Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Man isodino sausio 26d. Tai net nezinau, turbut 14-15 d. skaitosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 16:54)
Man isodino sausio 26d. Tai net nezinau, turbut 14-15 d. skaitosi  g.gif

Tada tau dabar 14 dpi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 17:54)
Man isodino sausio 26d. Tai net nezinau, turbut 14-15 d. skaitosi  g.gif


Jo tada tau 14 DPI. Tada greiciausiai pas tave vienas stipruolis.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 02 09, 16:57)
Tada tau dabar 14 dpi  tongue.gif

O kiek pas tave buvo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 18:07)
Pas mane 348  wub.gif
Kartoti penktadieni  4u.gif Tai dar iki penktadienio cia pabusiu, o po tau jau eisiu, kur priklauso nestukems.


Pireja sveikinu tave! lb dziugu kai IUI (pamenu tave is tu namuciu) mergaitem pagaliau pasiseka! 4u.gif wub.gif
nepamenu kiek tau isodino, bet skaiciukas kaip 14dpo nemazas, gali but du, nes mano 12dpo buvo 290HCG laukiu dvynuku! wub.gif

Kristuciuke, Reginiukas jus taip pat mergaites su nestuke.gif wub.gif


Bum pagaliau sulaukiau tavo starto clap.gif kumstukai ne tik suspausti bet perspausti uz tave! seksiu db tave iki finiso mirksiukas.gif jamk special virusiuka! wub.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiny: 09 vasario 2011 - 17:22
QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 17:03)
O kiek pas tave buvo?  ax.gif


Pas mane 13dpi buvo 621, bet isitvirtino irgi tik vienas stipruolis
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 06:07)
Pas mane 348  wub.gif

O jej kaip dziaugiuosi!!!!!!!! clap.gif clap.gif
Didziausi sveikinimai!!!!!!! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 16:07)
Pas mane 348  wub.gif

Bum, tai ar atejo dienos?

Wow bigsmile.gif
Kad ir vienas, bet svarbu kad stiprus, sveikas ir pats mylimiausias wub.gif

Jo, naktį jau po visko parkeliavo durnelės hihihi.gif

QUOTE(Twiny @ 2011 02 09, 17:10)
jamk special virusiuka!  wub.gif  nestuke.gif  nestuke.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 09, 10:30)
Merginos, ar ėmėt jūs laisvų dienų IVF'ui, jei ėmėt tai kiek?


As nuo punkcijos iki 14 DPI gavau nedarbingumo lapeli, bet isejau dirbti pries savaite, todel, kad darbas tuo metu nebuvo labai aktyvus ir nemaciau reikalo namie sedeti smile.gif Girdejau, kad daugeliu atveju tuo metu gydytojai pataria gyvent iprasta gyvenima, tik saugotis stresiniu situaciju.
As manau, jeigu turi galimybe save truputi palepinti, paimti atostogas ar gauti nedarbingumo lapeli, tai reik tuo pasinaudoti , juk viso sio proceso metu musu nervukai, pas ka daugiau, pas ka maziau, pakrike smile.gif
Gero Tau starto ir sekmingos pabaigos 4u.gif

QUOTE(Pireja @ 2011 02 09, 14:07)
Pas mane 348  wub.gif
Kartoti penktadieni  4u.gif Tai dar iki penktadienio cia pabusiu, o po tau jau eisiu, kur priklauso nestukems.

Pireja, Reginiuk u.k.,Kristuciuke,
Kai skaitai tokias zinutes, dziaugsmas uzlieja nuo galvos iki koju biggrin.gif Sveikinu nuosirdziai ir linkiu lengvo nesiojimo ir nuostabiu rubuiliuku wub.gif

Keberioks, Kas pas Tave girdeti, gal ir tu mus pradziuginsi?
Atsakyti
As esu bjauri boba ir niekam nedekoju uz sveikinimus mastau.gif , bet ryt po HCG skaiciuku tikiuosi padekosiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 09, 17:33)
Jo, naktį jau po visko parkeliavo durnelės hihihi.gif

Nu ir gerai, tegul paskutini syki siais metais biggrin.gif

Merginos, labai labai dekui uz sveikinimus. Tik dabar labai pergyvent pradejau, kad ir toliau gerai skaiciukai augtu blush2.gif

Bum, as turejau 1 sav. po punkcijos nedarbinguma. Man tai buvo labai gerai, nes punkcijos padarinius visa savaite jauciau. Be to, man taike ilga schema, tai hormonu prisileidau uz visa gyvenima, stogas paciuoze gerokai, issipuciau kaip balionas, tai man ta savaite buvo labai gerai sugrizti i normalias vezias.
Dabar paskaiciavau, kad man implantacija ir turejo vykti ta savaite, mazdaug 5-6d. po punkcijos, 3-4d. po isodinimo.
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 09, 05:24)
aciu saulele o kada tu vel planuosi?man vakar tas daktareles taip skausmingai isodinima padare kad biski vakare ir supanikavis buvau nes gana stipriai kraujavau tai dviguba doze progesterono susidejau nu ir ziuresiu kas cia bus siandien tikiuosi kad nustojes bus kraujavimas.....

dar tiksliai nezinau,ketinu pirma atsigauti,pailseti, noreciau vasara betgi liepa jie uzsidaro,gal rugpjuti iseis,tai gal ir atostogas pasiimciau,nes nenoriu labai issiduoti darbe ax.gif
O man tas daktarelis irgi labai skaudziai isodino,labai jau atgrubnagis blink.gif
Man tas progesteronas istikruju tai labai nepatinka,nes po keliu dienu vartojimo man labai "ten" niezteti pradejo, tarsi kokia infekcija butu prasidejus,bet kai tik nustojau naudoti,tai iskart viskas susitvarke unsure.gif .Gal jis man netinka g.gif
Na bet labai tikiuosi,kad tau si karta pasiseks bigsmile.gif
Atsakyti