Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Dar karta aciu visoms uz sveikinimus ir palinkejimus.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 17:13)
Dar karta aciu visoms uz sveikinimus ir palinkejimus.. wub.gif


Sveikinimai ir nuo manes, pamenu kaip ir as pernai degiau is dziaugsmo po hcg rezultatų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 16:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif

ogo! bigsmile.gif sveikinimai! tikrai ne vienas isitaise. mano su dviem 14 dpi buvo apie 800 smile.gif labiau linkiu dvieju stipriu 4u.gif

QUOTE(Sella @ 2011 02 10, 16:46)
Dėl šaldymo norėjau paklausti.Mes turim tris snaigutes, kažin kokios yra  nestuke.gif  su trimis snaigutėmis?Ar atsišaldo visos? g.gif  kažin koks procentas?

Sella - paprastai snaigutes ir saldo "porcijomis" po 3-4 - tokiomis porcijomis jas ir atsildo. atsilimo % labai priklauso nuo ju kokybes. mums is 4 atsilo visos, gerai dalinosi 3, kurias ir isodino. prigijo 2 wub.gif idomu, kaip bus su likusiom 4..
kaip sako gydytojai, saldo tik labai kokybiskus. bet garantijos del ju atsilimo niekas neduoda, deja..
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 17:13)
Dar karta aciu visoms uz sveikinimus ir palinkejimus.. wub.gif

sveikinimai didziausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif lengvo nesiojimo...kaip smagiai nuteikia sie parsideje metai kiek daug leliuku bus thumbup.gif nuostabu.... tai gi triusio metai tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirza @ 2011 02 10, 17:23)
Sella - paprastai snaigutes ir saldo "porcijomis" po 3-4 - tokiomis porcijomis jas ir atsildo. atsilimo % labai priklauso nuo ju kokybes. mums is 4 atsilo visos, gerai dalinosi 3, kurias ir isodino. prigijo 2  wub.gif idomu, kaip bus su likusiom 4..
kaip sako gydytojai, saldo tik labai kokybiskus. bet garantijos del ju atsilimo niekas neduoda, deja..


Viskas aišku 4u.gif ačiū už atsakymą. smile.gif
Atsakyti
Merginos,dar kart paklausiu ax.gif Kiek laiko galioja pradarytas saltai laikomas gonalis?Sako anotacijoj parasyta 28 dienos,is cia esanciu forumieciu girdejau ,kad 3 menesius-tai kaip yra is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 17:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif arba vienas stipruolis mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 16:50)
Merginos,dar kart paklausiu  ax.gif Kiek laiko galioja pradarytas saltai laikomas gonalis?Sako anotacijoj parasyta 28 dienos,is cia esanciu forumieciu girdejau ,kad 3 menesius-tai kaip yra is tikruju?

As kiek zinau,tai menesi jis yra toks kaio reikia,o paskui jo stiprumas kazkiek ima mazeti ir reikia didesnem dozem leisti,bet naudoti galima. Paklausk Regatos,nes ji pirkosi is mergaiciu likucius,tik nezinau kokio senumo 4u.gif
Atsakyti
Katik darbe prisijungiau.. Kristuciuke,sveikinimai VALIO VALIO WHOO HOOOO!!!!!!!! Lengvo nesiojimo tau,trinuku mamyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Vajei, Kristuciuke, kokie skaiciai biggrin.gif Cia turbut daugiau nei du... ax.gif
Atsakyti
[quote=bum,2011 02 10, 10:49]
6-7 sav


Na jeigu 6-7sav tai as kai vaziuosiu man bus tik 4,5sav gali dar nematyti sad.gif
Beje kaip skaiciuojasi savaites jeigu isodina snaigutes,man vakar buvo 14dpi?
Atsakyti
Kristuciuke, va čia tai skaičiai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti