Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(Gvaizdė @ 2011 02 10, 10:55)
Kažkaip man vėlai paskyrė darytis HCG, 14DPI ? Čia gal dėl to kad 14-ta diena yra pirmadienis,o jei savaitgalį atmetus, tai penktadienis išeitų 11 DPI ir gydytojai pasirodė per anksti? Juk skaičiukai tikrai turėtų rodyti užkibo ar ne... Įsodino 3 dienų žirniukus. Testų nesinori gadinti, bijau ką rodys. Geriau jau HCG skaičiukai- čia tai juodu ant balto pasako kas kaip. O gal neiškęsti ir penktadienį nueit pasidaryt HCG?

penktadienis tau butu 10 DPI, juk tau isodino 1 diena veliau nei man smile.gif o man rytoj bus kaip tik 11 DPI, tai as ryt eisiu nuleidineti kraujuka ax.gif bijau nerealiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 02 09, 21:42)
Pireja, reginiuk, Kristuciuke labai dėl Jūsų džiaugiuosi, laikykit ir nepalesikit savo mažulių  wub.gif  wub.gif  wub.gif
gal dar yra viltis, gal tik vienas nustojo augti...  g.gif man visus kartus kiek buvo užkibę ir neatsilaikydavo, krisdavo hcg žaibiškai, per kelias dienas iki 1, nors buvo ir 200 pasiekę
stiprybės Tau
gal kuri turi Estrofemo 2mg. bent tris likusias tabletukes, matau, kad pritruks
vilniuje, parašykit až  4u.gif
ačiū  wub.gif



Man letai krisdavo tik su negimdiniais.Dabar,aisku,skaiciai per mazi,kad ka pamatyt,bet negi vel negimdinis?Mane is kart apie tai pradejo gydytoja klausinet,jai pasirode panasu i tai.Pirmadieni kartoti tyrimus reiks,o po to lauksiu susitikimo,kad pasakytu savo nuomone.

Viktoriuk,palauksiu kol skaiciukai nusiris iki 0,tada jau pradesiu zygius del imuniniu,nors nelabai tikiu,kad jie kazka baisaus ras.Nei vienas is gydytoju pas kuriuos esu buvus nemano,kad su imunine prastai.Zinau,vieni supratimo neturi,kiti siaip ignoruoja tuos faktus.Tiesiog kiek esu pati skaicius,tai esant stipriems imun.sutrikimams dazniausiai ir kiti tyrimai nelabai kokie buna.Na paziuresim,tiesiog uzdesiu pliusiuka ir busiu rami.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 11:59)
Man letai krisdavo tik su negimdiniais.Dabar,aisku,skaiciai per mazi,kad ka pamatyt,bet negi vel negimdinis?Mane is kart apie tai pradejo gydytoja klausinet,jai pasirode panasu i tai.Pirmadieni kartoti tyrimus reiks,o po to lauksiu susitikimo,kad pasakytu savo nuomone.

Viktoriuk,palauksiu kol skaiciukai nusiris iki 0,tada jau pradesiu zygius del imuniniu,nors nelabai tikiu,kad jie kazka baisaus ras.Nei vienas is gydytoju pas kuriuos esu buvus nemano,kad su imunine prastai.Zinau,vieni supratimo neturi,kiti siaip ignoruoja tuos faktus.Tiesiog kiek esu pati skaicius,tai esant stipriems imun.sutrikimams dazniausiai ir kiti tyrimai nelabai kokie buna.Na paziuresim,tiesiog uzdesiu pliusiuka ir busiu rami.

O negali buti beda del to kraujavimo isodinant? gal ne ten nuplove embrioniukus?
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 10, 11:09)
O negali buti beda del to kraujavimo isodinant? gal ne ten nuplove embrioniukus?



Man punktuojant kraujavimas buvo,ne sodinant.Nors maza ka gali zinot,tiek,kad per tas 5 dienas jokio tepliojimo nebuvo,tai gal ir sustojes buvo kraujas.
Dar viena minti rezgu,kad del aspirino tas smarkesnis kraujavimas buvo,gal jis ir padare ka kleckiukams?Juk penktadieninis hcg pagal dienas labai normalus buvo,man tas implantacinis patepliojimas neduoda ramybes.Gal del aspirino jis ir susmarkejo?
Atsakyti
Pas mane kazkas cia neaisku - kai guliu skauda pilva kai vaikstau ne.. unsure.gif Kaip letai slenka laikas iki tos 15 val.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 11:59)


O tau su skydliaukes hormonais viskas normose?Nes man po IUI stimuliaciju sugrybavo skydliauke,net neitariau,pati ant "durniaus" pasidariau tyrimus ir ka TTH pakiles
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 12:13)
Man punktuojant kraujavimas buvo,ne sodinant.Nors maza ka gali zinot,tiek,kad per tas 5 dienas jokio tepliojimo nebuvo,tai gal ir sustojes buvo kraujas.
Dar viena minti rezgu,kad del aspirino tas smarkesnis kraujavimas buvo,gal jis ir padare ka kleckiukams?Juk penktadieninis hcg pagal dienas labai normalus buvo,man tas implantacinis patepliojimas neduoda ramybes.Gal del aspirino jis ir susmarkejo?

Gal..
O dar minejai,kad bandysi prasyti kompensacinio dar vieno IVF,nes jie visai neatsizvelge i tai,kad tu prasei steriodu del tavo ilgos patirties. Ar as kazka pripainiojau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 10, 11:18)
Gal..
O dar minejai,kad bandysi prasyti kompensacinio dar vieno IVF,nes jie visai neatsizvelge i tai,kad tu prasei steriodu del tavo ilgos patirties. Ar as kazka pripainiojau? ax.gif



Turiu tokia minti,bet cia ta galiu daryti veliau per ta vizita,kai jie duos isvadas.
Jei jie pasakys,kad galejo buti imunine tai bus rimtas kabliukas man to ivf prasyti,jei ne,tai nelabai ka ir padarysi.Reikes rimciau pasidometi kokios galimybes.Kas durniausia ir saldytu nebera,tai bent tuos issityrus pilnai imunine galima butu deti.
Tik nelabai suprantu,kodel man prg paliko,kazkokia nelogika.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 13:21)
Turiu tokia minti,bet cia ta galiu daryti veliau per ta vizita,kai jie duos isvadas.
Jei jie pasakys,kad galejo buti imunine tai bus rimtas kabliukas man to ivf prasyti,jei ne,tai nelabai ka ir padarysi.Reikes rimciau pasidometi kokios galimybes.Kas durniausia ir saldytu nebera,tai bent tuos issityrus pilnai imunine galima butu deti.
Tik nelabai suprantu,kodel man prg paliko,kazkokia nelogika.

laikykis console.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 12:21)
Turiu tokia minti,bet cia ta galiu daryti veliau per ta vizita,kai jie duos isvadas.
Jei jie pasakys,kad galejo buti imunine tai bus rimtas kabliukas man to ivf prasyti,jei ne,tai nelabai ka ir padarysi.Reikes rimciau pasidometi kokios galimybes.Kas durniausia ir saldytu nebera,tai bent tuos issityrus pilnai imunine galima butu deti.
Tik nelabai suprantu,kodel man prg paliko,kazkokia nelogika.

Gal dar karta pasiskambink i klinika,nes tikrai idomiai su prg.
O delsaldymo,tai man kazkoks nemalonus itarimas,kad jiems labiau apsimoka,kad zmones pilnus IVF darytu,tai ir nesaldo ax.gif Nes ziuriu snaigutes puikiai prigyja,bent sitam skyrelyje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 10 vasario 2011 - 12:38
Merginos,per kiek laiko reikia suvartoti atidaryta ir saltai laikyta gonali?
Papildyta:
QUOTE(*Gaja* @ 2011 02 10, 11:38)
Gal dar karta pasiskambink i klinika,nes tikrai idomiai su prg.
O delsaldymo,tai man kazkoks nemalonus itarimas,kad jiems labiau apsimoka,kad zmones pilnus IVF darytu,tai ir nesaldo ax.gif Nes ziuriu snaigutes puikiai prigyja,bent sitam skyrelyje ax.gif



Gali buti,vis del to ir kaina skiriasi-kur saldyti 1050 svaru isodinimas,kur su svieziais nuo 4000 vien tik procedura,plius vaistais plius dar tikriausiai ir skanai,konsultacijos.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 10, 11:23)
Aciu,tikiu ir labai laukiu smile.gif O keliu savaiciu jau sirdeles randa? internete raso 5?

6-7 sav

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 10, 11:59)
Man letai krisdavo tik su negimdiniais.Dabar,aisku,skaiciai per mazi,kad ka pamatyt,bet negi vel negimdinis?Mane is kart apie tai pradejo gydytoja klausinet,jai pasirode panasu i tai.Pirmadieni kartoti tyrimus reiks,o po to lauksiu susitikimo,kad pasakytu savo nuomone.

Ale tikrai gal dėl tų kiaušintakių, bet dabar ir nepatikrinsi kai tokie skaičiukai maži kur ten bandė kabintis unsure.gif
Atsakyti