Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Labas mergaites 4u.gif
Matau daug cia ivykiu kol as vemiau lotuliukas.gif
Reginiukas, trizne tu wub.gif Buckis nuo manes 4u.gif
Pireja, sveikinu sveikinu ir dar daug kartu sveikinu 4u.gif
Nezinau ar ka praleidau, bet jeigu ne visas paminejau, vis tiek sveikinu smile.gif
Keberiokst, nu, saulele, kaip tau.... ?

Atsakyti
QUOTE(Mai-ja @ 2011 02 09, 16:05)
dar tiksliai nezinau,ketinu pirma atsigauti,pailseti, noreciau vasara betgi liepa jie uzsidaro,gal rugpjuti iseis,tai gal ir atostogas pasiimciau,nes nenoriu labai issiduoti darbe  ax.gif
O man tas daktarelis irgi labai skaudziai isodino,labai jau atgrubnagis blink.gif
Man tas progesteronas istikruju tai labai nepatinka,nes po keliu dienu vartojimo man labai "ten" niezteti pradejo, tarsi kokia infekcija butu prasidejus,bet kai tik nustojau naudoti,tai iskart viskas susitvarke unsure.gif .Gal jis man netinka  g.gif
Na bet labai tikiuosi,kad tau si karta pasiseks bigsmile.gif


Ma-ja, tai gal mes vel kartu eisim mirksiukas.gif , mano sekantis IVF rugpjuti! biggrin.gif Mums sekantis kartas irgi turetu buti sekmingas 4u.gif
Pas mus si procedura labai lengva blink.gif , ikisa kateteri ir suleidzia embrioncikus vidun, jokio skausmo.... nereikia buti net su pilna pusle.
As skaiciau, kad kai kurioms net kraujo kazkiek nubega, idomu kodel?
Ar cia nuo gimdos kaklelio priklauso, ar nuo sodinimo technikos skirtingose klinikose?

O koki tu progesterona naudoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 09 vasario 2011 - 18:58
Nepradziuginsiu-ats 17.
Penktadieni buvo 21,pirmadieni 19,o siandien 17.Kartoti pirmadieni.
Tik nesuprantu kokio velnio prg nesake sustoti vartoti.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 09, 21:37)
Nepradziuginsiu-ats 17.
Penktadieni buvo 21,pirmadieni 19,o siandien 17.Kartoti pirmadieni.
Tik nesuprantu kokio velnio prg nesake sustoti vartoti.


Kazkokie X failai.. blink.gif Laikykis sirdele ir laukiam kas bus toliau... 4u.gif
Atsakyti
Pireja, reginiukas, Kristuciuke - dar kartą sveikinimai! 4u.gif
Graži nestuke.gif -kių trijulė, taip ir noris prisijungt ax.gif

Aš po apžiūros. Gleivinė 8,7. Ginius sako gera labai.
O su folikulais nesupratau. Lengvai pasimetus. Pamatė 3 deš.k., o kairėj pusėj nei kiaušidės, nei folikulų nematė niekaip, nu nesimatė visai.
Išrašė dar Gonalio ir plius Merionalio - pirmą kartą tokį. Po poros dienų vėl apžiūrai. Pergyvenu dabar, ar viskas gerai

Taigi klausimai visoms:
-koks yra normalus užaugintų folikulų skaičius IVF-ui? Kiek jūs turėjote?
-Kelintą dieną skaičiuojant nuo stimuliacijos pradžios būna punkcija? Man ginius maždaug sakė, šiandien neperklausiau, o noriu pasiskaičiuot dėl laisvadienių darbe.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 02 09, 16:47)
Labas mergaites  4u.gif
Matau daug cia ivykiu kol as vemiau  lotuliukas.gif
Reginiukas, trizne tu  wub.gif  Buckis nuo manes  4u.gif
Pireja, sveikinu sveikinu ir dar daug kartu sveikinu  4u.gif
Nezinau ar ka praleidau, bet jeigu ne visas paminejau, vis tiek sveikinu smile.gif
Keberiokst, nu, saulele, kaip tau.... ?


Aha trizne ir dar kokia wub.gif
Aciu visoms labai uz sveikinimus,bet dabar labai pergyvensiu 2sav iki scano,sunku kai nezinai savo skaiciuku,ir kazkodel niekas neziuri ar jie auga pas mane ar ne g.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 09, 18:37)
Nepradziuginsiu-ats 17.
Penktadieni buvo 21,pirmadieni 19,o siandien 17.Kartoti pirmadieni.
Tik nesuprantu kokio velnio prg nesake sustoti vartoti.


Nu nepergyvenk gal dar viskas gerai..ne taip greitai krenta skaiciukai g.gif Kazkokie x-failai su tavim vyksta.Laikykis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mai-ja @ 2011 02 09, 19:05)
dar tiksliai nezinau,ketinu pirma atsigauti,pailseti, noreciau vasara betgi liepa jie uzsidaro,gal rugpjuti iseis,tai gal ir atostogas pasiimciau,nes nenoriu labai issiduoti darbe  ax.gif
O man tas daktarelis irgi labai skaudziai isodino,labai jau atgrubnagis blink.gif
Man tas progesteronas istikruju tai labai nepatinka,nes po keliu dienu vartojimo man labai "ten" niezteti pradejo, tarsi kokia infekcija butu prasidejus,bet kai tik nustojau naudoti,tai iskart viskas susitvarke unsure.gif .Gal jis man netinka  g.gif
Na bet labai tikiuosi,kad tau si karta pasiseks bigsmile.gif

del progesterono tai man sesute sake kad kazkoki kita pradejo naudot nes nuo crinone dauguma turi nemoloniu pojuciu ir reakciju,bet man tai nieko tai as naudojuos crinone....o tam musu dartareliui jau ir metai nemazi tai matyt rankos atgrube nuo krapstinejimu tongue.gif smile.gif
o mes ziuresim kaip ten bus noriu tiket bet laikas parodys....vis bandau save ramint ir ka\kaip nusiteikt nestresavimui ko tik neprisigalvoju kad mintis sukciau kur kitur bet vis vien sugrysta i ta pacia padeti....kur ras koki mygtuka kad biskiuka smegenis antjungt bent 2 savaitem tongue.gif
o tau geru atostogu...pailsek,palepink save ir toliau i kova...mes vis vien pasieksim savo tik laiko klausimas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 02 09, 18:54)
Pireja, reginiukas, Kristuciuke - dar kartą sveikinimai!  4u.gif
Graži  nestuke.gif -kių trijulė, taip ir noris prisijungt  ax.gif

Aš po apžiūros.  Gleivinė 8,7. Ginius sako gera labai.
O su folikulais nesupratau. Lengvai pasimetus. Pamatė 3 deš.k., o kairėj pusėj nei kiaušidės, nei folikulų nematė niekaip, nu nesimatė visai.
Išrašė dar Gonalio ir plius Merionalio - pirmą kartą tokį. Po poros dienų vėl apžiūrai. Pergyvenu dabar, ar viskas gerai

Taigi  klausimai visoms:
-koks yra normalus užaugintų folikulų skaičius IVF-ui? Kiek jūs turėjote?
-Kelintą dieną skaičiuojant nuo stimuliacijos pradžios būna punkcija? Man ginius maždaug sakė, šiandien neperklausiau, o noriu pasiskaičiuot dėl laisvadienių darbe.



Gleivine gera,pas mane per paskutini scana buvo 8.4 o po to nebematavo..

Kas liecia filikulus tai net ir nezinau koks normalus kiekis,pas mane buvo 14,o cia manau priklauso nuo organizmo kaip reaguoja i vaistus.Cia yra buve mergaiciu kas atrodo 34 turejo blink.gif
Nuo stimuliacijos berods 2sav,bet irgi priklausomai kada tau punkcija darys,kaip augs folikulai.
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 02 09, 17:56)
Ma-ja, tai gal mes vel kartu eisim  mirksiukas.gif , mano sekantis IVF rugpjuti!  biggrin.gif Mums sekantis kartas irgi turetu buti sekmingas  4u.gif
Pas mus si procedura labai lengva  blink.gif , ikisa kateteri ir suleidzia embrioncikus vidun, jokio skausmo.... nereikia buti net su pilna pusle.
As skaiciau, kad kai kurioms net kraujo kazkiek nubega, idomu kodel?
Ar cia nuo gimdos kaklelio priklauso, ar nuo sodinimo technikos skirtingose klinikose?

O koki tu progesterona naudoji?

Zinoma,kad bus sekmingas !!!! tongue.gif
as irgi labai dziaugiuosi,kad nereikes punkcijos atlikti bigsmile.gif
Man paskyre Crinone


Merginos,labai del jusu dziaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 09, 20:12)
del progesterono tai man sesute sake kad kazkoki kita pradejo naudot nes nuo crinone dauguma turi nemoloniu pojuciu ir reakciju,bet man tai nieko tai as naudojuos crinone....o tam musu dartareliui jau ir metai nemazi tai matyt rankos atgrube nuo krapstinejimu tongue.gif  smile.gif
o mes ziuresim kaip ten bus noriu tiket bet laikas parodys....vis bandau save ramint ir ka\kaip nusiteikt nestresavimui ko tik neprisigalvoju kad mintis sukciau kur kitur bet vis vien sugrysta i ta pacia padeti....kur ras koki mygtuka kad biskiuka smegenis antjungt bent 2 savaitem tongue.gif
o tau geru atostogu...pailsek,palepink save ir toliau i kova...mes vis vien pasieksim savo tik laiko klausimas 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tikrai abejoju,kad kas nors gali atitraukti tavo mintis nuo svarbiausio gyvenime ivikio tongue.gif juk pas tave ten du zirniukai pilvelyje duksta,tik nesinervink viskas bus gerai nes zinau,kad tas seneliukas tikrai ne viena leliuka yra itaises biggrin.gif
O as jau ieskausi i koki sporto kluba ilisti ,eisiu pasizumbinti truputuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 09, 22:13)
Gleivine gera,pas mane per paskutini scana buvo 8.4 o po to nebematavo..

Kas liecia filikulus tai net ir nezinau koks normalus kiekis,pas mane buvo 14,o cia manau priklauso nuo organizmo kaip reaguoja i vaistus.Cia yra buve mergaiciu kas atrodo 34 turejo  blink.gif
Nuo stimuliacijos berods 2sav,bet irgi priklausomai kada tau punkcija darys,kaip augs folikulai.



Supratau, na jau žiūrėsim, kaip bus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 09, 18:37)
Nepradziuginsiu-ats 17.
Penktadieni buvo 21,pirmadieni 19,o siandien 17.Kartoti pirmadieni.
Tik nesuprantu kokio velnio prg nesake sustoti vartoti.


O NT ka rodo? Ar darei dar karta? Lauksim dabar pirmadienio smile.gif

QUOTE(Damute* @ 2011 02 09, 18:54)
Pireja, reginiukas, Kristuciuke - dar kartą sveikinimai!  4u.gif
Graži  nestuke.gif -kių trijulė, taip ir noris prisijungt  ax.gif

Aš po apžiūros.  Gleivinė 8,7. Ginius sako gera labai.
O su folikulais nesupratau. Lengvai pasimetus. Pamatė 3 deš.k., o kairėj pusėj nei kiaušidės, nei folikulų nematė niekaip, nu nesimatė visai.
Išrašė dar Gonalio ir plius Merionalio - pirmą kartą tokį. Po poros dienų vėl apžiūrai. Pergyvenu dabar, ar viskas gerai

Taigi  klausimai visoms:
-koks yra normalus užaugintų folikulų skaičius IVF-ui? Kiek jūs turėjote?
-Kelintą dieną skaičiuojant nuo stimuliacijos pradžios būna punkcija? Man ginius maždaug sakė, šiandien neperklausiau, o noriu pasiskaičiuot dėl laisvadienių darbe.


Pirma karta as turejau 12, antra karta 7 folikulus.
O punkcijos laikas priklauso nuo to, kaip ilgai folikulai auga. Tai pas mane pirma karta punkcija dare po 19 dienu nuo stimuliacijos pradzios, o antra karta, folikulai augo daug greiciau, tai po 14 dienu.

QUOTE(Mai-ja @ 2011 02 09, 19:21)
Zinoma,kad bus sekmingas !!!! tongue.gif
as irgi labai dziaugiuosi,kad nereikes punkcijos atlikti bigsmile.gif
Man paskyre Crinone
Merginos,labai del jusu dziaugiuosi thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


As neturiu snaiguciu, tai man si procesa vel reiks kartoti unsure.gif
O as naudojau Utrogest, skaiciau, kad tai naturalus progesteronas, gal jis tau labiau tiktu? smile.gif
Atsakyti