Įkraunama...
Įkraunama...

IVF draugiškos merginos

Sveikutes

Bum, man nakvisos kapsules labai sureguliuodavo cikla. Ir odai jis labai gerai. Paskutini cikla be vaistu irgi geriau, kad kertais ciklas nenusibludinti. Juk su jais taip ir buna - kai lauki, veluoja, kai nelauki - dar ir anksciau laiko pasirodo.

As si karta po ovitrelio irgi vemiau toliau nei maciau. Nors per 4-ias IUI taip nei karto nebuvo... Tik man salia vemimu dar ir limfmazgiai issoko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 08, 13:25)
Nekraujuoju jau,bet visai nekaip.Visa nakti prazliumbiau-skaudejo,kiekviena kuno lastele,ne del to kas ivyko,tik del neaiskios ateities.

labai nesinori taves guosti..., tikekim, kad viskas bus gerai, bet balionciko vis tiek nusipelnai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Reginiukas.uk thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kiek daug snaigiuku prigyja thumbup.gif Super, tuoj snaigiukes pralenks nesnaigutes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 08, 12:25)
Nekraujuoju jau,bet visai nekaip.Visa nakti prazliumbiau-skaudejo,kiekviena kuno lastele,ne del to kas ivyko,tik del neaiskios ateities.

console.gif laikykis, jau rytoj viskas bus aišku 4u.gif

QUOTE(Pireja @ 2011 02 08, 12:30)
Bum, man nakvisos kapsules labai sureguliuodavo cikla. Ir odai jis labai gerai. Paskutini cikla be vaistu irgi geriau, kad kertais ciklas nenusibludinti. Juk su jais taip ir buna - kai lauki, veluoja, kai nelauki - dar ir anksciau laiko pasirodo.

Na man ir taip žinau kad šiandie turi ateit, kad ir nereguliarūs, bet 15 dpo, BT pažemiais šliaužia, tik nepramuša niekaip biggrin.gif Tulike net pamaigiau - galvoju mažu greičiau ateis laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 08, 10:04)
Reginiuk,tyliai sveikinu smile.gif Pagaliau  thumbup.gif


aha bet dar tyliai smile.gif ,net bijau ir nesitiki nejaugi po ilgu 7metu laukimo as pagaliau nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 08, 10:25)
Nekraujuoju jau,bet visai nekaip.Visa nakti prazliumbiau-skaudejo,kiekviena kuno lastele,ne del to kas ivyko,tik del neaiskios ateities.


Jetau mergyt kaip gaila taves..tikrai suprantu tave,paciai ne karta yra taip buve..dar paziurekim kas rytoj bus..o gal?? imk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(avilte @ 2011 02 08, 10:35)
Reginiukas.uk  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Kiek daug snaigiuku prigyja  thumbup.gif  Super, tuoj snaigiukes pralenks nesnaigutes  thumbup.gif


Nesakyk snaigiukai valdo thumbup.gif svarbu kad nepabegtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 02 08, 00:04)
Ne, ne telefonu, nusprendėme kai buvau nuvažiavus, tik laiką paderinom telefonu šiandien, nes praitą savaitę sirgau. O daryti labiau norėjau aš. Aš norėjau ir LP, bet jis sakė nereikia. O histeroskopiją sutiko atlikti tik dėl to, kad po pirmos konsultacijos jis lyg tai matė nevisai lygią gleivinę. Tada važiavau dar kartą žiūrėti, bet jis nusprendė kad nereikia. Reikia gi kažkur kažko ieškot. O kokie tavo planai? Ar tirsiesi ką?


As jau kazkiek rasiau Embrions temoje. Treijsas mano, kad pagrindine problema pas mane buvo sunki isodinimo procedura, todel pries kita IVF nores man padaryti gimdos kaklelio ispletima. Tas daroma su narkoze ir kazkaip nelabai as to noriu, bet tikriausiai reikes tam pasiryzti.

Bet pries antra starta noriu issamiau issitirti, kokios dar gali buti problemos. Vienintele musu aiski problema - endometriozes II stadija. Buvau nuejusi pas Karpenko. Ji mano, kad reikia surasti priezasti, kodel pas mane endo ir problemu neliks, ir is viso IVF nereiketu. Lenga pasakyti, sunku padaryti doh.gif Kadangi lapkriti man buvo rasta isisenejusi ureaplazma, tai ji galejo buti svarbiausia priezastis endo atsiradimui. Tyrimai rodo, kad po geros antibiotiku dozes as jos nebeturiu, arba kol kas ji susilpnejo ir jos tiesiog neaptinka. Kazka dar su sita zaraza reikes daryti smile.gif Kita problema del endo gali buti imunines sistemos sutrikimai ir cia jau butu visi tie baisus dalykai su kileriais ir pan. Kad butu aisku, ar tame gali buti beda, pasidarysiu issamius imuninius tyrimus (taip vadinamus "Chikago testus"), apie kuriuos ne karta buvo rasiusi Keberiokst. Pasidarysiu Londone, po poros savaiciu bus atsakymai. Labai tikiuosi, kad sita versija atkris. Tada liks paprastoji mechanine problema, kuria tikiuosi Treijsas isspres.

Kaip matai planu daug, tikiuosi, bus ir rezultatu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2011 02 07, 23:29)
Dekui  wub.gif  As pati ir dziaugiuosi, ir netikiu  rolleyes.gif O IUI'kininkes ir as visas cia atpazistu. Visos po truputi , po truputi perbegome i si skyreli. Ir ziuriu, visai mums neblogai cia sekasi - amberlina, tu, as (3x tfu), dar va bum sulauksime  rolleyes.gif
Man minimum iki 3 menesiu imtinai reikes naudoti.

Kristiana1, tai ar prasei, kad gleivine pamatuotu? Dziaugiuosi, kad pavyko ikalbinti ideti du  rolleyes.gif
Daug startuojanciu si menesi. Visoms pacios didziausios sekmes ir kantrybes  4u.gif

labuka.po visos proceduros klausinejau visko kas mane domino ir uzklausiau apie gleivine. nematavo pries isodinima.sake mes labai buvom patenkinti tavo skanais,kad viskas yra gerai.sake buvo gero storio paskutinio skano metu ir tiek.pasitikiu daktarais ka jie pasake ir negalvoju apie nieka kita kaip apie gera pabaiga.ko ir linkiu visoms kitoms merginoms smile.gif
Atsakyti
[quote=Reginiukas.uk,2011 02 08, 12:03]
Sveikute,o ka raso info lapelyje? ar gali buti toks popveikis?
Siaip nebijok jeigu negalesi jo gerti yra kitokiu vaistuku as geriau progynova.

sveikute ar gali kiek daugiau papasakot apie progynova nes as ji vartoju,tik man keistai su vo vartojimo prasidejo virusas kuris iki siol nepraeina nera blogai bet viena puse nosies snargliuoja ir pakimus,ar gali buti nuo jo?cia sitas vaistas kontraseptinsi ar kaip suprast nes man ji israse kad folikulu augima slopintu...


o as mergaites gryzau su dviem snaigutem nuteike gerai tik kad to daktarelio zodziai dangu pasiektu bent koks vienas pasiliktu...embrionukai atsilo puikiai,tik nesake kiek lasteliu o as is to dziaugsmo ir paklaust pamirsau,tik kad procedura si karteli ne is maloniuju buvo,nu bet isgyvenau tongue.gif ...nuo kitos savaites zadu mazint kruvius darbinius nes vis vien reikes dar kazkiek dienu kol pasieks blasto.... as dar pagalvojau gal keleta dienu pagert estrofeni kad paaugint didesne gleivine gal gi maziukai isikabintu gi geriau....

o gal kas zinot nes siom dienelem geriau borovaja matka ar galima gert kaip jau snaigiukai isodinti?
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 08, 13:25)
Nekraujuoju jau,bet visai nekaip.Visa nakti prazliumbiau-skaudejo,kiekviena kuno lastele,ne del to kas ivyko,tik del neaiskios ateities.

laikykis saulele as dar tikiu kad ne viskas pas tave prarasta...ir piukiai suprantu del tavo busenos... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmosa:): 08 vasario 2011 - 18:01
QUOTE(bum @ 2011 02 08, 11:12)
Sveikos,
Man mmm dar neatėjo, gal kas patarimų turit ką daryt kad greičiau ateitų? biggrin.gif


Man po taures vyno kita diena pramusdavo.
Atsakyti
matau vilmosa:) prisijungus.mars i lova! kada zadi testuotis a,kada paskirta testo dienele? smile.gif as galvojau kad tu su svieziais bandai savo laime, o cia ledinukai bigsmile.gif man deja pasake siandien,kad nesaldys likusiu 6 blasto,nes sako nenoriu rizikuoti,tai mes ir sutikom.ai galvoju daktarai geriau zino ka sako ir pataria.
Atsakyti
QUOTE(kristiana1 @ 2011 02 08, 21:54)
matau vilmosa:) prisijungus.mars i lova! kada zadi testuotis a,kada paskirta testo dienele? smile.gif  as galvojau kad tu su svieziais bandai savo laime, o cia ledinukai bigsmile.gif  man deja pasake siandien,kad nesaldys likusiu 6 blasto,nes sako nenoriu rizikuoti,tai mes ir sutikom.ai galvoju daktarai geriau zino ka sako ir pataria.

Kristiana1, kodel nesalde jums blastocistu? Nesupratau... blink.gif g.gif
Papildyta:
vilmosa), kumstukai suspausti...Laikyk snaigutes is paskutiniuju mirksiukas.gif Beje, kiek turejai snaiguciu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avilte @ 2011 02 08, 19:38)
Kristiana1, kodel nesalde jums blastocistu? Nesupratau...  blink.gif  g.gif
Papildyta:
vilmosa), kumstukai suspausti...Laikyk snaigutes is paskutiniuju  mirksiukas.gif Beje, kiek turejai snaiguciu?  mirksiukas.gif



man irgi nesalde.Pastebejau,kas uk maziau saldo,musu kliniko tinklapy net parasyta,kad is vis nesaldo (tipo mazas atsilimo procentas).
Atsakyti