Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Atiloja @ 2011 02 11, 14:05)
2,54 sad.gif atidedam kitam kartui  cray.gif

verysad.gif verysad.gif console.gif 4u.gif
Paliūdėk, o tada dėsim viltis į snaigiukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 11, 12:28)
Atijola, kaip tu  wub.gif
kristiana, laikau mintis uz jusu sekme  4u.gif
Reginiuk, o po kelinto IVF sios stebuklingos snaigutes?  ax.gif  4u.gif
aksom, kaip sekasi stimuliuotis? tu embrions berods? 4u.gif
Keberioks, be zodziu  verysad.gif o gal tie tavo kiausintakiai turi kazkokia savybe i save itraukti tuos embrioniukus  g.gif gal cia tik juose esme g.gif

aciu RositaK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 11, 15:17)

Kada tau Hcg? ax.gif
Atsakyti
[quote=bum,2011 02 11, 16:53]
Kada tau Hcg? ax.gif
[/quot sesute isleisdama is palatos padave man 2 nestumo testus ir lapa,kaip elgtis po visko ir T.T. parasyta testo darymo data 19,bet apie jokius tyrimus ne kalbos.sake jei testas bus teigiamas paskambinti ir paskirs susitikimo diena.klausiau del kraujo tyrimo,tai sako jei nori pasidaryk. sia tau kad nori,cia niekas neskiria datos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 11, 16:11)
sesute isleisdama is palatos padave man 2 nestumo testus ir lapa,kaip elgtis po visko ir T.T. parasyta testo darymo data 19,bet apie jokius tyrimus ne kalbos.sake jei testas bus teigiamas paskambinti ir paskirs susitikimo diena.klausiau del kraujo tyrimo,tai sako jei nori pasidaryk. sia tau kad nori,cia niekas neskiria datos schmoll.gif

Kaip įdomiai rolleyes.gif Primink kada tau įsodino?
Atsakyti
merginukes ar gali nuo progesterono issauk pms?nes taip krutine sukilo nuotaika pazemem valkiojasi,pikta ant viso pasaulio,gyvenimas nemielas o dar tik 3 diena po isodinimo juk per anksti implantacijai,nes ne blaksto isodino blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 10, 23:26)
bet dar taves laukia ilgiausios lėtai slenkančios 10d.,(po įsodinimo jos būna  smile.gif

Va sito laiko labiausiai ir bijau... blink.gif Zinau, kad mergaites bijodavo NT gadintis, as zinau save - iskart pradesiu... Negalesiu kitaip... Tai jau nusipirkau NT testu 30 tongue.gif Nes tikrai zinau, kad reikes...

QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 02 11, 00:07)
Registruojamės į parašiuką, toks vaizdas, kad jau kovą niekas nieko nebesidarys biggrin.gif

Jei viskas kaip numatyta - as startuoju kovo 28 kazkur.. Tai gal isipaisysiu i kova ax.gif

QUOTE(Pireja @ 2011 02 11, 02:33)
As gavau pakartotinus HCG rezultatus - augame graziai 

Jej!!!!!! Nuosirdziai linkiu dvieju mazuliuku!!!!! wub.gif

QUOTE(Atiloja @ 2011 02 11, 04:05)
2,54 sad.gif atidedam kitam kartui  cray.gif

Oi kaip gaila.... Sirdis plysta tokius dalykus skaitant.. Laikykis... 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
Atiloja Labai gaila mergyt,Linkiu greiciau vel pakilti ir startuoti su stipruoliukais snaigiukais 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Keberiokst kaip tavo HCG siandien??

Vilmosa Nu ***** tu man baik cia,kas cia per nuotaikos tokios?? juk tavo vaikuciams tik pozityvumo reikia o ne sedet ir zliumbt! Greit man ismeti liudesi is galvos ir pralinksmeji! Jam baliona 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilmosa Nu ***** tu man baik cia,kas cia per nuotaikos tokios?? juk tavo vaikuciams tik pozityvumo reikia o ne sedet ir zliumbt! Greit man ismeti liudesi is galvos ir pralinksmeji! Jam baliona 4u.gif mirksiukas.gif
[/quote]
zliumbt tai tikrai nezliumbiu ir nesiruosiu schmoll.gif tik kad labai jau stipri nuotaiku kaita kojoju ir nepasiduodu bet atrodo kaip specialiai kas tampytu matyt vaistai virsu ima bet dar savaoitgalis tai pailsesiu atsipusiu....issigulesiu...tai ir muotaikos turetu pakylt mirksiukas.gif aciu uz balionuka is karto sypsenele istraukiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 11, 15:05)
2,54 sad.gif atidedam kitam kartui  cray.gif

Laikykis 4u.gif
Visa laimė, kad dar yra snaigiukų kita porcija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 11, 15:05)
2,54 sad.gif atidedam kitam kartui  cray.gif


Labai gaila verysad.gif , laikykis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 02 11, 13:21)
Sveikos,

Skaičiuot reik nuo 1cd
Puikiai suprantu, man irgi sunkiau buvo laukti iki pradžios nei prasidėjus doh.gif Dabar jau ramiai skaičiuoju dozes ir dienas cool.gif



Bum, pažįstu tave iš IUI skyrelio (tu manęs neprisiminsi, buvau kitu vardu blush2.gif ), labai-labai sergu už tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Man pačiai irgi 1 IVF. Šiandien 10-ta dozė, rytoj apžiūra. Bet praktiškai tu nelabai atsilieki ax.gif Sėkmės mums mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aksom @ 2011 02 11, 08:52)
Sveikinu visas pagaliau sulaukusias stebuklėlių  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O man pirmadieni punkcija  blush2.gif  truputi bijau, bet kaip nors smile.gif


Ir man ne už kalnų (gal net tą pačią dieną), ir aš bijau blush2.gif O tu kada stimuliuotis pradėjai? Kiek folikulų matė per paskutinę apžiūrą?
Atsakyti
Sveikos merginos,prasausi priimama i jusu jaukius namelius blush2.gif ,esu naujoke cia ir visuose situose reikaluose taip pat,baisoka kazkaip,kita men.laukia stimuliacija,tai su jumis gal nebus taip baisu laukti smile.gif
Atsakyti