Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 15:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif

super thumbup.gif , nuostabu thumbup.gif sveikinu dar kartelį wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 10 vasario 2011 - 15:25
Kristuciuke, nu ketvirtadieni gero pasimatymo tau! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 10 vasario 2011 - 15:21
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 15:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif



sveikinu thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus.. aciuks.gif Tikiuosi, kad ir toliau viskas klostysis gerai.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 16:26)
Aciu visoms uz sveikinimus.. aciuks.gif Tikiuosi, kad ir toliau viskas klostysis gerai.. wub.gif

clap.gif sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 15:44)
Beta,na ir ko gi pykti?Jei salde,matyt mate reikala.Butu mate,kad kitaip-nebutu salde.


Dėl šaldymo norėjau paklausti.Mes turim tris snaigutes, kažin kokios yra nestuke.gif su trimis snaigutėmis?Ar atsišaldo visos? g.gif kažin koks procentas?
Atsakyti
Kristuciuke wub.gif sveikinu, turbut, kad tikrai bus ne vienas stipruoliukas isitaises pas mamyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 16:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif



Panasumo yra, nes man 18DPI buvo 1554..ir dvynukai auga pilvelyje wub.gif

Tau dideliausi sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti

Kristuciuke wub.gif sveikinimai dideliausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 15:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif

Sveikinu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Mai-ja @ 2011 02 09, 22:44)
Tikrai abejoju,kad kas nors gali atitraukti tavo mintis nuo svarbiausio gyvenime ivikio  tongue.gif juk pas tave ten du zirniukai pilvelyje duksta,tik nesinervink viskas bus gerai nes zinau,kad tas seneliukas tikrai ne viena leliuka yra itaises biggrin.gif
O as jau ieskausi i koki sporto kluba ilisti ,eisiu pasizumbinti truputuka lotuliukas.gif

tikiuosi ir man itaisis tongue.gif smile.gif juokingai skamba...saunuole kad kazka darai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 15:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif

Va,cia tai skaiciukai bigsmile.gif Sikart privalo viskas buti tik gerai wub.gif
Atsakyti