Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Pireja @ 2011 02 12, 17:30)
Siandiena nemaudzia visiskai  schmoll.gif Man namie kazkodel visai nemaudzia, bet uztat darbe - istisai, ir taip visa savaite. Darbas sedimas, pilvas ispustas, matyt, kazka uzspaudzia. As siandiena be to pilvo maudimo is viso kaip nenescia jauciuosi, papulius vis pasitikrinu  blush2.gif nes jie vis dar jautroki. Pilvas nuo progesterono papustas, ir tiek.

Jei neteplioja, tai viskas gerai. O kai tu patogiai sedi ant kokios sopkes, ar maudzia?



Ai nezinau kartais maudzia kartais ne,kai sedziu darbe ant nelabai patogios kedes tai skauda,o ir strenas skauda tada kada pilva maudzia..Ai cia man gal dar is prisigalvojimo,jau buvau isigandus,net nuverkiau posma dar prisiskaiciau zurnalu visokiu persileidimu ir t.t tai ir sedziu prisigalvoju nesamoniu.Ir kaip vairuoju irgi tas pats,va visa diena maude istisasai gryzau namo sociai pavalgiau ir lyg praejo g.gif
Atsakyti
Man masinoje irgi maudzia.
Valgau taipogi sociai, labai sociai blink.gif
Atsakyti
Sakykit mergaites, daznai cia pasiskaitineju, kodel ta pusleline yra tokia pavojinga? g.gif
Atsakyti
labuka vilmosa! matau skaitineji smile.gif kaip tu besijauti?man tai jau antra diena galva skaudena taip silpnai. ar nebendai matuotis temperaturos? as matavausi,man pakilo iki 36.8 ir viskas.jau galvoju jei buciau pastojus butu buvus virs 37. ka tu manai apie ta matavimasis? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, trečia diena laikosi temp 37,1 -37,2. Nėra jėgų, kojose silpnumas. Šią sav. mylymiausia vakarienė lašinukai, juoda duona su svogūnais ir kečiupu ax.gif . Tikiuosi, kad viskas bus ok, rytojaus HCG bus teigiamas... Rezultatą kogero sužinosiu antradienį, nes mašiną gausiu tik kai vyras grįš iš darbo, o per pusantros valandos man niekas jo nepadarys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2011 02 13, 19:28)
Sveiki, trečia diena laikosi temp 37,1 -37,2. Nėra jėgų, kojose silpnumas. Šią sav. mylymiausia vakarienė lašinukai, juoda duona su svogūnais ir kečiupu  ax.gif  . Tikiuosi, kad viskas bus ok, rytojaus HCG bus teigiamas... Rezultatą kogero sužinosiu antradienį, nes mašiną gausiu tik kai vyras grįš iš darbo, o per pusantros valandos man niekas jo nepadarys...  g.gif

labuka.o nuo kurios dienos pradejai matuotis temperatura?
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 13, 19:31)
labuka.o nuo kurios dienos pradejai matuotis temperatura?


Buvo 10 ar 11 DPI. Matavausi,nes jaučiausi silpnai. Anksčiau nemėginau, tad nežinau kokia buvo. Su pirmu nėštumu temperatūra nuo pradžios (bet negaliu įvardint nuo kurios dienos) pastoviai laikėsi nuo 37,1 iki 37,5 iki 12 sav.
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2011 02 13, 19:36)
Buvo 10 ar 11 DPI. Matavausi,nes jaučiausi silpnai. Anksčiau nemėginau, tad nežinau kokia buvo. Su pirmu nėštumu temperatūra  nuo pradžios (bet negaliu įvardint nuo kurios dienos) pastoviai laikėsi nuo 37,1 iki 37,5 iki 12 sav.

na viskas aisku.man siandien 6dpi ir temperatura nesiekia 37 schmoll.gif galvojau gal anksti dar matuotis. o kur temperatura matuoji? pazastyje ar po liezuviu smile.gif ?
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Pireja @ 2011 02 12, 20:30)
Siandiena nemaudzia visiskai  schmoll.gif Man namie kazkodel visai nemaudzia, bet uztat darbe - istisai, ir taip visa savaite. Darbas sedimas, pilvas ispustas, matyt, kazka uzspaudzia. As siandiena be to pilvo maudimo is viso kaip nenescia jauciuosi, papulius vis pasitikrinu  blush2.gif nes jie vis dar jautroki. Pilvas nuo progesterono papustas, ir tiek.

Jei neteplioja, tai viskas gerai. O kai tu patogiai sedi ant kokios sopkes, ar maudzia?


Man tai nieko neskauda isskyrus tai kad pilvas kaip balionas, eda remuo ir skauda skrandi beveik nieko negaliu valgyti ir net nenoriu.. schmoll.gif blink.gif Krutine truputi skaudi.. Vat ir viskas.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 13, 19:42)
na viskas aisku.man siandien 6dpi ir temperatura nesiekia 37  schmoll.gif  galvojau gal anksti dar matuotis. o kur temperatura matuoji? pazastyje ar po liezuviu  smile.gif ?


temp. matavau pažastyje. Bet tikrai nemanau, kad tavo atveju jau reikia nerimauti. Vat pagadinau penktadienį testą, dabar galiuosi, tik susinervinau. Geriau jau tikėtis geriausio iki pat kraujo nuleidimo dienos .... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 13, 13:20)
labuka vilmosa! matau skaitineji  smile.gif  kaip tu besijauti?man tai jau antra diena galva skaudena taip silpnai. ar nebendai matuotis temperaturos? as matavausi,man pakilo iki 36.8 ir viskas.jau galvoju jei buciau pastojus butu buvus virs 37. ka tu manai apie ta matavimasis?  4u.gif

labas laikausi neblogai tik kad nuotaikos baisiai sokineja,ir pms atsirades bet atsirodo antra diena po isodinimo,gal nuo progesterono daugiau jokiu nestumo pojuciu, jokiu implantacijiniu pakraujamimu... nieko schmoll.gif nes dar jau 5 diena po isodinimo tai praktiskai embrionukas jau 8 dienu turetu but,ir kazkas turetu vykt gal jau bet kas ten zino kaip ten kas ir kaip,tikiuosi jie auga ir ruosiasi implantacijai ax.gif ax.gif ax.gif o kaip tu,tai gal jau tavo implantavesi zirniukai tai uz tai galvele paskauda,kaip butu faina thumbup.gif

o as temperaturos nesimatuoju nenoriu stresuot saves stengiuosi gyvent kaip nieko neivyko,apart to kad mintys nepaleidzia bus nebus daug visko prisigalvoju tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmosa:): 13 vasario 2011 - 20:04
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 13, 21:02)
labas laikausi neblogai tik kad nuotaikos baisiai sokineja,ir pms atsirades bet atsirodo antra diena po isodinimo,gal nuo progesterono daugiau jokiu nestumo pojuciu, jokiu implantacijiniu pakraujamimu... nieko schmoll.gif nes dar jau 5 diena po isodinimo tai praktiskai embrionukas jau 8 dienu turetu but,ir kazkas turetu vykt gal jau bet kas ten zino kaip ten kas ir kaip,tikiuosi jie auga ir ruosiasi implantacijai ax.gif  ax.gif  ax.gif o kaip tu,tai gal jau tavo implantavesi zirniukai tai uz tai galvele paskauda,kaip butu faina thumbup.gif

o as temperaturos nesimatuoju nenoriu stresuot saves stengiuosi gyvent kaip nieko neivyko,apart to kad mintys nepaleidzia bus nebus daug visko prisigalvoju tongue.gif

nu nezinau del tos galvos,kaip cia yra,bet va vakar pradejo mausti ir uzvakar jau jauciau toki lengva isiskaudejima.trecia naktis kaip pilva pamaudzia.nezinau kas ten pas mane darosi.mano zirniukams kaip ir 11dienu.kas keista kad krutine pasipucia nakti.pasidaro didesne,o diena pabliuksta.zinai,kai labai stebi save,tai viska pastebi biggrin.gif
Atsakyti