Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 13, 21:08)
nu nezinau del tos galvos,kaip cia yra,bet va vakar pradejo mausti ir uzvakar jau jauciau toki lengva isiskaudejima.trecia naktis kaip pilva pamaudzia.nezinau kas ten pas mane darosi.mano zirniukams kaip ir 11dienu.kas keista kad krutine pasipucia nakti.pasidaro didesne,o diena pabliuksta.zinai,kai labai stebi save,tai viska pastebi biggrin.gif

arba kuo labiau galvoji tuo labiau prisigalvoji tongue.gif tongue.gif tongue.gif bet man atrodo pas tave zirniukai jau tvarka daro tavo organizme ir kuriasi naujus namucius 9 men nestuke.gif

Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 13, 21:14)
arba kuo labiau galvoji tuo labiau prisigalvoji tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif bet man atrodo pas tave zirniukai jau tvarka daro tavo organizme ir kuriasi naujus namucius 9 men nestuke.gif

as kazkaip daug vilciu dar nededu ir labai ramei i viska ziuriu.kazkaip tie 10 laukimo metu mane uzgrudino.atrodo,kad viskas taip ir turi buti,kaip dabar yra.nezinau,kaip reaguociau suzinojus,kad laukiuos.kazkaip sunku dar viska realiai suvokti,kad kazkas viduje gyvena.nu nezinau nei kaip apipasakot savo busena.esu pasimetus ir tiek. o kada zadi gadinti testuka? rolleyes.gif as galvojau gal rytoj nuo vyro pasislepus,nes jau kaip ir savaite bus,bet galvoju,kad dar nieko nerodys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 12, 18:12)
Pireija,pasakyk kad ir tau pilva maudzia ka? zinok jau pradedu nerimauti  g.gif ..nuo vakar vakaro maudzia,ryte lyg nieko buvo o po to kaip prasidejo taip visa diena  verysad.gif

Man pilvo apacia mausdavo labai ilgai,gal iki kokios 10 savaites kiekviena diena,o ypac vakare,kai jau atsiguldavau miegoti.Maudenimas toks,koks budavo tik ka prasidejus mmm. Turbut tai normalu-juk gimdoje vyksta pasikeitimai smile.gif tik kadangi mes taip sunkiai pastojom,tai ir reaguojm i viska zymiai jautriau mirksiukas.gif Aukit ir didekit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juroszuvedra @ 2011 02 13, 19:29)
Man pilvo apacia mausdavo labai ilgai,gal iki kokios 10 savaites kiekviena diena,o ypac vakare,kai jau atsiguldavau miegoti.Maudenimas toks,koks budavo tik ka prasidejus mmm. Turbut tai normalu-juk gimdoje vyksta pasikeitimai  smile.gif tik kadangi mes taip sunkiai pastojom,tai ir reaguojm i viska zymiai jautriau  mirksiukas.gif  Aukit ir didekit  wub.gif


Aciu uz palinkejima mirksiukas.gif Tikriausiai kad jautriau i viska reaguoju ir perdedu mastydama..Jau uzvakar galvojau ir apie isejima is darbo,nes labai daug zmoniu buvo ir pervargau,tai gal dar viskas sujautrejo..o va dabar viskas vel gerai smile.gif

Kaip jus jauciates?,jau dideli jus 14savaiteliu smile.gif
Atsakyti
laba diena,merginos.visas su meiles diena.tikiuosi priimsit mane.norejau paklaust jusu,man isodinimas buvo 02.05 kada galiu bandyt nt gadint? g.gif
Atsakyti
Atiloja, labai gaila, kad nepavyko verysad.gif

Zubriuka, jei tu startuoji kovo gale, tai taikai 5 balandžio mėnesį mirksiukas.gif

spurguliuk, ksise, sveikos prisijungusios wub.gif Pas ką darotės, kokios problemos pas jus?

ksise, su testu siūlau palaukti bent trečiadienio ax.gif

Gvaizde, laukiam aukštų skaičiukų šiandien wub.gif

aksom, sėkmės punkcijoj, gero derliaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 14, 10:47)
laba diena,merginos.visas su meiles diena.tikiuosi priimsit mane.norejau paklaust jusu,man isodinimas buvo 02.05 kada galiu bandyt nt gadint? g.gif


Žiūrint ką tau sodino, t.y. kokios dienos embrioniukus ar blastas, jau 10 dieną po įsodinimo kitoms vaiduokliuoja, bet geriau palaukti 14 dienos po įsodinimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 02 14, 11:20)
Žiūrint ką tau sodino, t.y. kokios dienos embrioniukus ar blastas, jau 10 dieną po įsodinimo kitoms vaiduokliuoja, bet geriau palaukti 14 dienos po įsodinimo 4u.gif

iseminejo 03d o idejo 05d trys leliukus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Damute* @ 2011 02 11, 20:05)
Bum, pažįstu tave iš IUI skyrelio (tu manęs neprisiminsi, buvau kitu vardu  blush2.gif ), labai-labai sergu už tave  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Man pačiai irgi 1 IVF. Šiandien 10-ta dozė, rytoj apžiūra. Bet praktiškai tu nelabai atsilieki  ax.gif Sėkmės mums  mirksiukas.gif

Ale ot slapukė hihihi.gif
friends.gif

QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 02 11, 21:20)
Sveikos merginos,prasausi priimama i jusu jaukius namelius  blush2.gif ,esu naujoke cia ir visuose situose reikaluose taip pat,baisoka kazkaip,kita men.laukia stimuliacija,tai su jumis gal nebus taip baisu laukti  smile.gif

Sveika prisijungus mirksiukas.gif

QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 13, 18:42)
na viskas aisku.man siandien 6dpi ir temperatura nesiekia 37  schmoll.gif  galvojau gal anksti dar matuotis. o kur temperatura matuoji? pazastyje ar po liezuviu  smile.gif ?

Nereik žiūrėt į aukštį BT, jis nieko nereiškia. Svarbu ten kad yra skirtumas temperatūrų tarp fazių, o visa kita neesmė. Ir išvis nėra tikslinga jį per IVF matuoti, nebent dėl įdomumo biggrin.gif nes šiaip nieko konkretaus neparodys. BT tikrai neparodo nėščia ar nenėščia, nes visviena greičiau išsitirsi Hcg nei pradės reikšti kažką kad ilgai aukštai laikosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 14, 12:15)
Sveikos,

Ale ot slapukė hihihi.gif
friends.gif
Sveika prisijungus mirksiukas.gif
Nereik žiūrėt į aukštį BT, jis nieko nereiškia. Svarbu ten kad yra skirtumas temperatūrų tarp fazių, o visa kita neesmė. Ir išvis nėra tikslinga jį per IVF matuoti, nebent dėl įdomumo biggrin.gif nes šiaip nieko konkretaus neparodys. BT tikrai neparodo nėščia ar nenėščia, nes visviena greičiau išsitirsi Hcg nei pradės reikšti kažką kad ilgai aukštai laikosi biggrin.gif

va, kad man niekas to kraujo tyrimo nedaro. o jei eisiu pas savo dydytoja,tai atsakyma gausiu tik uz savaites,ot kaip.nebent gal reikia prasyt tiesiai siuntimo i pagrindine ligonine.reiks lekt siandien viska susizinot.ir dar merginos.syryt atsikeliau su paplosciu pilvu ir papuliai jau visai palike nebejautrus,tik speneliai kazkokie tamsus pasidare subaltais taskeliais.juokinga gal,bet taip jau yra.ir syryt pilva aplamai labai tokiais spazmais skauda.gurguliuoja visas.kai suima skausmas,net ikvept bijau.visa kaip sukaustyta jauciuosi.negerumai jau turbut cia vyksta pas mane. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 02 14, 08:32)
iseminejo 03d o idejo 05d trys leliukus  biggrin.gif


Sveika prisijungus,manau jo po 12dpi drasiai testuotis gali tikrai parodys,man jau 11dpi rode neryskia juostele smile.gif Sekmes.
Papildyta:
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 14, 11:17)
va, kad man niekas to kraujo tyrimo nedaro. o jei eisiu pas savo dydytoja,tai atsakyma gausiu tik uz savaites,ot kaip.nebent gal reikia prasyt tiesiai siuntimo i pagrindine ligonine.reiks lekt siandien viska susizinot.ir dar merginos.syryt atsikeliau su paplosciu pilvu ir papuliai jau visai palike nebejautrus,tik speneliai kazkokie tamsus pasidare subaltais taskeliais.juokinga gal,bet taip jau yra.ir syryt pilva aplamai labai tokiais spazmais skauda.gurguliuoja visas.kai suima skausmas,net ikvept bijau.visa kaip sukaustyta jauciuosi.negerumai jau turbut cia vyksta pas  mane.  rolleyes.gif


Nu gana cia trizniuot lotuliukas.gif Viskas ten gerai mmm nesulaukei ir dziaukis mirksiukas.gif kraujo negali nuleisti,o kas trugdo tesuka pasidaryti??
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 14, 14:29)
Sveika prisijungus,manau jo po 12dpi drasiai testuotis gali tikrai parodys,man jau 11dpi rode neryskia juostele smile.gif Sekmes.
Papildyta:
Nu gana cia trizniuot  lotuliukas.gif Viskas ten gerai mmm nesulaukei ir dziaukis  mirksiukas.gif  kraujo negali nuleisti,o kas trugdo tesuka pasidaryti??

menesines turi ateiti po punkcijos praejus 2sav,r as gerai supratau?siandien tik 12diena,ir 7dpi,tai manau,kad nestumo testui dar per anksti
Atsakyti