Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

As kazkur skaiciau, kad vidutinis embrioniuku (ne folikulu) skaicius per 1 IVF yra 7.

Sunku netryznioti, kai ilgai lauki, kai vilti palaikai vaistais ir proceduromis. Vat cia yra pati neigiamiausia IVF'o dalis, kazin ar kuri is musu is tiesu gali dziaugtis nestumu. Is pradziu pergyvename, ar skaiciai gerai auga, ka skanas parodys, ar papildomas skanas neatras "defektu" ir t.t. ir pan. Ka darysi, kad toks musu kelias, belieka pasidziaugti, kad nestumas netrunka visa gyvenima biggrin.gif

Man per 3-is is 4 IUI per inseminacija kraujavo, o va per IVF'a - nei laso g.gif Ir man per IUI visuomet perspedavo, kad gali buti kraujo lasas kitas. Matyt, matydavo kakleli zaizdele ar kazka panasaus.

Keberiokst... Labai labai stipriai tave apkabinu. Man is tiesu labai gaila... Tik tu nenuleisk ranku. Buna, zmones pastoja po 10-ies ar net daugiau metu. Gydytojai daznai kartais tokius stebuklus aiskina stipriu organizmo sukretimu (po artimo netekties, islosus milijona biggrin.gif ). Matyt, organizme rugsciu pusiausvyra pasikeicia doh.gif As turiu drauge, kuri pasigimde 2 berniukus, o po to seke net 6-i persileidimai. Galiausiai gime dvi grazuoles dukrytes. Vyras tas pats (visi vaikai panasus i vyra smile.gif ), o kodel taip, niekas ir negalejo pasakyti.
Tai as turbut tau ir palinkesiu to stebuklo wub.gif Kad be jokiu vaistu, jokiu proceduru, laimingai ir iki finiso 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 09 vasario 2011 - 22:23
Pireja, reginiuk, Kristuciuke labai dėl Jūsų džiaugiuosi, laikykit ir nepalesikit savo mažulių wub.gif wub.gif wub.gif



QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 09, 20:37)
Tik nesuprantu kokio velnio prg nesake sustoti vartoti.

gal dar yra viltis, gal tik vienas nustojo augti... g.gif man visus kartus kiek buvo užkibę ir neatsilaikydavo, krisdavo hcg žaibiškai, per kelias dienas iki 1, nors buvo ir 200 pasiekę
stiprybės Tau



gal kuri turi Estrofemo 2mg. bent tris likusias tabletukes, matau, kad pritruks
vilniuje, parašykit až 4u.gif
ačiū wub.gif
Atsakyti
Kažkaip man vėlai paskyrė darytis HCG, 14DPI ? Čia gal dėl to kad 14-ta diena yra pirmadienis,o jei savaitgalį atmetus, tai penktadienis išeitų 11 DPI ir gydytojai pasirodė per anksti? Juk skaičiukai tikrai turėtų rodyti užkibo ar ne... Įsodino 3 dienų žirniukus. Testų nesinori gadinti, bijau ką rodys. Geriau jau HCG skaičiukai- čia tai juodu ant balto pasako kas kaip. O gal neiškęsti ir penktadienį nueit pasidaryt HCG?
Didžiausi sveikinimai Reginukui.uk, Kristutei ir Pirėjai, sparčiai apvalėkit nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 14:07)
Pas mane 348  wub.gif

Sveikinimai wub.gif Pagal ką tu nusprendei, kad pas tave tik vienas? g.gif

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 09, 14:14)
O va man nesutiko kraujuko nuleisti,sake ju testai labai jautrus ir pas mane viskas gerai smile.gif

wub.gif thumbup.gif Super wub.gif

QUOTE(jolantulia @ 2011 02 09, 16:56)
Pas mus si procedura labai lengva  blink.gif , ikisa kateteri ir suleidzia embrioncikus vidun, jokio skausmo.... nereikia buti net su pilna pusle.
As skaiciau, kad kai kurioms net kraujo kazkiek nubega, idomu kodel?
Ar cia nuo gimdos kaklelio priklauso, ar nuo sodinimo technikos skirtingose klinikose?

Man visus 8 kartus buvo griežtai pasakyta būti su pilna pūsle ax.gif Ir beveik visur, kiek teko girdėti, prašo, kad pūslė būtų pilna ax.gif

Įsodinimas labai svarbi IVF dalis, esu skaičius, kad kraujas per įsodinimą yra absolute no-no, nes tokiu atveju gali išplauti tik įsodintus embrionus lauk ax.gif

QUOTE(Gvaizdė @ 2011 02 10, 07:55)
Kažkaip man vėlai paskyrė darytis HCG, 14DPI ?

Pas mus visada skiria 14 DPĮ, gali bet nebandyt anksčiau prašyt biggrin.gif Ramaus laukimo wub.gif

Kristuciuke, laukiam HCG šiandien wub.gif

Keberiokst, manau, kad gal jau ir tu šnekėk su tom klinikom, kur su Beer klinika dirba verysad.gif Kažkaip negerai ten pas tave viskas gaunas verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na kraujukas HCG jau priduotas atsakymai apie 15 val.. Biski bijau.. unsure.gif

Sianakt buvo labai blogai labai skaudejo strenas ir pilva, jau maniau pramus mmm unsure.gif Atrodo raumenys ir gimda susitraukinejo, kaip bijau kad toki bajeriai neisstumtu mano maziuko (-u).. blink.gif Gal zinote ar magnis padeda to raumenu traukinejimosi isvengti?
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 10:18)
Na kraujukas HCG jau priduotas atsakymai apie 15 val.. Biski bijau.. unsure.gif

Gal zinote ar magnis padeda to raumenu traukinejimosi isvengti?

man magnis nepadėdavo gimdai, bet va žarnyne tai kažkas įvykdavo
poto kai visą parą gimda buvo kaip akmenukas susitraukusi tai viena čia dažnai minima gydytoja patarė išgerti valgomą šaukštą gero konjako kai tik pajausiu spazmus ir nežinau ar aš įtikėjau, bet man jis tikrai padėdavo
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(jolantulia @ 2011 02 09, 17:35)
As manau, jeigu turi galimybe save truputi palepinti, paimti atostogas ar gauti nedarbingumo lapeli, tai reik tuo pasinaudoti , juk viso sio proceso metu musu nervukai, pas ka daugiau, pas ka maziau, pakrike smile.gif

Tai jau tikrai, kaip tik dėl šito ir imu atostogų nes labai sunku susikaupti doh.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 09, 20:37)
Nepradziuginsiu-ats 17.
Penktadieni buvo 21,pirmadieni 19,o siandien 17.Kartoti pirmadieni.
Tik nesuprantu kokio velnio prg nesake sustoti vartoti.

verysad.gif console.gif Stiprybės 4u.gif

QUOTE(Damute* @ 2011 02 09, 20:54)
Taigi  klausimai visoms:
-Kelintą dieną skaičiuojant nuo stimuliacijos pradžios būna punkcija? Man ginius maždaug sakė, šiandien neperklausiau, o noriu pasiskaičiuot dėl laisvadienių darbe.

Sako kad maždaug tada kai ovuliacijos laikas būtų: 12-17d.
Pažėjau pas mane tokiu intervalu ir IUI maždaug išsidėstę, turbūt dabar irgi panašiai bus rolleyes.gif

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 09, 21:08)
Aciu visoms labai uz sveikinimus,bet dabar labai pergyvensiu 2sav iki scano,sunku kai nezinai savo skaiciuku,ir kazkodel niekas neziuri ar jie auga pas mane ar ne  g.gif

O tu svarbiausia tikėk kad auga pas tave viskas ir tikrai po 2 sav pamatysi jau širdeles, neliks abejonių wub.gif

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 10:18)
Na kraujukas HCG jau priduotas atsakymai apie 15 val.. Biski bijau.. unsure.gif

Laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 08:18)
Sveikos,

Na kraujukas HCG jau priduotas atsakymai apie 15 val.. Biski bijau.. unsure.gif

Sianakt buvo labai blogai labai skaudejo strenas ir pilva, jau maniau pramus mmm unsure.gif  Atrodo raumenys ir gimda susitraukinejo, kaip bijau kad toki bajeriai neisstumtu mano maziuko (-u).. blink.gif Gal zinote ar magnis padeda to raumenu traukinejimosi isvengti?


Jokiu stresu,viskas cia gerai man tas pats buvo,gyd sako tai normalu.Ir jokiu magniu ar dar ko,tik vitaminai nescioms o ten jau yra visko ko tau reikia.Laukiu dideliu skaiciuku smile.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 02 10, 09:13)
Sveikos,

Tai jau tikrai, kaip tik dėl šito ir imu atostogų nes labai sunku susikaupti doh.gif
verysad.gif console.gif Stiprybės 4u.gif
Sako kad maždaug tada kai ovuliacijos laikas būtų: 12-17d.
Pažėjau pas mane tokiu intervalu ir IUI maždaug išsidėstę, turbūt dabar irgi panašiai bus rolleyes.gif
O tu svarbiausia tikėk kad auga pas tave viskas ir tikrai po 2 sav pamatysi jau širdeles, neliks abejonių wub.gif
Laukiam bigsmile.gif



Aciu,tikiu ir labai laukiu smile.gif O keliu savaiciu jau sirdeles randa? internete raso 5?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 10, 11:23)
O keliu savaiciu jau sirdeles randa? internete raso 5?

5 matosi nedaug kam,6 jau turėtų matytis
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 10, 11:23)
) O keliu savaiciu jau sirdeles randa? internete raso 5?


Man dabar jau 5sav., bet kai buvau apziurai tai dar nematem sirdutes,sake ateit po 10 dienu, tai tikiuosi jau pamatysim sirdele rolleyes.gif .O tau jeigu po 2 sav skanas tik,tai greiciausiai jau pamatys, nes jau bus 6 sav turbut
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 02 10, 10:13)
Sveikinimai wub.gif Pagal ką tu nusprendei, kad pas tave tik vienas? g.gif
wub.gif  thumbup.gif Super wub.gif
Man visus 8 kartus buvo griežtai pasakyta būti su pilna pūsle ax.gif Ir beveik visur, kiek teko girdėti, prašo, kad pūslė būtų pilna ax.gif

Na, dviem gal HCG mazokas, sakyciau. Nu matysim...
Man nereiketjo "tureti" pilnos pusles g.gif

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 02 10, 10:18)
Sianakt buvo labai blogai labai skaudejo strenas ir pilva, jau maniau pramus mmm unsure.gif  Atrodo raumenys ir gimda susitraukinejo, kaip bijau kad toki bajeriai neisstumtu mano maziuko (-u).. blink.gif Gal zinote ar magnis padeda to raumenu traukinejimosi isvengti?

Negerk kol kas nieko, cia vienas is nestumo pozymiu tongue.gif Ir man taip buvo (2 naktis is eiles), ir Reginiukui...
Reginiukas, gal koks pozymis papildomas atsirado? Pas mane vis dar nieko g.gif Bet uztat sprendziu dilema del rubu - sunkiai randu, kur isisprausti. Ar cia dar sukris viskas (sprendziant pagal apetita - neturetu rolleyes.gif ), ar jau dabar tik storesiu, ir pradeti ieskotis laisvesniu rubu...
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 10, 11:35)

Man nereiketjo "tureti" pilnos pusles  g.gif

Reginiukas, gal koks pozymis papildomas atsirado? Pas mane vis dar nieko  g.gif


man irgi su pilna pusle reikejo but, o del pozymiu pas mane iki siol ju nera doh.gif ,tik nakti wc ir drabuziu ieskojimas platesniu biggrin.gif
Atsakyti