Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Kristuciuke, sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 10, 17:56)
Pireja,zinok netradau jokiu nauju pojuciu,siandien visai nieko nejauciu,tik kvapai erzina trupuciuka ir tiek smile.gif baisiai i darba nesinori lanbai tyngiu rytais keltis smile.gif

O pas mane visai nieko, visiskai unsure.gif Nu kaip ne nescia. Tik darbe beveik nuolat pilva maudzia, masina vaziuojant irgi. Del masinos tai dar galiu sedyne pasireguliuoti, bet kaip darbe pusiaugulom dirbti? O namie nieko, viskas aprimsta ir apetitas uzkyla biggrin.gif
Puikutte, parasyk, kad ir tu nieko nejauti, a? ax.gif
Man rytoj HCG pakartojimas.

QUOTE(senatve @ 2011 02 10, 19:08)
Kiek inesat mums,neapsisprendelems,vilties  wub.gif  wub.gif

Senatve wub.gif Nu kaip as taves laukiu, is pradziu cia, o po to pas nestukes. 4u.gif

QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 10, 20:31)
merginos kada mazdaug implantuojasi blasto  g.gif kazkaip galvoju kada pajusiu kazkoki maudima ar kazka,nes nieko nejauciu.

As pagal savo HCG pasiskaiciavau, kada man mazdaug implantavosi. Tai galiu pasakyti, kad irgi nieko nejauciau, ir jokiu tepliojimu nebuvo. Tik kelios dienos po to pradejo mausti pilva (o as maniau, kad tai cia ta implantacija). Su blasto gal po kokios paros ir implantuojasi? g.gif Bet implantacijos pozymiai tikrai ne pas visas buna.
Atsakyti
[quote=Pireja,2011 02 10, 19:16]
O pas mane visai nieko, visiskai unsure.gif Nu kaip ne nescia. Tik darbe beveik nuolat pilva maudzia, masina vaziuojant irgi. Del masinos tai dar galiu sedyne pasireguliuoti, bet kaip darbe pusiaugulom dirbti? O namie nieko, viskas aprimsta ir apetitas uzkyla biggrin.gif
Puikutte, parasyk, kad ir tu nieko nejauti, a? ax.gif
Man rytoj HCG pakartojimas.

Nu matai tas pilvo maudimas normalu sako g.gif o man nugara ir vsio daugiau nieko.Kada tau pas gyd??
Atsakyti
[quote=Pireja,2011 02 10, 21:16]
Puikutte, parasyk, kad ir tu nieko nejauti, a? ax.gif
[/quo

Nu nieko nejauciu schmoll.gif , pilvas gal atsikises truputi lotuliukas.gif ,kaip labai issiputes butu. Nei (.)(.) man skauda,gal spenelius truputi,nei vimdo.Nu tik siandien vakare su kvapais taip idomiai erzint pradejo g.gif
Atsakyti
Oi mergaites, skaitau skaitau geras naujienas ir dziaugiuosi be galo su tomis, kurioms pasiseke... 4u.gif 4u.gif
Bet siandien stoga taaaip "rauna", nerandu kur pasideti... Kaip islaukti ta menesi iki savo keliones... Atrodo, kad laikas sustojes unsure.gif
Atsakyti
Sveikinu visas pagaliau sulaukusias stebuklėlių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O man pirmadieni punkcija blush2.gif truputi bijau, bet kaip nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 02 11, 00:32)
Kaip islaukti ta menesi iki savo keliones... Atrodo, kad laikas sustojes  unsure.gif

žinok tik kai į priekį žiūri atrodo oi kaip ilgai laukti, o kai paskui pažiūrėsi atgal, tai atrodys visai greitai sulaukei 4u.gif bet dar taves laukia ilgiausios lėtai slenkančios 10d.,(po įsodinimo jos būna smile.gif ) kur galvoje sumaištis, mintys vien apie nėštumą, vaikelį ir tt. va tos 10d. turbūt visos paliūdys, kad yra pačios ilgiausios, reikalaujančios daug kantrybės ir gero nusiteikimo, va tada tai atrodo, kad lakas taaaaaip lėtai juda cool.gif jeigu viskas sėkmingai, tai prasideda kiti laukimo ir nerimo etapai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 10, 12:52)
penktadienis tau butu 10 DPI, juk tau isodino 1 diena veliau nei man smile.gif o man rytoj bus kaip tik 11 DPI, tai as ryt eisiu nuleidineti kraujuka  ax.gif bijau nerealiai  blush2.gif

Laukiu tavo didelių skaičiukų biggrin.gif

ir sveikinu visas naujas nestuke.gif
Atsakyti
aksom, nesijaudink, viskas bus gerai wub.gif mes su tavimo wub.gif

Registruojamės į parašiuką, toks vaizdas, kad jau kovą niekas nieko nebesidarys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aksom @ 2011 02 11, 07:52)
Sveikinu visas pagaliau sulaukusias stebuklėlių  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O man pirmadieni punkcija  blush2.gif  truputi bijau, bet kaip nors smile.gif



Nebijok, skaniai pamiegosi ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 10, 21:31)
merginos kada mazdaug implantuojasi blasto  g.gif kazkaip galvoju kada pajusiu kazkoki maudima ar kazka,nes nieko nejauciu.pirmas 2d skaudejo kiausides is po pasibuvimo tolete ir gimda tokia jautri buvo.o siandien viskas lyg ir praejo.tuscia,jokio pojucio schmoll.gif  toks vaizdas kad niekas nevyksta ten pas mane  doh.gif


Tu neieskok tu pojuciu as nieko nejauciau, lyg nieko nevyktu aisku truputi veliau krutine buvo labai jautri ir strenas skaudejo (kas ir isliko biggrin.gif ) ir viskas. Svarbiausia ramiai sau buti ir labai labai tiketi.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 11, 11:36)
Sveikos,
Tu neieskok tu pojuciu as nieko nejauciau, lyg nieko nevyktu aisku truputi veliau krutine buvo labai jautri ir strenas skaudejo (kas ir isliko  biggrin.gif ) ir viskas. Svarbiausia ramiai sau buti ir labai labai tiketi.. 4u.gif

labas rytas.na va pirma naktis kaip pradejo mausti pilva,visa nakti gurguliavo,kazkas vyko.dar kas keisciausia sutrauke viena rankos pirsta.kai judinu skauda.mistika kazkokia rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(puikutte @ 2011 02 11, 11:16)
Nebijok, skaniai pamiegosi ir viskas bus  thumbup.gif

nu ne visos jau skaniai ir miega biggrin.gif man niekas nedave miegot,tik dave doze traleliuskiu biggrin.gif vyrui sakau geriau nei alkoholis veikia smile.gif
Atsakyti