Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

sveikutes, man šiandien buvo punkcija, bet dabar labai blogai jaučiuosi, taip silpna, vos nenualpau. O jums ilgai kraujavo po jos?
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 14, 16:15)
kaip ir 10dpi butu galima daryti manau,nes cia dauguma darosi.man tada butu ketvirtadienis,o tau penktadienis.

tai jo darosi pats geriausias varintas man sestadieni koki bet pas mus nieks nedaro...as ziuresiu pagal nuotaika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 14, 12:23)
labuka Keberiokst  smile.gif matau skaitineji,tai noriu paklausti taves. gal kraujo tyrimas angliskai kaip nors kitaip vadinasi,tas kuri darosi visos merginos?cia viena pana rase savo istorija,kaip nuejo ir paprase kad padarytu tyrima,o laborantes nesuprato ko ji nori.pasukciau savo GP ir paklausciau ar daro toki,bet nezinau kaip jis angliskai vadinasi  g.gif


Aha va cia tokia politika,as irgi paskambinau norejau pasidaryti,o jie sako nera tikslo yra testu pirkt tai vos nesprogau is pykcio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 14, 17:41)
sveikutes, man šiandien buvo punkcija, bet dabar labai blogai jaučiuosi, taip silpna, vos nenualpau. O jums ilgai kraujavo po jos?

Oho kaip baisiai unsure.gif

Man tai nuo vaistų tik pilvą pamaudžia. Jaučiu kiaušides, o kartais kaip per mmm pamaudžia. Ir dar siaubingas noras miego - atrodo padėčiau galvą ir užmigčiau biggrin.gif Ypač į dienos pabaigą..
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 14, 18:34)
Nu pas mus irgi tokiu kliniku yr,kur ats po savaites.Bet as tau siulyciau nedaryti,nes po savaites tau jie visai nereiksmingi bus.
Ar tikrai visai nieko privataus salia nera?

bandysiu skambinti draugei airiai.gal ji man ka nors pagelbes rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(aksom @ 2011 02 14, 18:41)
sveikutes, man šiandien buvo punkcija, bet dabar labai blogai jaučiuosi, taip silpna, vos nenualpau. O jums ilgai kraujavo po jos?

nepergyvenk jau taip labai.cia normalu,kad po punkcijos biski pasirodo kraujo.rytoj turetu jo jau nebuti smile.gif siandien ilsekis likusia dienos daly,o rytoj pamatysi kaip viskas aprims 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 14, 18:49)
Aha va cia tokia politika,as irgi paskambinau norejau pasidaryti,o jie sako nera tikslo yra testu pirkt tai vos nesprogau is pykcio blink.gif

tai tu ir Airijoj? uzmaciau nika tu uk biggrin.gif bet turbut ir ta pati sistema
Papildyta:
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 14, 18:48)
tai jo darosi pats geriausias varintas man sestadieni koki bet pas mus nieks nedaro...as ziuresiu pagal nuotaika ax.gif

as jau uzsiregistravau ketvirtadieniui,bet turbut reiks atsaukti,jei gausiu kur ilyst privaciai pasidaryt. jei jau labai uzsisauks kaina,tai nezinau kaip bus,nes skanas privacioj klinikoj 150euru.biski daugoka sakyciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristiana1: 14 vasario 2011 - 18:07
[quote=kristiana1,2011 02 14, 16:10]
bandysiu skambinti draugei airiai.gal ji man ka nors pagelbes rolleyes.gif
Papildyta:

nepergyvenk jau taip labai.cia normalu,kad po punkcijos biski pasirodo kraujo.rytoj turetu jo jau nebuti smile.gif siandien ilsekis likusia dienos daly,o rytoj pamatysi kaip viskas aprims 4u.gif
Papildyta:

tai tu ir Airijoj? uzmaciau nika tu uk biggrin.gif bet turbut ir ta pati sistema
Papildyta:

Nu jo sistema ta pati smile.gif O kodel tu testuko pagadint nenori??
Atsakyti
[quote=Reginiukas.uk,2011 02 14, 19:15]
[quote=kristiana1,2011 02 14, 16:10]
bandysiu skambinti draugei airiai.gal ji man ka nors pagelbes rolleyes.gif
Papildyta:

nepergyvenk jau taip labai.cia normalu,kad po punkcijos biski pasirodo kraujo.rytoj turetu jo jau nebuti smile.gif siandien ilsekis likusia dienos daly,o rytoj pamatysi kaip viskas aprims 4u.gif
Papildyta:

tai tu ir Airijoj? uzmaciau nika tu uk biggrin.gif bet turbut ir ta pati sistema
Papildyta:

Nu jo sistema ta pati smile.gif O kodel tu testuko pagadint nenori??
[/quote]
noriu as ji pagadinti ir net labai,bet dar per anksti as galvoju rolleyes.gif dar tik 7dpi.
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 14, 16:22)
noriu as ji pagadinti ir net labai,bet dar per anksti as galvoju  rolleyes.gif  dar tik 7dpi.


Nu nee dar ankstokai,kazkaip galvojau kad tau jau 10dpi doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 14, 19:24)
Nu nee dar ankstokai,kazkaip galvojau kad tau jau 10dpi  doh.gif  smile.gif

smile.gif butu gerai.
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 14, 15:41)
sveikutes, man šiandien buvo punkcija, bet dabar labai blogai jaučiuosi, taip silpna, vos nenualpau. O jums ilgai kraujavo po jos?


Labuka 4u.gif
Po punkcijos ilgai nekraujuoja, ryt jausies geriau, pasistenk pagulineti, jeigu yra galimybe. O kiek kiausineliu turi? ax.gif

Keberiokst, kaip jautiesi, kas pas tave pilvely daros?
Tu gal rasei, bet as kazkur praleidau blush2.gif Ar darei dar viena HCG?
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 02 14, 17:40)
Labuka  4u.gif
Po punkcijos ilgai nekraujuoja, ryt jausies geriau, pasistenk pagulineti, jeigu yra galimybe. O kiek kiausineliu turi?  ax.gif

Keberiokst, kaip jautiesi, kas pas tave pilvely daros?
Tu gal rasei, bet as kazkur praleidau  blush2.gif Ar darei dar viena HCG?



Dariau-hcg 0.Nu aisku to ir tikejausi.
Ka tik paskambino is klinikos,tai einu dar kart ketvirtadieni-isvadoms.
Tai dar pasiprasiau mano bylos kopiju ir jau turiu kitos klinikos, kurie apsiima su donoriniais ivf,popierius.Dar palauksiu visu rezu ir bandysiu donoriniu keliu eiti,man ivf tada butu nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 14, 17:03)
Dariau-hcg 0.Nu aisku to ir tikejausi.
Ka tik paskambino is klinikos,tai einu dar kart ketvirtadieni-isvadoms.
Tai dar pasiprasiau mano bylos kopiju ir jau turiu kitos klinikos, kurie apsiima su donoriniais ivf,popierius.Dar palauksiu visu rezu ir bandysiu donoriniu keliu eiti,man ivf tada butu nemokamas.


Jetau mergyt kaip gaila sad.gif Nu taip kazko juk reikia imtis,saunuole tu kad nesedi ir neliudi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti