Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 02 11, 19:20)
Sveikos merginos,prasausi priimama i jusu jaukius namelius  blush2.gif ,esu naujoke cia ir visuose situose reikaluose taip pat,baisoka kazkaip,kita men.laukia stimuliacija,tai su jumis gal nebus taip baisu laukti  smile.gif


Sveika atvykus i musu siltus namelius :mirksiukas:Labai tikiuosi kad neilgam smile.gif Tikrai nebus baisu mes visos cia draugiskos ir padesim tau igyti stiprybes ir daug daug vilties.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 11, 17:51)
Kaip įdomiai rolleyes.gif Primink kada tau įsodino?

pirmadieni.rytoj 5dpi smile.gif galvoju gal anksciau galeciau testuka pagadinti,nes pas mane blasto..... diena paskirta tik 19 rolleyes.gif
Atsakyti
Atlijola, verysad.gif unsure.gif laikykis, sukaupk jėgų ir stok vėl į kovą.

Reginiuk, sveikinu 4u.gif Tavo istoriją visada sekiau, o dabar thumbup.gif Tu mane labai palaikei, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2011 02 12, 11:08)
Atlijola,  verysad.gif  unsure.gif laikykis, sukaupk jėgų ir stok vėl į kovą.

Reginiuk,  sveikinu  4u.gif  Tavo istoriją visada sekiau, o dabar  thumbup.gif  Tu mane labai palaikei, ačiū  4u.gif


Aciu labai wub.gif ,tik zinok dar labai bijau dziaugtis,pilva paskaudena bijau kad nieko nenutiktu..kazkaip dar labai trapiai jauciuosi blush2.gif

Kaip jus augat? matau jau net 19savaiteliu pasieket saunuoliai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, man atsitiko beda, pirmadieni turi buti punkcija, o šiandien iš ryto iškilo pusleline ant lupos
Itariu kad punkcijos man niekas nedarys dabar, gal kam teko susidurti?
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 12, 16:16)
Itariu kad punkcijos man niekas nedarys dabar, gal kam teko susidurti?

Man, punkcijos ryta unsure.gif Vos neapsiverkiau vonioje, bet nusprendziau niekam nieko nesakyti. Pas mane buvo ant lupos, ir pati pati pradzia, bet as jau maciau skaidria puslyte. Bet po punkcijos nieko nebebuvo, tai taip ir nesupratau, nuo ko ji dingo.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 12, 14:59)
Man, punkcijos ryta  unsure.gif Vos neapsiverkiau vonioje, bet nusprendziau niekam nieko nesakyti. Pas mane buvo ant lupos, ir pati pati pradzia, bet as jau maciau skaidria puslyte. Bet po punkcijos nieko nebebuvo, tai taip ir nesupratau, nuo ko ji dingo.




Pireija,pasakyk kad ir tau pilva maudzia ka? zinok jau pradedu nerimauti g.gif ..nuo vakar vakaro maudzia,ryte lyg nieko buvo o po to kaip prasidejo taip visa diena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 12, 20:12)
Pireija,pasakyk kad ir tau pilva maudzia ka? zinok jau pradedu nerimauti  g.gif ..nuo vakar vakaro maudzia,ryte lyg nieko buvo o po to kaip prasidejo taip visa diena  verysad.gif


Pasiskaiciuok, ar siuo metu tau neturi pareiti mmm, nes man pirmus du nestuke.gif menesius buvo visiskai stiprus ir normalus mmm skausmai doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kukulka @ 2011 02 12, 16:25)
Pasiskaiciuok, ar siuo metu tau neturi pareiti mmm, nes man pirmus du  nestuke.gif  menesius buvo visiskai stiprus ir normalus mmm skausmai  doh.gif  wub.gif



Nu kad ne,jau praejo mano mm turejo but apie 1-2vasario o jau 12 doh.gif nusisausiu tuoj nuo galvojimo ar viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 12, 18:12)
Pireija,pasakyk kad ir tau pilva maudzia ka?

Siandiena nemaudzia visiskai schmoll.gif Man namie kazkodel visai nemaudzia, bet uztat darbe - istisai, ir taip visa savaite. Darbas sedimas, pilvas ispustas, matyt, kazka uzspaudzia. As siandiena be to pilvo maudimo is viso kaip nenescia jauciuosi, papulius vis pasitikrinu blush2.gif nes jie vis dar jautroki. Pilvas nuo progesterono papustas, ir tiek.

Jei neteplioja, tai viskas gerai. O kai tu patogiai sedi ant kokios sopkes, ar maudzia?
Atsakyti
aksom, tepk vaistukais lupa ir viskas, kuo greiciau pradek ir iki pirmadienio liuks bus. nemanau, kad del to nedarytu punkcijos...
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2011 02 12, 20:41)
aksom, tepk vaistukais lupa ir viskas, kuo greiciau pradek ir iki pirmadienio liuks bus. nemanau, kad del to nedarytu punkcijos...



tepu kiek imanydama, dabar beveik nesimato, jei vaistais netepu, bet jei pasidarys šašiukas matyis, na bet kaip bus taip, juk kas nuo manes pirklauso viska darau. Ačiū už atsakymus merginos 4u.gif
Atsakyti