Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Beta1 @ 2011 02 10, 15:34)
Aciu uz palaikyma  mirksiukas.gif


aš netaikiau tau tiesiogiai, tieiog konstatuoja faktą ir tiek, liūdną ir žiaurų faktą. Ką tik kalbėjo bernardinų apžvalginininkas per radiją, tokias nesamones pezėjo per radiją apie pagalbinį apvaisininimą, per LRT, na graudu ir pikta, kai IVF vienintelė viltis, o jis kalba, kad reikia ieškoti priežaščių nevaisingumo, o ne remti nevaisingas šeimas ir pan., pikta, labai.

O beje, kokioje čia Lt klinikoje blastas šaldė g.gif , mano deja IŠMETĖ dvi puikios kokybės (čia prieš 3 metus) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 10 vasario 2011 - 14:41
Beta,na ir ko gi pykti?Jei salde,matyt mate reikala.Butu mate,kad kitaip-nebutu salde.
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 02 10, 15:38)
aš netaikiau tau tiesiogiai, tieiog konstatuoja faktą ir tiek, liūdną ir žiaurų faktą. Ką tik kalbėjo bernardinų apžvalginininkas per radiją, tokias nesamones pezėjo per radiją apie pagalbinį apvaisininimą, per LRT, na graudu ir pikta, kai IVF vienintelė viltis, o jis kalba, kad reikia ieškoti priežaščių nevaisingumo, o ne remti nevaisingas šeimas ir pan., pikta, labai.

O beje, kokioje čia Lt klinikoje blastas šaldė g.gif , mano deja IŠMETĖ dvi puikios kokybės (čia prieš 3 metus) verysad.gif


VK klinikoj.Mane itikino, kad atsilimo ir prigijimo procentas yra tas pats kaip ir paprastu saldytu......Salde vos pries 3 menesius.Matyt ateina laikas paklausyt protingu patarimu ir maziau internete lindet, pabandysiu geriau pasiimti gera knyga ir nusiteikti geriems dalykams.

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 02 10, 14:38)
Ką tik kalbėjo bernardinų apžvalginininkas per radiją, tokias nesamones

Ka jis tia kalba, juk jam IVF'o nereikes daryti, ty kom jam pergyvent. Kompensuotu irgi ne jis laugh.gif

Pas mus sia savaite per visas zinias pranesinejo apie viena IVF'o pagalba gimusi berniuka. Jis ne tik IVF'inukas, bet dar ir "genetiskai pakoreguotas", ar kaip cia graziau pasakyti... Jo du broliai serga genetinemis ligomis, ir tikimasi, kad tas treciasis pades isgyventi pirmiesiems dviems. Tai reikalui vadovavusio gydytojo irgi buvo paklausta, ka jis gali pasakyti tokiu proceduru priesininkams. Tai tas gydytojas trumpai aiskiai ir pasake: "Tai tie priesai neteisingai reikala mato". 4u.gif Ir viskas, daugiau jokiu komentaru.
Beje, berniukas gime musulmonu seimoje.
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 10, 13:59)
Embrions klinikoje LV blastocistų nešaldo, šaldo tik 2-3d. embrioniukus, man jie aiškino, kad Blasto šaldymas pas juos nepasiteisino, mažai atšildavo, mažas rezultatyvumas buvo, tai ir nebešaldo, o su 2-3d. snaigutėm, puikūs rezultatai
bet kaip gaila, kai blasto išmesti turi, jeigu būna daugiau nei galima įsodinti  unsure.gif

tikrai,kad gaila.as buvau garantuotakad manuosius likusius 6 uzsaldys,nes buvo geros kokybes.kazkaip paskutine diena viskas pasikeite.vyras sako gerai kad iprasem,kad duotu du,nes kitaip dar didesnis abydnumas butu buves nei dabar.kita karta jau zinosiu,kad reikia prasyti,kad detu keliu idenu embrioniukus,o likusius stipruolius saldytu,nes kitaip nieko nebus.
Atsakyti
embrions klinikoj sakė toks būna kartais variantas, jeigu daug labai gerų embrionų, tai dalį užšaldo, o kitus augina iki blasto, ir jei užauga iki blasto deda blasto, o tie lieka užšaldyti, nepaklausiau kas būna jeigu neužauga iki blasto, ar iškarto atšildo, ir deda atšildytus ar reikia laukti kito ciklo
man atrodo šitas variantas visai neblogas 4u.gif
Atsakyti
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kristuciuke
Nu kaip smagu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 14:10)
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif



Oho,kokie liuksusiniai skaiciukai thumbup.gif Sveikinu!
Atsakyti
[quote=Kristuciuke,2011 02 10, 16:10]
Na ka mergaites, man siandien 12 DPI o HCG - 716.. bigsmile.gif wub.gif Gydytoja nuteike jau apie dvynukus.. lotuliukas.gif
[/quote kaip faina biggrin.gif labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif bet ir geras menesiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 02 10, 16:16)
Kristuciuke
Nu kaip smagu  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Gyd. sako kad gali buti ir trys tai ketvirtadieni ateinanti eisiu jau skaiciuoti kiek ten ju.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 10, 16:07)
embrions klinikoj sakė toks būna kartais variantas, jeigu daug labai gerų embrionų, tai dalį užšaldo, o kitus augina iki blasto, ir jei užauga iki blasto deda blasto, o tie lieka užšaldyti, nepaklausiau kas būna jeigu neužauga iki blasto, ar iškarto atšildo, ir deda atšildytus ar reikia laukti kito ciklo
man atrodo šitas variantas visai neblogas  4u.gif


Man taikė šį variantą Lt, visos augintos daaugo iki blastų doh.gif
Atsakyti