni ar jau nebe?papasakokit kas jei kas turit tokia problema

Keistas išsireiškimas - endometrinė kiaušidė. Manau tai reiškia kad endometriozė ant kiaušidės įsitaisius ir tiek. Pas mane irgi per LP rado ant kiaušidės tai patvarkė. Keista kad nesiūlo LP, bent jau paaiškėtų kelinta ten stadija, o ir šiaip galvoju gali trukdyti pastojimui ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 04, 14:23)
sveikos mergytes o kaip gaila Mai-ja kad tau nepasiseke 4u.gif  4u.gif laikykis saulele....o as gryzau is konsultacijos...dziaugiuosi antradieni gausiu 2 snaigutes atgal bet dar kita medalio puse kaire kiauside endometrine po IVF,nes pries dar nebuvo o dar jau matosi kaip ekoskopavo,vadinasi tie sansai pastot dar labiau sumazeja nes endo pleciasi o klausiu ka daryt kokiu vaistu,ar ka ...paaiskino daro operacija bet man nesiulo jis jos...ir nieko nedaryt tai ant galo bus 4 stadijos endo ir pastojimu O, o metai bega ir ne i mano nauda visai galva susisuko....ar turit kas kiauside endo?nes man labai idomu ji bus dar veikni ar jau nebe?papasakokit kas jei kas turit tokia problema



Na nezinau siaip lap turetu daryti ir galutinai issiaiskinti kame saknys ir kokios stadijos endometrioze tau..O be to nemanau kad pastojimui tai turi kokios nors reiksmes,nes bet kokiu atveju jums reikalingas IVF ar ne?
Zinau merginu kurios isvis kiausidziu neturi,nes IVF-ui jos nereikalingos ar as kazka maisau g.gif
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2011 02 04, 18:13)
Sveika Vilmosa:) Ppasakok-naturaliam cikle tau des snaigutes ar kaip? Ir keliu lasteliu buvo uzsalde ir kokiu budu?  mirksiukas.gif
O del endometrines kiausides tai nieko nesuprantu...  g.gif  Ten cista ar kaip?  g.gif  Ir kodel butent po laparaskopijos pasidarys sansai 0?  mirksiukas.gif  Nesupratau...  g.gif
Papildyta:
Ai, soriukas, perskaiciau antrakart, tai supratau apie laparaskopija... Tik idomu kodel nesiulo jos daryti? Ir ka daktaras apskritai tada siulo tokiu atveju-jei iseitis laparaskopija, bet jis jos nesiulo, ar mano, kad kazkaip pati sunyks?  mirksiukas.gif

geriu kazkokius vaistus kad slopintu folikulo augina,tik nezinau kaip juos pavadint kazkas gal panasaus i kotraceptines tabletes, o kokiu budu uzsaldyti tai nezinau nes niekas neaiskino,o po 4 lasteles buvo.
sistos nera tik kiauside atrodo didesne ir kaip koks blynas apvalus ant jos juodas uzdetas,o siandien taip ir pasake kad nieko nedaryt doh.gif , tai vadinas dasivest iki to kaip pasieksiu 4 stadija is to zodzio kad nieko nedaryt....kur beldziuos ten nedasibeldziu kas liecia endo,vaistu prasiau pas visas savo gines neraso,laparoskopijos nedaryt,tai koki velnia tada daryt...ir sakau kad galvoj tiek viskas susisuko kad net baisu nes vel galvoju ar verta tada toliau test tuos visus IVF nepastojimo atveju nes ta besiplecianti endo be gydymo rezultatu tai mazai teduos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmosa:): 04 vasario 2011 - 17:45
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 04, 07:31)
Zinau merginu kurios isvis kiausidziu neturi,nes IVF-ui jos nereikalingos ar as kazka maisau  g.gif

Manau, kiausides reikalingos tikrai... Kur tada folikulus auginti?! blink.gif 4u.gif
kiausintakiai "nereikalingi"... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 02 04, 15:44)
Manau, kiausides reikalingos tikrai... Kur tada folikulus auginti?!  blink.gif  4u.gif
kiausintakiai "nereikalingi"... 4u.gif  4u.gif


Va va kiausintakiai nereikalingi sumaisiau.
Nu jo bet jeigu viena gera tai koks skirtumas tada juk ir vienoj kiasidej gali pakankamai folikulu uzauginti..
Atsakyti