Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Na va, pas mane irgi pirmieji sviezio kraujo lasai pasirode verysad.gif Kadangi pirmasis folikulas ovuliavo lygiai pries 2 savaites, tai viskas logiska ir paaiskinama. Jei rytoj dirbs laboratorija, tai pasidarysiu HCG. Jei ne, teks laukti pirmadienio.

Dabar bandysiu remontuotis sveikata ir, svarbiausia, galva verysad.gif O po to, priklausomai nuo rezultatu - arba darysiuos sekanti IVF'a, arba desime taska sioje vietoje.
Tiesa, vis dar nezinau, ar turiu snaigiuku. Jei taip, tai turbut bandysiu neuzilgo pagal gydytoju rekomendacijas. Jei ne, nu tai nebus ir ka bandyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 15:34)
Na va, pas mane irgi pirmieji sviezio kraujo lasai pasirode  verysad.gif Kadangi pirmasis folikulas ovuliavo lygiai pries 2 savaites, tai viskas logiska ir paaiskinama. Jei rytoj dirbs laboratorija, tai pasidarysiu HCG. Jei ne, teks laukti pirmadienio.

Dabar bandysiu remontuotis sveikata ir, svarbiausia, galva  verysad.gif O po to, priklausomai nuo rezultatu - arba darysiuos sekanti IVF'a, arba desime taska sioje vietoje.
Tiesa, vis dar nezinau, ar turiu snaigiuku. Jei taip, tai turbut bandysiu neuzilgo pagal gydytoju rekomendacijas. Jei ne, nu tai nebus ir ka bandyti  cool.gif


Pireja, susiimk i rankas ir kol nebus HCG atsakymo - jokiu isvadu schmoll.gif Juk ne del smagumo ji reikia pasidaryti, o del to, kad tik jis vienintelis pasako yra nestumas ar ne.
Laikykis brangioji ir duok mum zinoti atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Pireja,o tu nebandei paprasto testo gadinti?Nu maza kas...as dabar nemazai apsisvieciau,tai tikrai,buna visaip.... mirksiukas.gif

As dar viena NT pagadinau,ryskeja smarkiai,gal du kabinasi del to ir kraujuoja smarkiau?Nes kraujas tai be kresuliu,ir kazkoks ryskesnis nei mm.Tiesa kraujavau ir per punkcija,ar gali cia buti del to? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 15:34)
Na va, pas mane irgi pirmieji sviezio kraujo lasai pasirode  verysad.gif Kadangi pirmasis folikulas ovuliavo lygiai pries 2 savaites, tai viskas logiska ir paaiskinama. Jei rytoj dirbs laboratorija, tai pasidarysiu HCG. Jei ne, teks laukti pirmadienio.

Dabar bandysiu remontuotis sveikata ir, svarbiausia, galva  verysad.gif O po to, priklausomai nuo rezultatu - arba darysiuos sekanti IVF'a, arba desime taska sioje vietoje.
Tiesa, vis dar nezinau, ar turiu snaigiuku. Jei taip, tai turbut bandysiu neuzilgo pagal gydytoju rekomendacijas. Jei ne, nu tai nebus ir ka bandyti  cool.gif


Nu kas cia dabar... unsure.gif man jau ir negera pradejo darytis bijau.gif Jokiu isvadu negalima kol kas daryti, cia gali buti tik implantacija jokio liudesio nepriimam schmoll.gif Viskam dar anksti.. bandyk rytoj NT ir HCG..
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 15:47)
Pireja,o tu nebandei paprasto testo gadinti?Nu maza kas...as dabar nemazai apsisvieciau,tai tikrai,buna visaip....  mirksiukas.gif

As dar viena NT pagadinau,ryskeja smarkiai,gal du kabinasi del to ir kraujuoja smarkiau?Nes kraujas tai be kresuliu,ir kazkoks ryskesnis nei mm.Tiesa kraujavau ir per punkcija,ar gali cia buti del to?  g.gif


Viskas bus gerai pamatysi tikriausiai tikrai abudu kabinasi.. bigsmile.gif Tuo labiau kad testukas ryskeja... wub.gif
Atsakyti
Keberiokst, man buvo kilusi tokia mintis po to, kai supratau, kad tu jau kazka irgi isbandei smile.gif Tai ta proga pasiziurejau, ka prancuzaites sneka ta tema. Pasirodo, buna, ir ne taip jau retai tu nestuminiu pakraujavimu.
As nebandziau jokio testo. Nu man viskas pagal pozymius labai aisku. Nieko naujo, nieko kitaip (gal tik pamaudenimu daugiau buvo), viskas taip, kaip visada. As net nueinant i WC lemtingaji karta, pagalvojau, kad jei jau si savaitgali mmm nepareis, tai reiskias, esu pusiau nescia. Viskas pagal grafika pas mane verysad.gif

Ne, nedarysiu tradicinio testo, nematau prasmes. Dabar galvoju, kaip bjauru fakta kuo graziau vyrui pateikti verysad.gif Gerai, kad si vakara einame pasikulturinti, galesiu skausma vynu nuplauti. Ir gerai, kad isimtinai siandiena nedirbu, ir nereikejo to konstatuoti darbe.

O kaip tu? Laikykite su Reginiuku fronta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 04 vasario 2011 - 14:57
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 14:56)
Keberiokst, man buvo kilusi tokia mintis po to, kai supratau, kad tu jau kazka irgi isbandei  smile.gif Tai ta proga pasiziurejau, ka prancuzaites sneka ta tema. Pasirodo, buna, ir ne taip jau retai tu nestuminiu pakraujavimu.
As nebandziau jokio testo. Nu man viskas pagal pozymius labai aisku. Nieko naujo, nieko kitaip (gal tik pamaudenimu daugiau buvo), viskas taip, kaip visada. As net nueinant i WC lemtingaji karta, pagalvojau, kad jei jau si savaitgali mmm nepareis, tai reiskias, esu pusiau nescia. Viskas pagal grafika pas mane  verysad.gif 

Ne, nedarysiu tradicinio testo, nematau prasmes. Dabar galvoju, kaip bjauru fakta kuo graziau vyrui pateikti  verysad.gif Gerai, kad si vakara einame pasikulturinti, galesiu skausma vynu nuplauti. Ir gerai, kad isimtinai siandiena nedirbu, ir nereikejo to konstatuoti darbe.

O kaip tu? Laikykite su Reginiuku fronta  wub.gif

Nėštumo požymiai ne visom iš karto atsiranda, kitoms tik 8 sav prasideda, taip kad be NT net negalvok apie vyro liūdinimą ir juo labiau vyną nono.gif:
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 15:56)
Keberiokst, man buvo kilusi tokia mintis po to, kai supratau, kad tu jau kazka irgi isbandei  smile.gif Tai ta proga pasiziurejau, ka prancuzaites sneka ta tema. Pasirodo, buna, ir ne taip jau retai tu nestuminiu pakraujavimu.
As nebandziau jokio testo. Nu man viskas pagal pozymius labai aisku. Nieko naujo, nieko kitaip (gal tik pamaudenimu daugiau buvo), viskas taip, kaip visada. As net nueinant i WC lemtingaji karta, pagalvojau, kad jei jau si savaitgali mmm nepareis, tai reiskias, esu pusiau nescia. Viskas pagal grafika pas mane  verysad.gif 

Ne, nedarysiu tradicinio testo, nematau prasmes. Dabar galvoju, kaip bjauru fakta kuo graziau vyrui pateikti  verysad.gif Gerai, kad si vakara einame pasikulturinti, galesiu skausma vynu nuplauti. Ir gerai, kad isimtinai siandiena nedirbu, ir nereikejo to konstatuoti darbe.

O kaip tu? Laikykite su Reginiuku fronta  wub.gif


Netikiu kad viskas baigta tikrai netikiu pasidaryk bent jau NT, turetu koks nors vaiduoklis svystelti tikrai, gal vis del to tu klysti del tu mmm... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 14:34)
Na va, pas mane irgi pirmieji sviezio kraujo lasai pasirode  verysad.gif Kadangi pirmasis folikulas ovuliavo lygiai pries 2 savaites, tai viskas logiska ir paaiskinama. Jei rytoj dirbs laboratorija, tai pasidarysiu HCG. Jei ne, teks laukti pirmadienio.

Dabar bandysiu remontuotis sveikata ir, svarbiausia, galva  verysad.gif O po to, priklausomai nuo rezultatu - arba darysiuos sekanti IVF'a, arba desime taska sioje vietoje.
Tiesa, vis dar nezinau, ar turiu snaigiuku. Jei taip, tai turbut bandysiu neuzilgo pagal gydytoju rekomendacijas. Jei ne, nu tai nebus ir ka bandyti  cool.gif


Bet gi juk tu punkcija turejai,tai kaip gali ovuliuot g.gif ,ar as kazka maisau?
Dar nenukabinkim nosies anksciau laiko.O as nusipirkau skaitmenini NT,nu jau labai rupi kiek man laiko ax.gif ,pozymiu jokiu,kad nestuke.gif .Tai rytoj ryte darysiuos,nes dienos taip letai eina iki to pirmadienio.
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 04, 15:01)
Bet gi juk tu punkcija turejai,tai kaip gali ovuliuot g.gif ,ar as kazka maisau?

Turejau, bet man rodos, kad nelaukiamuju data skaiciuojama nuo ovuliacijos. Pas mane buvo daug folikulu, vienas savo dydziu buvo pranokes kitus, ir manau, kad jis ir ovuliavo po paskutines echo (kuri ir buvo lygiai pries 2 sav. pries). Pas mane tos O buna su vos vos pakraujavimais ir pamaudinejimais. Visuomet po sio fakto konstatavimo pridedavau 2 sav., ir mmm pasirodydavo numatyta diena.

Sakote, nesakyti vyrui? unsure.gif Net nezinau, ka daryti... Nes man dabar labai gerai verkiasi, ir nieko nesigalvoja...
Bet vyno si vakara tikrai isgersiu, kaip jau ten bebutu.

Aciu labai uz palaikyma. Jus pacios geriausios ir pacios verciausios buti mamomis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 04 vasario 2011 - 15:26
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 16:15)
Sakote, nesakyti vyrui?  unsure.gif Net nezinau, ka daryti... Nes man dabar labai gerai verkiasi, ir nieko nesigalvoja...
Bet vyno si vakara tikrai isgersiu, kaip jau ten bebutu.
Aciu labai uz palaikyma. Jus pacios geriausios ir pacios verciausios buti mamomis  wub.gif


Tikrai jam dar nieko nesakyk nera reikalo liudinti ir pati nusivalyk asaras, nusiteik optimistiskiau ir lauk ziurek kas bus toliau ir dar karta sakau butinai pagadink NT.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 10:23)
Oi, Keberiokst, laikykis. Jau traukiniais tai niekur nevaziuok  unsure.gif Ant lovos, kojas aukstyn kaip sisknosparnis, ir medituok. O tau tas aspirinas privalomas gerti?
Man kai nuo progesterono kraujavo (irgi buvau IUI skyrelyje panika sukelusi, nes kraujavimas buvo prasidejas 6 d. ir tikrai maniau, kad tai mmm), tai ryte kraujuodavo maziau, po pietu daugiau. Ta prasme, buvo kazkoks bangavimas. O kai memes - tai juk varo vienodais kiekiais per para. Kaip tau? Gal karta daugiau, kita - maziau?

Reginiukas, man irgi manau kiauside skaudejo (sone, o kas ten daugiau gali buti  g.gif ). Pilva, nugara pamaudzia. Tai arba cia labai gerai, arba labai blogai. Papulius jau seniai atleido, siandiena ant popieros irgi radau vos vos vos patepliojimus. Zodziu, jauciuosi visai kaip pries menesienas  g.gif


Sveikute,na man vakar tai nekas buvo jau isigandus buvau blink.gif ,nezinojau kas dedas...bet nieko siandien jau viskas ok,jauciu sekmadieni testuka pagadinsiu,nes jau nebegaliu sau nervu gadintis lotuliukas.gif

Keberioks laukiam mergyt taves su tavo gerom naujienom,mano koju ir ranku kumsciai suspausti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pireja @ 2011 02 04, 13:15)
Turejau, bet man rodos, kad nelaukiamuju data skaiciuojama nuo ovuliacijos. Pas mane buvo daug folikulu, vienas savo dydziu buvo pranokes kitus, ir manau, kad jis ir ovuliavo po paskutines echo (kuri ir buvo lygiai pries 2 sav. pries). Pas mane tos O buna su vos vos pakraujavimais ir pamaudinejimais. Visuomet po sio fakto konstatavimo pridedavau 2 sav., ir mmm pasirodydavo numatyta diena.

Sakote, nesakyti vyrui?  unsure.gif Net nezinau, ka daryti... Nes man dabar labai gerai verkiasi, ir nieko nesigalvoja...
Bet vyno si vakara tikrai isgersiu, kaip jau ten bebutu.

Aciu labai uz palaikyma. Jus pacios geriausios ir pacios verciausios buti mamomis  wub.gif



Eik sau! net mane privertei nubliauti posma..Baik tu man,viskas bus gerai jokiu asaru ir tik 1taurele vyno! laikykis friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 04, 16:44)
Sveikute,na man vakar tai nekas buvo jau isigandus buvau  blink.gif ,nezinojau kas dedas...


O kas buvo jei ne paslaptis... blush2.gif
Atsakyti