Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Vilmosa man progynova paskyre gleivinei auginti,pries isodinima ir dar po to reiks gerti kazkiek.Man ji nesukelia jokiu virusu ar siaip kitokiu bjaurybiu,pirmas dienas kai pradejau ja naudoti tai galva skaudedavo istisai kelias dienas ir vsio.

Sekmes tau belaukiant 2savaiteles,snaigiukai eina i prieki thumbup.gif keliam % ir toliau,nuosirdziai linkiu tau sekmes ir rezultatu nestuke.gif
Atsakyti
Sekmes Vilmosa bigsmile.gif Ir kantrybes tas dvi savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilmosa:) as tavo vietoje vaistu sau nesiskirciau. Jei butu reikeje ka pagerti, tai butu ir paskyre. kartais gydytojai dziaugiasi, kai gleivine plonesne, kartais - kai storesne. Palikime ta reikala gydytoju rankose smile.gif
Ir ta barovaja matka dabar deciau i sali.

O as dar negavau jokiu ziniu, uzsalde man ka nors ar nieko g.gif
Atsakyti
Oj, mergaitės, o aš rytoj apžiūrai lekiu, įdomu, kiek ko užaugo rolleyes.gif Neramu kažkaip. Pirmas IVF juk ax.gif Leidausi po 150 Gonalio visą savaitę
Atsakyti
QUOTE(juroszuvedra @ 2011 02 08, 20:37)
Man po taures vyno kita diena pramusdavo.


Pasidaryk testa, man po poros valandu pramusdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 02 08, 14:01)
As jau kazkiek rasiau Embrions temoje. Treijsas mano, kad pagrindine problema pas mane buvo sunki isodinimo procedura, todel pries kita IVF nores man padaryti gimdos kaklelio ispletima. Tas daroma su narkoze ir kazkaip nelabai as to noriu, bet tikriausiai reikes tam pasiryzti.

Bet pries antra starta noriu issamiau issitirti, kokios dar gali buti problemos. Vienintele musu aiski problema - endometriozes II stadija. Buvau nuejusi pas Karpenko. Ji mano, kad reikia surasti priezasti, kodel pas mane endo ir problemu neliks, ir is viso IVF nereiketu. Lenga pasakyti, sunku padaryti  doh.gif Kadangi lapkriti man buvo rasta isisenejusi ureaplazma, tai ji galejo buti svarbiausia priezastis endo atsiradimui. Tyrimai rodo, kad po geros antibiotiku dozes as jos nebeturiu, arba kol kas ji susilpnejo ir jos tiesiog neaptinka. Kazka dar su sita zaraza reikes daryti smile.gif Kita problema del endo gali buti imunines sistemos sutrikimai ir cia jau butu visi tie baisus dalykai su kileriais ir pan. Kad butu aisku, ar tame gali buti beda, pasidarysiu issamius imuninius tyrimus (taip vadinamus "Chikago testus"), apie kuriuos ne karta buvo rasiusi Keberiokst. Pasidarysiu Londone, po poros savaiciu bus atsakymai. Labai tikiuosi, kad sita versija atkris. Tada liks paprastoji mechanine problema, kuria tikiuosi Treijsas isspres.

Kaip matai planu daug, tikiuosi, bus ir rezultatu  smile.gif



Iride,kurioj klinikoj darysi tuos testus?Tiksliau i kuria priduosi,nes vis tiek jie sius i Cikaga.Ir gal kaina visa zinai?
Mastau ir as ta pati daryt,kol dar Ldn esu.
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2011 02 08, 21:38)
Kristiana1, kodel nesalde jums blastocistu? Nesupratau...  blink.gif  g.gif
Papildyta:
vilmosa), kumstukai suspausti...Laikyk snaigutes is paskutiniuju  mirksiukas.gif Beje, kiek turejai snaiguciu?  mirksiukas.gif

na va as buvau garantuota,kad bus ka uzsaldyti.ir vakar po isodinimo gydytojas sake,kad geri visi like 6. man isodino ankstyvos stadijos blasto.gal sakau kas pasikeite per nakti.gydytojas tik pasake,kaip ir Keberiokst paminejo,kad pabijojo rizikuot del mazo atsilimo procento. nu kaip yra taip.nepavyks metu pabaigoj bandysim vel.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 02 08, 22:24)
Vilmosa man progynova paskyre gleivinei auginti,pries isodinima ir dar po to reiks gerti kazkiek.Man ji nesukelia jokiu virusu ar siaip kitokiu bjaurybiu,pirmas dienas kai pradejau ja naudoti tai galva skaudedavo istisai kelias dienas ir vsio.

Sekmes tau belaukiant 2savaiteles,snaigiukai eina i prieki  thumbup.gif keliam % ir toliau,nuosirdziai linkiu tau sekmes ir rezultatu  nestuke.gif

aciu stengsiuos but kantri blush2.gif pirma savaite lengviau negu antra bet reiks kazkaip suverst save ir bandyt gyvent kaip niekur nieko tongue.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pireja @ 2011 02 08, 22:46)
Vilmosa:) as tavo vietoje vaistu sau nesiskirciau. Jei butu reikeje ka pagerti, tai butu ir paskyre. kartais gydytojai dziaugiasi, kai gleivine plonesne, kartais - kai storesne. Palikime ta reikala gydytoju rankose  smile.gif 
Ir ta barovaja matka dabar deciau i sali.

O as dar negavau jokiu ziniu, uzsalde man ka nors ar nieko  g.gif

gerai jaua agerai paklausysiu as taves smile.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mai-ja @ 2011 02 08, 22:43)
Sekmes Vilmosa  bigsmile.gif Ir kantrybes tas dvi savaites mirksiukas.gif

aciu saulele o kada tu vel planuosi?man vakar tas daktareles taip skausmingai isodinima padare kad biski vakare ir supanikavis buvau nes gana stipriai kraujavau tai dviguba doze progesterono susidejau nu ir ziuresiu kas cia bus siandien tikiuosi kad nustojes bus kraujavimas.....
Papildyta:
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 08, 20:54)
matau vilmosa:) prisijungus.mars i lova! kada zadi testuotis a,kada paskirta testo dienele? smile.gif  as galvojau kad tu su svieziais bandai savo laime, o cia ledinukai bigsmile.gif  man deja pasake siandien,kad nesaldys likusiu 6 blasto,nes sako nenoriu rizikuoti,tai mes ir sutikom.ai galvoju daktarai geriau zino ka sako ir pataria.

man turetu but testavimas po 14 dienu nuo vakar tai gausis 22.02 tai zadu gal kraujuka nuleist pirmadieni...nes penktadieni gal dar per anksti?tai butu 18.02 nu ziuresiu kaip su kantrybe bus ir kokiis nuotaikos...kaip keista kad nesalde?o man dar atsargoje vienas liko embrionukas bet tikiuosi jis jau velesniam laikui bus atidetas daug velesniam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosa:) @ 2011 02 09, 07:24)
man turetu but testavimas po 14 dienu nuo vakar tai gausis 22.02 tai zadu gal kraujuka nuleist pirmadieni...nes penktadieni gal dar per anksti?tai butu 18.02 nu ziuresiu kaip su kantrybe bus ir kokiis nuotaikos...kaip keista kad nesalde?o man dar atsargoje vienas liko embrionukas bet tikiuosi jis jau velesniam laikui bus atidetas daug velesniam ax.gif

o kodel net po 14 d? paprastai 10-12 DPI liepia testuotis... 4u.gif

Keberiokst, kaip tavo rezultatai? 4u.gif Tu juk siandien turi HCG darytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 09 vasario 2011 - 09:45
QUOTE(Atiloja @ 2011 02 09, 08:45)
o kodel net po 14 d? paprastai 10-12 DPI liepia testuotis... 4u.gif

Keberiokst, kaip tavo rezultatai?  4u.gif Tu juk siandien turi HCG darytis?



Vaziuoju i ligonine priduot krauja,tai anksciausiai 15 lt laiku turesiu atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 09, 00:36)
Iride,kurioj klinikoj darysi tuos testus?Tiksliau i kuria priduosi,nes vis tiek jie sius i Cikaga.Ir gal kaina visa zinai?
Mastau ir as ta pati daryt,kol dar Ldn esu.


Darysiu pas dr. Gorgy, Fertility and Gynaecology Academy. Taip, sius i Cikaga, todel tuos tyrimus daro pirmadieniais-treciadieniais iki pietu. Uz konsultacija bus 120svaru, o testu kaina gali svyruoti nuo 800 iki virs 1000. Na, kita savaite zinosiu tiksliai smile.gif As kazkodel galvojau, kad tu siuos testus jau esi pasidariusi..
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 02 09, 08:56)
Darysiu pas dr. Gorgy, Fertility and Gynaecology Academy. Taip, sius i Cikaga, todel tuos tyrimus daro pirmadieniais-treciadieniais iki pietu. Uz konsultacija bus 120svaru, o testu kaina gali svyruoti nuo 800 iki virs 1000. Na, kita savaite zinosiu tiksliai smile.gif As kazkodel galvojau, kad tu siuos testus jau esi pasidariusi..



Supratau,na reiks ir man tikriausiai pas ji numinti.
As kilerius dariausi LV,Cikagoj kai kurie tie patys tyrimai kai kurie skirtingi,nes tiria ne tik kileriu kieki,bet ir ju aktvuma.
Atsakyti