Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Embrions klinikoje LV blastocistų nešaldo, šaldo tik 2-3d. embrioniukus, man jie aiškino, kad Blasto šaldymas pas juos nepasiteisino, mažai atšildavo, mažas rezultatyvumas buvo, tai ir nebešaldo, o su 2-3d. snaigutėm, puikūs rezultatai
bet kaip gaila, kai blasto išmesti turi, jeigu būna daugiau nei galima įsodinti unsure.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujoms nestuke.gif Sekmes nesiojant savo mazuliukus wub.gif Saugokit save 4u.gif
Reginukas.u.k. man 6 savaiciu dar neplake sirdutes, o jau buvau paskui kai buvo 7 savaites ir 1 diena tai jau plake abi sirdutes wub.gif
Beje, mano HCG 10 DPI buvo 204 ax.gif Jau nuo tos dienos tikejau, kad pas mane du, taip ir buvo.
Na ir virusuoju, kad visoms tik greiciau pasisektu nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2011 02 10, 13:20)
Beje, mano HCG 10 DPI buvo 204  ax.gif Jau nuo tos dienos tikejau, kad pas mane du, taip ir buvo.

Wow, sveikinu bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 10, 13:59)
Embrions klinikoje LV blastocistų nešaldo, šaldo tik 2-3d. embrioniukus, man jie aiškino, kad Blasto šaldymas pas juos nepasiteisino, mažai atšildavo, mažas rezultatyvumas buvo, tai ir nebešaldo, o su 2-3d. snaigutėm, puikūs rezultatai
bet kaip gaila, kai blasto išmesti turi, jeigu būna daugiau nei galima įsodinti  unsure.gif


Keista, o kodel man siule ? Dabar kaip tik dvi saldytos blastos manes laukia po poros savaiciu unsure.gif Man jau baisu pasiskaicius tokiu teoriju..... verysad.gif
Einu geriau paskaitysiu knyga apie pozityvu mastyma ir tikiuosi jus nustebinti neilgai trukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2011 02 10, 14:20)
Na ir virusuoju, kad visoms tik greiciau pasisektu  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif

jamu jamu ta virusiuka - dviguba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 10, 13:59)
Keista, o kodel man siule ? Dabar kaip tik dvi saldytos blastos manes laukia po poros savaiciu  unsure.gif  Man jau baisu pasiskaicius tokiu teoriju.....  verysad.gif 
Einu geriau paskaitysiu knyga apie pozityvu mastyma ir tikiuosi jus nustebinti neilgai trukus  mirksiukas.gif

jei neklystu tu ne embrions, tai kitur kiek kitaip, pas juos tik nepasiteisino, gal kokias terpes netinkamas naudojo, kitur kiek žinau šaldo ir viskas puiku
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 10, 12:59)
Keista, o kodel man siule ? Dabar kaip tik dvi saldytos blastos manes laukia po poros savaiciu  unsure.gif  Man jau baisu pasiskaicius tokiu teoriju.....  verysad.gif 
Einu geriau paskaitysiu knyga apie pozityvu mastyma ir tikiuosi jus nustebinti neilgai trukus  mirksiukas.gif



Nesuprasi cia,reiktu gal paklaust gydytojo prie progos?
Pas mus klinikoj vienai merginai 3 uzsalde,kitai 7 sunaikino nors buvo auksciausios kokybes,man taip pat nesiule saldyti-tipo jei noriu galiu uz tai moketi,bet atsilimas su blastom nekoks.
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 10, 15:05)
jei neklystu tu ne embrions, tai kitur kiek kitaip, pas juos tik nepasiteisino, gal kokias terpes netinkamas naudojo, kitur kiek žinau šaldo ir viskas puiku


Lt kiek seku dar negirdėjau sėkmingai atšilusių IR PRIGIJUSIŲ blastų, snaigučių taip, bet šaldytų blastų Lt atšilimas ir blogas, deja verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 10 vasario 2011 - 14:23
Mano embrioniukus turejo laikyti 6 dienas, ir po to saldyti. Tai cia jau blastos skaitosi? Nes man dar pries IVF'a sake, kad jei bus ka saldyti - saldys, bet sios paslaugos negali pasiulyti visiems (del "medziagu", vietos trukumo?).
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 10, 15:24)
Mano embrioniukus turejo laikyti 6 dienas, ir po to saldyti. Tai cia jau blastos skaitosi? Nes man dar pries IVF'a sake, kad jei bus ka saldyti - saldys, bet sios paslaugos negali pasiulyti visiems (del "medziagu", vietos trukumo?).


tAIP JAU BLASTOS, bet tu juks ne Lt, ten gal terpė geresnė šaldymo blastų ir praktika kitokia, t.y. šaldymo patirtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 10 vasario 2011 - 14:33
Buciau zinojus,kad taip tikriausiai nebuciau auginus iki 5.kazkaip dabar gaila anu dvieju pasidare...
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 02 10, 15:15)
Lt kiek seku dar negirdėjau sėkmingai atšilusių IR PRIGIJUSIŲ blastų, snaigučių taip, bet šaldytų blastų Lt atšilimas ir blogas, deja verysad.gif


Aciu uz palaikyma mirksiukas.gif
Atsakyti