Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

blink.gif
Esu likus tėviškėj, Kaišiadoryse. Neiškenčiau, ir šiandien nuvažiavau į ligoninę pasidaryti HCG kraujo tyrimo. Registratūroj mane patikino "kad už pinigus visus tyrimus padaro, nors negalėjo įvardint konkrečiai ir nusiuntė tiesiai į laboratoriją. O ten išsityčiojo iš manęs, tiesiogine ta žodžio prasme. Sako "kokio jums tyrimo reikia"?, aš sakau "kraujo HCG", "kokio, kokio? tokio nėra, dėl ko jūs?", "dėl nėštumo nustatymo", "tai gal jums reikia hemoglabiną nustatyti", aš ne, man HCG. Abi laborantės juokiasi susėdusios, kaip tik įėjo laboratorijos vedėja, tai jos "va mergaitė, kažko nori". Aš vėl kartoju ko man reikia. Vedėja "HCG, tai čia juk iš šlapimo, nėštumo testui". Aš vėlei sakau kad galima ir iš kraujo, tiesiog matyt čia jo nedaro. O jos žiūri į mane kaip į durnelę ir dar kažką komentuoja, apie nėšumo testus, prie ko čia kraujas. Grįžau pasišiaušus juodai: jeigu neatlieka tyrimo, tai kurių velnių reikia šaipytis, juoktis? O laboratorija praeitais metais atremontuota, diagnostinė įranga už nevieną dešimtį tūkstančių nauja supirkta. Bet kad tos pačios vištos tupi, kurioms jokio skirtumo sena ar nauja. ir jau ne kartą susiduriu, kad valstybinėse įstaigose taip nepagarbiai elgasi g.gif lyg ne darbe sėdėtų, o namuose.

Tai va, po to užsukau į vaistinę, pasiėmiau brangiausią "tiksliausią" nėštumo testą ir parkeliavau namolio. O jis vaiduokliuko neparodė...Juostelė viena...Nusėdau.... verysad.gif man šiandien 11 DPI, pagal testą nėtumą rodo nuo 10 d. po ovuliacijos. Tai jau turėjo rodyt, jei yra ką rodyt... verysad.gif

Atsakyti
Atijola, kaip tu wub.gif
kristiana, laikau mintis uz jusu sekme 4u.gif
Reginiuk, o po kelinto IVF sios stebuklingos snaigutes? ax.gif 4u.gif
aksom, kaip sekasi stimuliuotis? tu embrions berods? 4u.gif
Keberioks, be zodziu verysad.gif o gal tie tavo kiausintakiai turi kazkokia savybe i save itraukti tuos embrioniukus g.gif gal cia tik juose esme g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2011 02 11, 09:22)
blink.gif
Esu likus tėviškėj, Kaišiadoryse. Neiškenčiau, ir šiandien nuvažiavau į ligoninę pasidaryti HCG kraujo tyrimo. Registratūroj mane patikino "kad už pinigus visus tyrimus padaro, nors negalėjo įvardint konkrečiai ir nusiuntė tiesiai į laboratoriją. O ten išsityčiojo iš manęs, tiesiogine ta žodžio prasme. Sako "kokio jums tyrimo reikia"?, aš sakau "kraujo HCG",  "kokio, kokio? tokio nėra, dėl ko jūs?", "dėl nėštumo nustatymo", "tai gal jums reikia hemoglabiną nustatyti", aš ne, man HCG. Abi laborantės juokiasi susėdusios, kaip tik įėjo laboratorijos vedėja, tai jos "va mergaitė, kažko nori". Aš vėl kartoju ko man reikia. Vedėja "HCG, tai čia juk iš šlapimo, nėštumo testui". Aš vėlei sakau kad galima ir iš kraujo, tiesiog matyt čia jo nedaro. O jos žiūri į mane kaip į durnelę ir dar kažką komentuoja, apie nėšumo testus, prie ko čia kraujas. Grįžau pasišiaušus juodai: jeigu neatlieka tyrimo, tai kurių velnių reikia šaipytis, juoktis? O laboratorija praeitais metais atremontuota, diagnostinė įranga už nevieną dešimtį tūkstančių nauja supirkta. Bet kad tos pačios vištos tupi, kurioms jokio skirtumo sena ar nauja. ir jau ne kartą susiduriu, kad valstybinėse įstaigose taip nepagarbiai elgasi  g.gif lyg ne darbe sėdėtų, o namuose.

Tai va, po to užsukau į vaistinę, pasiėmiau brangiausią  "tiksliausią" nėštumo testą ir parkeliavau namolio. O jis vaiduokliuko neparodė...Juostelė viena...Nusėdau....  verysad.gif man šiandien 11 DPI, pagal testą nėtumą rodo nuo 10 d. po ovuliacijos. Tai jau turėjo rodyt, jei yra ką rodyt...  verysad.gif



Nagi nenusimink tu dar taip,man 11dpi vos matoma juostele buvo,as ja tik ir maciau nes labai norejau pamatyti biggrin.gif .o hcg slapime dar gali tiek nebuti kad testukas parodytu,bandyk darytis dar viena po poros dieneliu.Imk 4u.gif 4u.gif ir nenusimink
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2011 02 11, 09:28)
Atijola, kaip tu  wub.gif
kristiana, laikau mintis uz jusu sekme  4u.gif
Reginiuk, o po kelinto IVF sios stebuklingos snaigutes?  ax.gif  4u.gif
aksom, kaip sekasi stimuliuotis? tu embrions berods? 4u.gif
Keberioks, be zodziu  verysad.gif o gal tie tavo kiausintakiai turi kazkokia savybe i save itraukti tuos embrioniukus  g.gif gal cia tik juose esme g.gif


Jau zinok skaiciu pameciau,bet lygtais 4IVF su svieziais,ir 3 su snaigutem smile.gif 3sekmingas smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2011 02 11, 12:22)
blink.gif
Tai va, po to užsukau į vaistinę, pasiėmiau brangiausią  "tiksliausią" nėštumo testą ir parkeliavau namolio. O jis vaiduokliuko neparodė...Juostelė viena...Nusėdau....  verysad.gif man šiandien 11 DPI, pagal testą nėtumą rodo nuo 10 d. po ovuliacijos. Tai jau turėjo rodyt, jei yra ką rodyt...  verysad.gif

nu tau siandien tik 10 DPI mirksiukas.gif nesinervuok 4u.gif

QUOTE(RositaK @ 2011 02 11, 12:28)
Atijola, kaip tu  wub.gif

nuleidau krauja ir laukiu atsakymo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 11, 09:35)
nu tau siandien tik 10 DPI  mirksiukas.gif nesinervuok  4u.gif
nuleidau krauja ir laukiu atsakymo...  doh.gif



Oj laukiam ir mes kumscius laikom 4u.gif ,kazkaip man atrodo kad jau cia kiskio metais pabyrejo mums kiskuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 02 11, 10:28)
Atijola, kaip tu  wub.gif
kristiana, laikau mintis uz jusu sekme  4u.gif
Reginiuk, o po kelinto IVF sios stebuklingos snaigutes?  ax.gif  4u.gif
aksom, kaip sekasi stimuliuotis? tu embrions berods? 4u.gif
Keberioks, be zodziu  verysad.gif o gal tie tavo kiausintakiai turi kazkokia savybe i save itraukti tuos embrioniukus  g.gif gal cia tik juose esme g.gif



As nezinau Rosita,pagal visus parodymus galima butu numanyti,kad negimdinis-na kraujavimas ne mm,ir hcg kritimas letas.Nors nebuvo ten is kur kristi.O mano pojuciai visiskai priesingi-manau,buvo ten kur reikejo.Nes jauciausi visiskai taip kaip ir tada,kai nestumas gimdoje buvo.Net ir tas pirmas implantacinis pakraujavimas buvo lygiai toks pats kaip nestumuose isitaisiusiuose gimdoje,su visais kitais negimdiniais ir siaip neaiskiais taip nebuvo.As kazkaip eidama i darba siryt masciau,kad cia tas kraujavimas padare.O kas tam turejo itakos,neisivaizduoju.Aspirinas?Bet ji daznai kam skiria.Gal tas antras atkrito ir pasieme pirma?
Atsakyti
doh.gif
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 11, 12:35)
nu tau siandien tik 10 DPI  mirksiukas.gif nesinervuok  4u.gif
nuleidau krauja ir laukiu atsakymo...  doh.gif



Kantrybės nėr, nes arba PMS arba dėl to, kad jau trečias rytas, mano zuikis kelias prieš 5 ryto. Užkerta košės, pažaidžia iki 6. 6-30. Ir nulūžta. O tada jau kiti šeiminykščiai pradeda keltis. Ir daugiau nepamiegu doh.gif O dieną ir jėgų nėr, nei kantrybės schmoll.gif Skaičiavau aš 11 DPI, nes ėmiau imtinai. Nuo vasario 1 iki vasario 11. Bet gal ir tavo tiesa, kad čia tik 10 d. susidaro. Galva neveikia doh.gif

Nekantraudami laukiam tavo skaičiukų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 11, 12:32)
bandyk darytis dar viena po poros dieneliu.Imk  4u.gif  4u.gif ir nenusimink


dėkui už gerą žodį blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 10, 17:37)
Na jeigu 6-7sav tai as kai vaziuosiu man bus tik 4,5sav gali dar nematyti sad.gif
  Beje kaip skaiciuojasi savaites jeigu isodina snaigutes,man vakar buvo 14dpi?

Skaičiuot reik nuo 1cd

QUOTE(Zubriuka @ 2011 02 11, 00:32)
Bet siandien stoga taaaip "rauna", nerandu kur pasideti... Kaip islaukti ta menesi iki savo keliones... Atrodo, kad laikas sustojes  unsure.gif

Puikiai suprantu, man irgi sunkiau buvo laukti iki pradžios nei prasidėjus doh.gif Dabar jau ramiai skaičiuoju dozes ir dienas cool.gif
Nežinau ką patarti - biškį padeda išsižliumbti arba sex hihihi.gif

QUOTE(Gvaizdė @ 2011 02 11, 11:22)
Vedėja "HCG, tai čia juk iš šlapimo, nėštumo testui". Aš vėlei sakau kad galima ir iš kraujo, tiesiog matyt čia jo nedaro. O jos žiūri į mane kaip į durnelę ir dar kažką komentuoja, apie nėšumo testus, prie ko čia kraujas.

Tai va, po to užsukau į vaistinę, pasiėmiau brangiausią  "tiksliausią" nėštumo testą ir parkeliavau namolio. O jis vaiduokliuko neparodė...Juostelė viena...Nusėdau....  verysad.gif man šiandien 11 DPI, pagal testą nėtumą rodo nuo 10 d. po ovuliacijos. Tai jau turėjo rodyt, jei yra ką rodyt...  verysad.gif

doh.gif Nu jau durnelės tai ne tas žodis fool.gif Reikia matyt užsirašyti tą "Chorioninis gonadotropinas" einant tyrimo unsure.gif

Laikykis, tikrai dar gali nerodyt, lauksim poryt su nauju testu 4u.gif

Viktoriuk, vakar kaip ir pirma puregon injekcija buvo tai manau gali traukti ir mane į sąrašiuką biggrin.gif
Atsakyti
As gavau pakartotinus HCG rezultatus - augame graziai wub.gif Treciadieni buvo 348, o siandiena 846, tai ir vilciu, kad abu uzsikabino, dar nelaidoju ax.gif Arba cia del to, kad labai daug miegojau sianakt, tai gerai ir paaugome biggrin.gif

Merginos, nevirusiuosiu kol kas, kol echo nepamate sirdeliu. Bet traukiuosi i skaitytoju ir ypatingai palaikytoju gretas. Sekmes dideliausios visoms 4u.gif
Atsakyti
Gvaizde, dar nenuleisk rankų wub.gif

Atiloja, laukiam tavo HCG skaičiukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 11, 12:35)
nuleidau krauja ir laukiu atsakymo...  doh.gif


Nu laukiu nesulaukiu dar vienos nestuke.gif bigsmile.gif Apie kelinta tie atsakymai?

QUOTE(Pireja @ 2011 02 11, 13:33)
As gavau pakartotinus HCG rezultatus - augame graziai  wub.gif Treciadieni buvo 348, o siandiena 846, tai ir vilciu, kad abu uzsikabino, dar nelaidoju  ax.gif Arba cia del to, kad labai daug miegojau sianakt, tai gerai ir paaugome  biggrin.gif

Merginos, nevirusiuosiu kol kas, kol echo nepamate sirdeliu. Bet traukiuosi i skaitytoju ir ypatingai palaikytoju gretas. Sekmes dideliausios visoms  4u.gif


Kaip faina wub.gif Dar karta sveikinu.. bigsmile.gif nestuke.gif Kada echo?

Gvaizde, gal dar ankstoka NT.. g.gif Kantriai laukiam toliau.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristuciuke: 11 vasario 2011 - 13:18
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 11, 13:15)
Kada echo?

Nezinau. Pirmadieni dar karta kartoti HCG doh.gif Pas mus, matyt, visas IVF'inukes po padidinamuoju stiklu pakisa biggrin.gif
Bet pirmadienis turetu buti paskutinis kartas.
Atsakyti