Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Sveikos,
QUOTE(Pireja @ 2011 02 03, 17:12)
Jo, puikute gerai parase. Raudonas sveikatai geresnis. Cia jis rekomenduojamas sergant mazakraujyste, taip pat meslungiu profilaktikai (tas reikalas patikrintas, vynas veikia tikrai geriau, nei magnio preparatai). O bordeaux vynas laikomas labiausiai "pilnas" tu visokiu geru medziagu ir elementu.

Nu va kaip įdomiai. O aš kaip tik raudono gert negaliu nes provokuoja migreną, tai tik baltu mėgavausi biggrin.gif Tai geriau išvis jokio dabar irnesakyk.gif O kaip alus veikia - gal irgi gerai? hihihi.gif

QUOTE(Mai-ja @ 2011 02 03, 17:35)
testas mano neigiamas !!!!!!! ir memes tuoj pat prisistate doh.gif
taip kad vilties jokios cray.gif 

console.gif 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 10:39)
Labas,testukai jau gerokai ryskesni,bet kraujuoju ryskiu raudonu ir neteplioja,o normaliai kraujuoja(na bent is ryto taip buvo,gal veliau aprims nzn..Kol kas ikloto uztenka,viskas ant popieriaus wc),palikau zinute ligonines voicemail'e laukiu kol atskambins.Geriu aspirina,bet tai ar gali taip buti nuo aspirino?Papu is vis nebeskauda.
HCG-bijau dabar ir pakrutet,o hcg toli valanda kelio ir trim traukiniais.Na ir ka jis tuo labiau parodys,parodys nestuma ir tiek.Kas is to?Nezinau,paziuresiu.

Geriausia aišku kad daktarai pakomentuotų, laukiam ką atsakys unsure.gif
Laikom kumščius už žirniuką kad tvirtai įsikibęs laikytųsi 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif

QUOTE(*renatux* @ 2011 02 04, 02:11)
Ech, kad tik visos per savaitgali uzsikretumet tuo virusu, tai as kasdien galiu cia praplaukt  lotuliukas.gif
Shekit  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif


Nu jamu tu virusiuku kuo daugiau, kad bent vienas prikibtu.. wub.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 11:39)
Labas,testukai jau gerokai ryskesni,bet kraujuoju ryskiu raudonu ir neteplioja,o normaliai kraujuoja(na bent is ryto taip buvo,gal veliau aprims nzn..Kol kas ikloto uztenka,viskas ant popieriaus wc),palikau zinute ligonines voicemail'e laukiu kol atskambins.Geriu aspirina,bet tai ar gali taip buti nuo aspirino?Papu is vis nebeskauda.
HCG-bijau dabar ir pakrutet,o hcg toli valanda kelio ir trim traukiniais.Na ir ka jis tuo labiau parodys,parodys nestuma ir tiek.Kas is to?Nezinau,paziuresiu.


Na matai, testukai ryskeja reiskias viskas ok.. bigsmile.gif O tu maziau jaudinkis pagulinek ir tas kraujavimas gal praeis.. Tikiu laiminga pabaiga, kitaip ir buti negali... nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 11:39)
Labas,testukai jau gerokai ryskesni,bet kraujuoju ryskiu raudonu ir neteplioja,o normaliai kraujuoja(na bent is ryto taip buvo,gal veliau aprims nzn..Kol kas ikloto uztenka,viskas ant popieriaus wc),palikau zinute ligonines voicemail'e laukiu kol atskambins.Geriu aspirina,bet tai ar gali taip buti nuo aspirino?Papu is vis nebeskauda.
HCG-bijau dabar ir pakrutet,o hcg toli valanda kelio ir trim traukiniais.Na ir ka jis tuo labiau parodys,parodys nestuma ir tiek.Kas is to?Nezinau,paziuresiu.


Oi kaip neramu tau as isivaizduoju.Aspirinas skystina krauja, taip kad nebutinai del to, bet gali buti ir nuo jo...Laikykis 4u.gif Bet juostele tai ryskeja..... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 11:39)
Labas,testukai jau gerokai ryskesni,bet kraujuoju ryskiu raudonu ir neteplioja,o normaliai kraujuoja(na bent is ryto taip buvo,gal veliau aprims nzn..Kol kas ikloto uztenka,viskas ant popieriaus wc),palikau zinute ligonines voicemail'e laukiu kol atskambins.Geriu aspirina,bet tai ar gali taip buti nuo aspirino?Papu is vis nebeskauda.
HCG-bijau dabar ir pakrutet,o hcg toli valanda kelio ir trim traukiniais.Na ir ka jis tuo labiau parodys,parodys nestuma ir tiek.Kas is to?Nezinau,paziuresiu.

papulius man irgi tai skaudedavo,tai ne po to is vis nebeskaudejo,o tau dabar nevazineti reikia,o guleti.nenusimink buna taip
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 11:39)
Labas,testukai jau gerokai ryskesni,bet kraujuoju ryskiu raudonu ir neteplioja,o normaliai kraujuoja(na bent is ryto taip buvo,gal veliau aprims nzn..Kol kas ikloto uztenka,viskas ant popieriaus wc),palikau zinute ligonines voicemail'e laukiu kol atskambins.Geriu aspirina,bet tai ar gali taip buti nuo aspirino?Papu is vis nebeskauda.
HCG-bijau dabar ir pakrutet,o hcg toli valanda kelio ir trim traukiniais.Na ir ka jis tuo labiau parodys,parodys nestuma ir tiek.Kas is to?Nezinau,paziuresiu.

Aš kraujavau gausiai ir įkloto tikrai nepakako blink.gif
Ko pasekoje turiu dvi pasiutmerges bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*renatux* @ 2011 02 04, 02:11)
Ech, kad tik visos per savaitgali uzsikretumet tuo virusu, tai as kasdien galiu cia praplaukt  lotuliukas.gif
Shekit  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif

griebiu griebiu, noriu dvynuku, bet tiks ir trynukai ir vienas smile.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 02 04, 11:01)
Labas rytas smile.gif
Po isodinimo visada skiria crinone. Dar man paciai skyre estrofem ir aspirina. Kiek pastebejau skirtingi gyd ir testuotis siulo skirtingai. Manau, kad hcg jau drasiai gali darytis 10- 11 dpi. Na, o paprasta testa siulo bandyt bent jau keliom dienom veliau. Bet as pati testus dariau tom paciom dienom kaip ir krauja ax.gif

ir man tuos pacius vaistus skyre...

Keberiokst, na jei testukas ryskeja, tai cia tikrai implantacinis..., nepanikuok ir ramiai lauk gydytoju skambucio 4u.gif
Atsakyti
Na reiskias buna taip,reiskias tikejimo neverta prarast smile.gif
Atsakyti
Keberiokst, as taip pergyvenu del taves,kad as net tave sapnavau sianakt ax.gif ,nors gyvenime as juk taves nemacius,bet sapne tu buvai su ilga kasa,graziai surista,sedi ant sofos,as klausiu ,kaip tau,tu sakai nu jau nustojo,turbut gerai viskas.As laikau kumstukus uz taves,kad tikrai viskas butu gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 12:39)
Labas,testukai jau gerokai ryskesni,bet kraujuoju ryskiu raudonu ir neteplioja,o normaliai kraujuoja


Gulek kojas iskelusi ir ikalk valerijono lasu 4u.gif
As su LABAI dideliu kraujavimu issaugojau snaigute pilvelyje wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos. Jus jau tiek keliu praejote, ir vedate ivarias statistikas- ar tiklsinga keisti gyd (gyd.Kaune, gyd.pasitikiu). pirmas ivf+imsi nepavyko. subdrendau naujam bandymui. pradejau ziurinetis iv.kt salis- kad nera ypatingai skirtumo kainose palyginus lt su kt.europos salimis.. Arba del lv.Treijs daug kas giriate. Ten daugiau tyrimu atlieka?
Atsakyti
Oi, Keberiokst, laikykis. Jau traukiniais tai niekur nevaziuok unsure.gif Ant lovos, kojas aukstyn kaip sisknosparnis, ir medituok. O tau tas aspirinas privalomas gerti?
Man kai nuo progesterono kraujavo (irgi buvau IUI skyrelyje panika sukelusi, nes kraujavimas buvo prasidejas 6 d. ir tikrai maniau, kad tai mmm), tai ryte kraujuodavo maziau, po pietu daugiau. Ta prasme, buvo kazkoks bangavimas. O kai memes - tai juk varo vienodais kiekiais per para. Kaip tau? Gal karta daugiau, kita - maziau?

Reginiukas, man irgi manau kiauside skaudejo (sone, o kas ten daugiau gali buti g.gif ). Pilva, nugara pamaudzia. Tai arba cia labai gerai, arba labai blogai. Papulius jau seniai atleido, siandiena ant popieros irgi radau vos vos vos patepliojimus. Zodziu, jauciuosi visai kaip pries menesienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulė @ 2011 02 04, 11:54)
Aš kraujavau gausiai ir įkloto tikrai nepakako blink.gif
Ko pasekoje turiu dvi pasiutmerges bigsmile.gif

Pažiūrėjau į tavo liniuotę - koks gražus amžiaus skirtumas tarp dukryčių thumbup.gif Šaunuoliai 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 04, 12:02)
Na reiskias buna taip,reiskias tikejimo neverta prarast smile.gif

Aišku, kad neverta prarast tikėjimo, juk testukas tai ryškėja 4u.gif Laikykis 4u.gif Ir kuo daugiau ramybės, kiek tik išeina doh.gif
Atsakyti