Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 09, 10:59)
Supratau,na reiks ir man tikriausiai pas ji numinti.
As kilerius dariausi LV,Cikagoj kai kurie tie patys tyrimai kai kurie skirtingi,nes tiria ne tik kileriu kieki,bet ir ju aktvuma.


Labai tikiuosi, kad po siandien HCG atsakymo, tau nebus reikalo darytis papildomu tyrimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Pireja @ 2011 02 08, 21:46)
Ir ta barovaja matka dabar deciau i sali.

drinks_cheers.gif Aš irgi manau kad gydytojai jau suderino vaistus tai geriau papildomai pačiai nieko negert

QUOTE(asiuklis1 @ 2011 02 08, 22:55)
Pasidaryk testa, man po poros valandu pramusdavo doh.gif

lotuliukas.gif

Vienžo vakar nuvariau pas ginę nors dar mmm nebuvo. Apžiūrėjo kad nėra cistų, išrašė receptus puregonui ir dar tokiam dexamethason. Kaip suprantu pagal aprašymą pastarasis uždegimus mažina - tipo prevencija kad neapsirgčiau? mastau.gif
Nuo ryt pradedu leistis ax.gif

Beje, norėjau paklausti kelintą cd jum punkciją darė? Pamiršau paklausti ginės kada čia maždaug nusimato, o būt gerai perspėt darbe kad atostogų norėsiu nu bent maždaug ax.gif Nežinau ar čia nuo to priklauso bet man trumpą schemą daro.
Atsakyti
Keberiokst,linkiu tau dideliu skaiciuku,kazkaip dar del taves viltis rusena smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 09, 10:29)
Beje, norėjau paklausti kelintą cd jum punkciją darė? Pamiršau paklausti ginės kada čia maždaug nusimato, o būt gerai perspėt darbe kad atostogų norėsiu nu bent maždaug ax.gif Nežinau ar čia nuo to priklauso bet man trumpą schemą daro.


Tokiu metu ir daro kada ovuliacija maždaug būna, 12-16 ciklo dieną.
Atsakyti
O as siandien pasidariau testuka,abi juosteles ryskios ax.gif pasiskambinau i ligonine,liepe atvaziuot progesterono,o scanas man dar po 2sav..nezinau kaip reiks islaukti taip ilgai g.gif

Pireja,kaip tavo tyrimai?? laukiam nesulaukiam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 09 vasario 2011 - 10:44
QUOTE(Singerita @ 2011 02 09, 10:38)
Tokiu metu ir daro kada ovuliacija maždaug būna, 12-16 ciklo dieną.

aciuks.gif

O jūs visos imat 2 savaites atostogų arba biuletenio ar kitos mažiau/visai neimat? ax.gif

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 09, 10:43)
O as siandien pasidariau testuka,abi juosteles ryskios  ax.gif pasiskambinau i ligonine,liepe atvaziuot progesterono,o scanas man dar po 2sav..nezinau kaip reiks islaukti taip ilgai  g.gif

Nežinau kaip su tuo scanu. Manau jei labai neramu tai gali Hcg tyrimą pasidaryt ir žiūrėti - augimas pats geriausias rodiklis rolleyes.gif

Šiandien kumščiai stipriai suspausti už Keberiokšt 4u.gif
Atsakyti
[quote=bum,2011 02 09, 08:47]aciuks.gif

O jūs visos imat 2 savaites atostogų arba biuletenio ar kitos mažiau/visai neimat? ax.gif
Nežinau kaip su tuo scanu. Manau jei labai neramu tai gali Hcg tyrimą pasidaryt ir žiūrėti - augimas pats geriausias rodiklis rolleyes.gif


Noreciau pasidaryti HCG,bet pasake nereikia testas rodo reiskias yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 09 vasario 2011 - 10:56
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 09, 12:43)
O as siandien pasidariau testuka,abi juosteles ryskios  ax.gif pasiskambinau i ligonine,liepe atvaziuot progesterono,o scanas man dar po 2sav..nezinau kaip reiks islaukti taip ilgai  g.gif

Reginiuk.uk., dziaugiuosi visa gerkle thumbup.gif O tu nepradziuginsi musu savo HCG skaiciukais? mirksiukas.gif Nesidarysi ar kazka praleidau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 02 09, 10:29)
Apžiūrėjo kad nėra cistų, išrašė receptus puregonui ir dar tokiam dexamethason.

Nu vat gaila, kad as toli. Turiu saldytuve nemazai atlikusio puregono (po 900 kelios pakuotes), buciau padovanojusi. Tik pas mane kas nors i LT vaziuos tik birzelio pabaigoje, tikriausiai. O kitaip tai nezinau kaip issiusti tuos vaistus reiketu, juos juk reikia saltai laikyti...

As pasidariau HCG, kaip priklauso pagal duota veiksmu sarasa. Nu ir laukiu dabar. Mane ta laboratorija jau atpazista, per paskutinius 9 men turbut 20k. pas juos lankiausi. Tai registratore sake "Padarysime jums iki pietu ir nufaksuosime jusu gydytojui topsecret.gif ". Nu tai dabar arba ligonine popiet paskambins, arba skaicius pasiimsiu 18 val. vakare (19h pagal LT).
Durna sapna sapnavau, kad visi kolegos man darbe aiskino, kad mano HCG nebeauga. Augo, bet nebeauga doh.gif O as ju klausau, ir netikiu lotuliukas.gif Jauciu, cia mano uzsleptos baimes taip reiskiasi. Po to galvoju, o kodel butent darbiniai kolegos, o ne vyras, drauge ir pan... Tai atvaziavus i darba suzinojau, kad auksciausia valdzia atvaziuoja pasneketi apie ateities projektus. Nu man dabar tik ir "projektuotis" doh.gif

Siaip jauciuosi gerai, baimiu kaip ir nera, apart kazkokio veiksmo pilve, daugiau niekas nevyksta cool.gif Nu laukime.

Reginiukas, pasidaryk HCG, gal pas tave 2 ir apsigyveno ax.gif

Ir aisku, kumsciai stipriausiai suspausti uz Keberiokst stebukla...
Atsakyti
[quote=Pireja,2011 02 09, 09:10]
Nu vat gaila, kad as toli. Turiu saldytuve nemazai atlikusio puregono (po 900 kelios pakuotes), buciau padovanojusi. Tik pas mane kas nors i LT vaziuos tik birzelio pabaigoje, tikriausiai. O kitaip tai nezinau kaip issiusti tuos vaistus reiketu, juos juk reikia saltai laikyti...

As pasidariau HCG, kaip priklauso pagal duota veiksmu sarasa. Nu ir laukiu dabar. Mane ta laboratorija jau atpazista, per paskutinius 9 men turbut 20k. pas juos lankiausi. Tai registratore sake "Padarysime jums iki pietu ir nufaksuosime jusu gydytojui topsecret.gif ". Nu tai dabar arba ligonine popiet paskambins, arba skaicius pasiimsiu 18 val. vakare (19h pagal LT).
Durna sapna sapnavau, kad visi kolegos man darbe aiskino, kad mano HCG nebeauga. Augo, bet nebeauga doh.gif O as ju klausau, ir netikiu lotuliukas.gif Jauciu, cia mano uzsleptos baimes taip reiskiasi. Po to galvoju, o kodel butent darbiniai kolegos, o ne vyras, drauge ir pan... Tai atvaziavus i darba suzinojau, kad auksciausia valdzia atvaziuoja pasneketi apie ateities projektus. Nu man dabar tik ir "projektuotis" doh.gif

Siaip jauciuosi gerai, baimiu kaip ir nera, apart kazkokio veiksmo pilve, daugiau niekas nevyksta cool.gif Nu laukime.

Reginiukas, pasidaryk HCG, gal pas tave 2 ir apsigyveno ax.gif

Ir aisku, kumsciai stipriausiai suspausti uz Keberiokst stebukla...


Nu kai vaziuosiu i ligonine paklausiu ar galiu pasidaryt del visa ko ax.gif pati labai noreciau suzinoti skaiciukus,nu jau labai man rupi smile.gif
Man tai zinok nugara dar paskausta ir pilvo apacia truputeli pamaudzia,dar gurguliuoja ten labai viskas ir pilva laabbaaiii pucia hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos,

Keberiokst, Pireja laukiu jusu skaiciuku issiziojus.. bigsmile.gif

Reginiuk, nu kad greitai HCG darytis del sventos ramybes.. bigsmile.gif

As darysiuos HCG rytoj.. tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 09, 12:25)
Nu kai vaziuosiu i ligonine paklausiu ar galiu pasidaryt del visa ko  ax.gif  pati labai noreciau suzinoti skaiciukus,nu jau labai man rupi smile.gif
  Man tai zinok nugara dar paskausta ir pilvo apacia truputeli pamaudzia,dar gurguliuoja ten labai viskas ir pilva laabbaaiii pucia  hihihi.gif


Man irgi strenas skauda karts nuo karto, pilvo tai visai ne g.gif Ir aisku pucia laabai pilva kaip ir tau vakar net uzmigti nejo.. blink.gif
Atsakyti
Reginiukas.uk-sveikinu!! ir nesu tikra kaip tavo ligonineje,bet cia UK po kraujoHCG paskambina pasako ar yra ar ne nestumas ir JOKIU skaiciuku nesako,o po dvieju savaiciu per skana pasakys kiek vaikuciu...cia nepasidarysi to HCG kur nori ir kiek kartu nori....
sekmes!
Atsakyti